Екскурсія для гідів Гільдії до Premier Palace Hotel

Готель Premier Palace Hotel сьогодні зміг вразити своєю розкішшю та витриманим благородним стилем гідів Гільдії, яких він запросив до себе на екскурсію.
Це найстаріший п‘ятизірковий готель у місті з тих, що зберігся та взагалі найбільший серед 5 зірок у Києві .
Він може вразити своїх відвідувачів 5 іменними номерами, які присвячені В.Висоцькому, Л.Орловій, С.Ліфарю, М.Булгакову та О.Вертинському
Та 5 тематичними сьютами- «Гетьман Скоропадський», (саме в цьому готелі він зрікся влади), «Роксолана», «хай-тек», «фен-шуй» та весільний.
Готель урочисто був відкритий у 1912 році і був обладнаний усіма сучасностями на той момент (телефон, електрика, гаряча та холодна артезіанська вода, ванни) . Відтоді «Palast-Hotel” (початкова назва) пережив багато історичних подій. Ззовні він зберігся (і реставрувався) без змін, а всередині був переобладнаний, щоб задовольнити вимоги найвибагливіших.
Пізніше до приміщень готелю була приєднана і сусідня будівля #5, колишній будинок Льва Гінзбурга.
В готелі зупялося безліч селебріті (спортсменів, акторів, громадських діячів), а Ван Дам навіть знімався у кадрах у басейні готелю.
Зазирніть і Ви туди, прогулюючись по вул.Пушкінській або бул.Тараса Шевченка, роздивіться просторе фойє з атріумом або під настрій замовте каву з нахваленим «київським тортом», що виготовляється за місцевим рецептом. Та відпочиньте хоч трохи у найшикарнішому готелі міста. Бо Ви ж дома, ви - у Києві!
Фото: Svetlana Batrak, Марія Коркач