Гіди Гільдії - у Довженко-Центрі

Сьогодні Гіди Гільдії відвідали надзвичайно цікаву виставку "ВУФКУ. Lost and found", новий музей та фільмосховище у Довженко-Центр : Dovzhenko Centre.
Довженко-Центр - це найбільший кіноархів України, в якому зберігається більше 5000 найменувань художніх, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно.
Заснований у 1994 році на базі найбільшої за часів СРСР української кінокопіювальної фабрики (заснованої в 1948 році), Довженко-Центр сьогодні – одна з найдинамічніших культурних інституцій України з широким міжнародним представництвом у кіногалузі.

Довженко-Центр об’єднує сучасне фільмосховище з системою клімат-контролю, єдину в Україні кінокопіювальну лабораторію, Музей кіно, паперовий кіноархів, медіатеку та власне видавництво й здійснює збереження, популяризацію, дослідження та поширення національної кіноспадщини в Україні та закордоном.

Особливо цікава та автентична атмосфера відчувається 
Музеї кіно, в якому окрім власне кіноархіву та фільмосховищ є можливість перегляду фільмів під час екскурсій в приміщенні, яке занурює в атмосферу 1970-х років.
Наші гіди познайомилися з чудовими людьми, справжніми ентузіастами, які опікуються збереженням та поверненням фільмів та кіномистецтва України.

Було цікаво і пізнавально, тож дещо будемо розповідати вам дуже скоро під час екскурсій!

Фото: Павло МядзельПани Елена