Про працю та нагороди

Інколи нагороди бувають дуже несподіваними та неочікуваними.
І тим вони цінніші. Бо, коли робиш своє діло, чесно, сумлінно, віддано, то не розраховуєш на винагороду чи нагороду. Але отримати вдячність, почути надихаючи слова, взяти у руки нагороду у вигляді старовинної грамоти, писаної за усіма вимогами дипломатичної переписки гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи - неймовірно приємно і водночас відповідально. 
Дякуємо багаторічному партнеру Соколиний хутір - Falcon's farmstead і особисто Миколі Черепу за партнерство та ту роботу по розбудові туристичного, історичного, культурного та патріотичного осередка на Чернігівщині, яка здійснюється завдяки особистому ентузіазму, енергії, натхненню, самовідданості, невтомності господаря цієї унікальної еко-садиби.
Козацький куліш, смачна їжа, приготована з місцевих продуктів, наливочки та млинці з смачнющим варенням, соління з хрумкими огірочками, аутентичні експонати як у музії під відкритим небом і музеї, які вражають зібраним матеріалом та презентацією, галерея, присвячена Тарасові Григоровичу Шевченку - не повний перелік можливих відкриттів для зацікавленого гостя.