Наші гіди номіновані на головну туристичну премію країни

Друзі!
Ми раді сповістити вас про те, що одразу кілька наших гідів в цьому році номіновані на головну туристичну премію України Kyiv Tourism Awards-2020.
Всі ви пам’ятаєте, що в минулому році Гільдія гідів стала переможцем Премії в номінації «Краще екскурсійне бюро».
Ця відзнака стала результатом нашої постійної, якісної роботи на туристичному ринку, адже наші гіди - дійсно найкращі в своєї справі і в цьому році ми вирішили підтримати наших гідів вже в двох номінаціях: «Герой карантину» та «Кращий гід на карантині».
Гільдія гідів висунула чотирьох кандидатів, роботу яких ми вважаємо результативною, якісною, корисною, яка знайшла відгук в серцях туристів і дійсно такою, що формує позитивний туристичний імідж країни.
Ми пропонуємо вам приєднатися до голосування за наших гідів, щоб підтримати їх в нелегкої справі розвитку туризму в Україні!
Номінація «Герой карантину»
  • Олена Гнесь - ОРГАНІЗУВАЛА ПРОЕКТ "What is Ukraine". ЦЕ YOUTUBE-КАНАЛ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ ПРО УКРАЇНУ ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ. ЙОГО СТВОРИЛИ ЦЬОГО РОКУ, ЩОБ ДОПОМОГТИ ІНОЗЕМЦЯМ ПРИЇХАТИ ДО УКРАЇНИ, А ТАКОЖ РОЗПОВІСТИ ПРО ЇЇ ТУРИСТИЧНИЙ ПОТЕНЦІАЛ, А САМЕ ПРО КИЇВ І ЧОРНОБИЛЬСЬКУ ЗОНУ.
  • Ганна Ніколаєва - НАША ГІДЕСА ЗІ ЛЬВОВА, АВТОРКА 16 ВІКТОРИН "ЗНАВЦІ УКРАЇНИ", ЯКІ ЗА ЦЕЙ ЧАС ПРОЙШЛИ БІЛЬШЕ 4500 ЛЮДЕЙ. ВІКТОРИНИ СКЛАДАЮТЬСЯ З РІЗНОПЛАНОВИХ ПИТАНЬ, ЯКІ СТОСУЮТЬСЯ РІЗНИХ РЕГІОНІВ ТА НАПРЯМКІВ. ГІДЕСА, ЯКА ЗАПИСУВАЛА ВІДЕО-ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ, ПРО ЯКІ ЗНЯВ СЮЖЕТ ТЕЛЕКАНАЛ УКРАЇНА. АВТОРКА АНГЛОМОВНОГО ОНЛАЙН-ВРАЖЕННЯ "КУЛЬТУРНА ПОДОРОЖ УКРАЇНОЮ". НА СЬОГОДНІ ОНЛАЙН-ЛЕКЦІЮ АННИ ВІДВІДАЛО БІЛЬШЕ 80 ОСІБ З РІЗНИХ КРАЇН СВІТУ, ЯКІ ЗАЛИШИЛИ 49 ПОЗИТИВНИХ ВІДГУКІВ. ЗАГАЛОМ З ПОЧАТКУ ОГОЛОШЕННЯ ПАНДЕМІЇ АННА ПРОВЕЛА 92 ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ ТА 50 ОНЛАЙН-ВРАЖЕНЬ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ТА ІНОЗЕМНИХ ГРОМАДЯН.
Номінація «Кращій гід на карантині»
  • Альона Калетинська  - НАША ГІДЕСА З ОДЕСИ, ЯКА ЗА 2020 РІК ПРОВЕЛА 192 ЕКСКУРСІЇ, 32 - ОНЛАЙН та 160 - ОФФЛАЙН, ПРОВОДИЛА ЧИСЛЕННІ ЕФІРИ ТА ЛЕКЦІЇ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ.
  • Світлана Бучко - ЗА 2020 РІК ПРОВЕЛА БЛИЗЬКО 280 ЕКСКУРСІЙ В МІСТІ КІЇВ
Гільдія гідів об’єднує кращих професіоналів країни. Разом ми Сила!
Проголосувати можно тут - https://ukraineawards.com/...