Екскурсія на ВДНГ

Найбільш уважні та зацікавлені слухачі - це гіди. Вони не просто слухають, вдивляються, записують, запам‘ятовують, а ще і доповнюють та ставлять купу питань.
Проводити екскурсію гідам і важко, і цікаво, і відповідально одночасно. Але, якщо гід, який проводить екскурсію гідам, зміг витримати екзамен перед колегами, то він отримає повагу, любов і вдячність.
Саме так відбулось сьогодні. Наша провідниця по ВДНГ Оksana Purikзмогла не просто провести нас крізь плани, проекти, задумки, періоди розквіту і занепаду, а і стати нашим улюбленим гідом на ВДНГ.
Разом ми, як діти, шукали символи радянської епохи, порівнювали та вишукували, відповідали на питання та ставили питання, дивувались та згадували, роздивлялись старі світлини та шукали і знаходили красу і велич. Велична архітектура, скульптурні композиції, майолікові та керамічні панно, підьом на ротондову терасу, огляд території майже 300 гектарів з верхнього майданчика центрального павільйону, прогулянка територією - залишили післясмак та запалили бажання прийти ще і продовжити дослідження території та історіі київського комплексу Виставки досягнень народного господарства (ВДНГ), яка була відкрита в 1958 році.
Не забудьте відвідати оранжерею ВДНГ, в якій вже дозрівають мандарини, апельсини, квітують гранати.