Музей на Поштовій: екскурсія для гідів

Багато хто з вас чув про безстрокову акцію істориків, археологів та волонтерів, які прагнуть створити Музей на Поштовій площі.
Вони привертають увагу киян, чиновників, експертів з єдиною метою - захистити та зберегти пам'ятки історії, археології, архітектури місцевого та національного значення. Вони мріють повернути Поштовій площі ії значення культурного, історичного та туристичного центру, зі створенням повноцінного, сучасного музею саме на місці знахідок з постійною колекцією артефактів та культурних цінностей, з урахуванням пам'яток архітектури, які розташовані на Поштовій площі. Ця кропітка, непроста справа значно поліпшить туристичну привабливості Києва, буде сприяти поновленню водного туризму та розробці унікальних туристичних маршрутів. 
Українці мають знати власну історію, бачити її, поважати минуле та формувати майбутнє України! 
А поки цього не сталося, ви можете підтримати Музей на Поштовій, замовити екскурсію, дізнатися про Поділ те, чого ніколи не знали і наочно переконатися в тому, які секрети приховує Поштова площа.

Саме так сьогодні зробили наші гіди, бо лише через знання про минуле можно зрозуміти сьогоднння. Дякуємо пані Ольга Рутковська за вашу наполегливу працю по збереженню історії Києва та за цікаву доповідь! 
Музею на Поштовій - БУТИ!

Фото: Горбачова Наталя