Гільдія гідів на відкритті виставки натюрмортів українських художників у Галереї "Гамма"

29 січня 2022 року Гільдія гідів на запрошення Галереї "Гамма" GAMMA Modern UA Gallery побувала на відкритті виставки натюрмортів українських художників.
Тут широко представлені авторські твори сучасного українського мистецтва - не лише натюрморти, а й , ляльки, кераміка, графіка та різножанрові художні твори.
У витоків створення галереї , яка існує вже понад 9 років, стоїть художник, реставратор, педагог та член спілки незалежних художників  Сергій Глущук. Його серія натюрмортів ""Квітуча краса" вражає! Виконана вона в кращих традиціях голандських майстрів XVII-XVIII ст та пронизана позитивним енергетичним світлом... Вдала й символічна й сама назва виставки:"Про що вони мовчать". Адже художні твори здатні розмовляти з людиною без слів...
Пані Хелена Томассон, яка презентувала нам виставку, розповіла безліч цікавого і про самі роботи, і про майстрів, і про саму ідею створення цього мистецького простору. Тут відбуваються не лише виставки, а й презентації та концерти, можна випити кави, послухати живу музику або, наприклад, орендувати приміщення для друга-художника в його день народження за дуже помірну ціну. Будь-яку роботу можна придбати.
Для нас була цікава й корисна ця зустріч ще й тим, що пані Хелена довгий час працювала в туристичній сфері Данії та Швеції.

Галерея знаходиться за адресою вул.Грушевського, 9, відразу за Маріїнським парком.