Гільдія Гідів прийняла участь у прес-турі “Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ”

Останнні дні травня учасники Guides Guild провели на Черкащині, в рамках великого прес-туру “Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ”, організованого Департамент регіонального розвитку Черкаської ОДА та Громадська спілка "Асоціація гостинності Черкащини".
Цей тур зібрав разом журналістів, гідів та тревел-блогерів з різних регіонів України. 
Впродовж двох днів учасники прес-туру, знайомлячись з туристичним потенціалом Черкащини, відвідали Черкаси, Чигирин, Суботів, Холодний Яр та Кам’янку. 
Серед запропонованих для ознайомлення локацій були і черкаський зоопарк, і найбільшій у Європі буддійський храм, чигиринська резиденція Б.Хмельницького, Замчище та Іллінська церква у Суботові, Музейно-етнографічний комплекс "Дикий Хутір", Мотронинський монастир та Гайдамацький став у Холодному Яру, музей Пушкіна та Чайковського у Кам‘янці та Тясминський каньйон.
Це була не просто захоплююча подорож визначними місцями, але й нові знайомства та можливість налагодити ділові стосунки між представниками туристичної галузі. Нами були досягнуті домовленості про співпрацю, бо Гільдія Гідів зацікавлена в розвитку внутрішнього туризму і завжди відкрита до пропозицій партнерства. 
Хочемо відмітити чітку організацію прес-туру, цікаву підбірку локацій, злагоджену роботу організаторів, а також теплу дружню атмосферу, яка панувала протягом всього часу. 
Дякуємо Irina Kozmina Валентина Высочин Vita Vdovychenko Леся Островська Богдан Легоняк (Bogdan Legonyak) Анатолій Журило за задоволення від знайомства та неймовірні враження!
Тепер Гільдія Гідів має можливість розповісти вам про багату історію Черкащини, її неймовірну природу та різноманіття туристичних локацій, які не залишать вас байдужими, а також презентувати вам краєзнавчу та історичну літературу.