Відбулось підписання меморандумів про співпрацю та партнерство між Гільдією гідів та Національною Спілкою краєзнавців України

Пишаємось партнерством з Національна спілка краєзнавців України, яке офіційно продовжить наші спільні проекти. Сьогодні, під час зустрічі та презентаціі нових видань Національної спілки краєзнавців, відбулось підписання меморандумів про співпрацю та партнерство. Опираючись на наукове підґрунтя Національної спілки краєзнавців, на досвід, широку національну мережу та на можливості гідів нашої організаціі в популяризаціі досягнень науковців-краєзнавців, ми зможемо забезпечити більш широкі можливості промоціі туристичного потенціалу України.

Сьогодні в будівлі НАН України на Грушевського під головуванням Реєнта Олександра Петровича— доктора історичних наук, професора, член-кореспондента НАН України, заступника директора Інституту історії України НАН України, Заслуженного діяча науки і техніки України, відбулась презентація нових видань Національної спілки краєзнавців України: «Історчне краєзнавство. Як написати науково-дослідницьку роботу: запитання та відповіді», 2-е доповнене видання «Основи краєзнавства» для студентів, «Краєзнавство України. Історичні Традиції і стратегії розвитку».

Презентаціі нових видань від авторів показали актуальність видань, їх важливість для молодих дослідників, студентів та учнів Малої академії наук, можливості для більш широкого та глибокого знайомства з темою краєзнавства.