Головна туристична премія країни Ukraine Tourism Awards-2020: перемога гідів Гільдії в номінації "Кращий гід на карантині"

Друзі!
Щойно були оголошені результати головної туристичної премії країни. Гільдія гідів вітає свою гідесу з Одеси Альону Калетинську з перемогою в номінації «Кращий гід на карантині» головної туристичної премії #UkraineTourismAwards-2020.
В минулому році Гільдія гідів отримала перемогу, як краща в екскурсійній справі, а в цьому році четверо з наших гідів були номіновані в двох номінаціях «Герой карантину» та «Кращий гід на карантині».

Цього року в номінації "Герой карантину" приймали участь наші гіди:
  • Олена Гнесь -  ОРГАНІЗУВАЛА ПРОЕКТ "What is Ukraine".  ЦЕ YOUTUBE-КАНАЛ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ ПРО УКРАЇНУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ. ЙОГО СТВОРИЛИ ЦЬОГО РОКУ, ЩОБ ДОПОМОГТИ ІНОЗЕМЦЯМ ПРИЇХАТИ ДО УКРАЇНИ, А ТАКОЖ РОЗПОВІСТИ ПРО ЇЇ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ, А САМЕ ПРО КИЇВ І ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗОНУ.
  • Ганна Ніколаєва - НАША ГІДЕСА ЗІ ЛЬВОВА, АВТОРКА 16 ВІКТОРИН "ЗНАВЦІ УКРАЇНИ", ЯКІ ЗА ЦЕЙ ЧАС ПРОЙШЛИ БІЛЬШЕ 4500 ЛЮДЕЙ. ВІКТОРИНИ СКЛАДАЮТЬСЯ З РІЗНОПЛАНОВИХ ПИТАНЬ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ РІЗНИХ РЕГІОНІВ ТА НАПРЯМКІВ. ГІДЕСА, ЯКА ЗАПИСУВАЛА ВІДЕО-ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ, ПРО ЯКІ ЗНЯВ СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛ УКРАЇНА. АВТОРКА АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН-ВРАЖЕННЯ "КУЛЬТУРНА ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ". НА СЬОГОДНІ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ АННИ ВІДВІДАЛО БІЛЬШЕ 80 ОСІБ З РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИ 49 ПОЗИТИВНИХ ВІДГУКІВ. ЗАГАЛОМ З ПОЧАТКУ ОГОЛОШЕННЯ ПАНДЕМІЇ АННА ПРОВЕЛА 92 ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ ТА 50 ОНЛАЙН-ВРАЖЕНЬ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ТА ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН.
В номінації "Кращий гід на карантині" приймали участь наші гіди: 
  • Альона Калетинська - НАША ГІДЕСА З ОДЕСИ, ЯКА ЗА 2020 РІК ПРОВЕЛА 192 ЕКСКУРСІЇ, 32 - ОНЛАЙН та 160 - ОФФЛАЙН, ПРОВОДИЛА ЧИСЛЕННІ ЕФІРИ ТА ЛЕКЦІЇ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ.
  • Светлана Недайбида, ЯКА ЗА 2020 РІК ПРОВЕЛА БЛИЗЬКО 280 ЕКСКУРСІЙ В МІСТІ КІЇВ.

Новий рік - нова Перемога!

Ми вітаємо наших гідів - вони найкращі, і тепер це - офіційно!)