Гільдія гідів святкує дворіччя!

Вже пройшло 2 роки, як команда однодумців взяла відповідальність за своє майбутнє у професії і гіди - дуже незалежні, кожен лідер, харизматична особистість, кожен із своїм цільним поглядом на життя - об’єднались заради спільних цілей та проектів.
Незважаючи на карантини, локдауни, заборони, відсутність допомоги від держави та можливості заробляти, ми виросли і продовжуємо рости та об'єднуватися.
Досвід та практика показують, що найвимогливіша, найбільш зацікавлена та замотивована група туристів складається з гідів. Не всі здатні витримати екзамен на професійну витримку та відповідність перед групою досвічених колег.
Але наша фея - заступник Голови Гільдії гідів та співзасновник організації Горбачова Наталя, блискуче організувала день щастя та задоволення, та змогла зачарувати всіх без виключення професійних та вимогливих до якості отриманих послуг колег.
Дякуємо нашому багаторічному партнеру, завжди безпечному та надійному авто Serhii Khymych, чудовій весняній погоді та багатьом парнерам та друзям, завдяки яким наш тур відбувся.
За мистецькими враженнями та за гідними роботами ковалів пропонуємо завітати до Кована скарбниця .
Цікаві світлини в обіймах "чужих" та інших героїв фільмів та блокбастерів нагадають вам про дитинство. Сувеніри від сучасних ковалів здивують майстерністю та якістю.
Якщо бажаєте незабутніх природних вражень, то прокладіть маршрут до Добропарк, який здивує своєю феєрією квітів, форм та кольорів.
Дякуємо за гостинність Ігор Добруцький/Igor Dobrutsky.
Гільдія гідів рекомендує парк як місце відпочинку, натхнення, наповненості новими враженнями та силами, місце краси та насолоди.
Ферми в контексті світового акцентування туристичного розвитку післяковідної епохи - сьогодні фаворити у гідів та туристів.
#гільдія_гідів_рекомендує еко-ферми та екосадиби, де кияни та гості зможуть познайомитись з сучасним фермерством та продегустувати продукцію українських виробників.
Дякуємо гостинному Андрей Онистрат та його Ферма Онистрата за незабутні 1,5 години спілкування. Ми отримали не просто екскурсію фермою, а справжній сучасний тренінг від усебічно успішного чоловіка, який поділився з нами інформацією про сучасне фермерство, пригостив парним молоком та сиром, закохав у село, подарував нам 1,5 години натхнення, позитиву, навчання, переосмислення та радості інтелектуального спілкування.
Еко-ферма «GreenGold” у Бобриці сім'ї Шеветовських, яка є сучасним органічним господарством, розкрила нам смаки овочів прямо з гілки.
Коні кінного клубу Arion Endurance Stables вразили своєю красою, ніжністю, теплом та бажанням спілкування з відвідувачами. Дякуємо особисто Гордієнко Лесі, заступнику Голови правління Всеукраїнської Федерації кінноспортивного туризму за сприяння знайомству з мешканцями кінного клубу.
Гіди Гільдії готові Вас здивувати, вразити, показати всі місця, які ми протестували, відкрити і розказати все, щоб ви також змогли пережити і відчути щастя кожної миті і закласти в скарбнички спогадів нові враження та емоції.