На запрошення РБК-Україна, Гільдія гідів взяла участь в офлайн зустріч та обговоренні актуальних тревел-тем.

28 вересня 2021 року продовжився святкуванням Міжнародного Дня туризму.
На запрошення РБК-Украина, яке під час пандемії 2020 року розпочало роботу travel-напрямку, Гільдія гідів взяла участь в офлайн зустріч та обговоренні актуальних тревел-тем. За інформацією Катерини Гончарової, керівника проекту РБК-Україна Travel, відкриття напрямку подорожей в час відсутності подорожей та заборон було справжнім викликом, який мав позитивний відгук і у колег, і у читачів.
За минулий рік, видання накопило досвід, набралось сил, напрацювало свою аудиторію та прихильників та зайняло майже незаповнена інформаційну нішу видань про туризм та подорожі.
Наша гідеса Lyolya Filimonova є постійним автором видання, ініціатором обговорення цікавих тем та провідником нових маршрутів.
На зустрічі було заявлено 2 панелі обговорення про туризм внутрішній і зовнішній.
Загальний настрій доповідачів у обговоренні та представників туристичної спільноти в кулуарах - позитивний та обнадійливий.
Приємно було побачитися та поспілкуватися з колегами та почути прогнози та думки експертів.
Дороги будують, Велике будівництво триває, статистичні дані обнадійливі, прибутки від туризму збільшуються, потенціал туристичного розвитку величезний, українці готові подорожувати, перспективно є простір для росту та розвитку.
І дуже хочеться, щоб всі сподівання справдилися і очікування виправдалися.
З вірою і надією на найкраще - з Днем туризму!