Новорічний виїздний корпоратив гідів Гільдії

Новорічний виїздний корпоратив гідів Гільдії - done!
Яке значення лісу в житті сучасної людини? Як швидко, а головне безпечно розвести вогнище в лісі? Як самці оленів привертають увагу самочок? Як пригодовують своїх діточок вовки? У кого найбільші зуби в лісах на Чернігівщині і які житла будують бобри?
Ці та інші цікавезні лісові історії, новий досвід та нові знання ми отримали під час новорічної корпоративної подорожі в найбільший в Україні Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський», що лежить між річками Дніпро і Десна на Чернігівщині і розміром з півтора Києва. Там нашим провідником став найкращий лісовий гід - Андрій Сагайдак.
Навіть в зимку, незважаючи на холодну погоду, гіди Гільдії змогли пройти маршрут протягом 4-х годин, не помічаючи часу, адже цьому спрямил гарний настрій, хороша компанія і відчуття наближаючихся свят.
Ми гуляли, дихали свіжим повітрям, надихались розповідями нашого досвідченого провідника, прикрашали в лісі ялинку, співали, варили глінтвейн та спілкувалися.
Приємно, що саме так, з планами на майбутнє, в великому, дружньому та теплому колі колег та однодумців завершується цей непростий рік.
Гіди вітають вас з прийдешніми святами і кажуть: приїзжайте в Міжрічинський ліс, дихайте, гуляйте, насолоджуйтесь природою і відпочивайте від інтернету!