Перша Конференція з історії екскурсознавства «Київський літопис»

Гільдія гідів щиро дякує гостям і спікерам Першої конференції з історії екскурсознавства «Київський літопис - 2020».
У нас сьогодні був воістину зірковий склад тих, хто щиро і самовіддано любить Місто. Хто досліджує його, росте з ним, розділяє його біди і радощі. Хто за нього вболіває, допомагає йому і хто робить його таким особливим. 
Гіди, історики, музейники, бібліотекарі, краєзнавці - знайомством з вами ми пишаємось і цінуємо кожного: Михайло Кальницький, Олександр Юнін, Антон Короб, Олена Мокроусова, Владислав Дятлов, Тетяна Водотика, Олексій Волков, Олексій Гедеонов, Віктор Киркевич, Дмитро Шльонський, Олена Безрук, Олена Полонська, Ніна Ткаченко, Ярослав Семенец: вам сьогодні вдалося по-справжньому запалити та надихнути кращих гідів міста!

А ще ми дякуємо гідам Гільдії Guides Guild, колегам з інших організацій, представникам музеїв, що знайшли час та можливість долучитися до події: ваше бажання вчитися надихає та робить можливим все!

Коли ти створюєш щось нове, ніколи не знаєш, як все вийде. Але ми виявилися безстрашними більше, ніж обережними)) тож сподіваємось що сьогодні спільними зусиллями народилася нова традиція і тепер конференція з питань екскурсознавства в Києві стане доброю традицією і гарною дискусійною платформою для спілкування гідів та краєзнавців.

Півсотні гостей, що відкрито і безкоштовно обмінюються знанням, досвідом, своїми напрацюваннями - 
це безцінне! Бачити Вчителя, Анатолія Трохимовича Халепо в оточенні кількох поколінь учнів-гідів - це безцінне.

А ще ми дякуємо краєзнавчому відділу Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ за гостинність та підтримку! 
Далі буде!