Про війну під час війни

Зафіксувати ключові події сучасної війни, показати і розказати історії учасників та свідків, зібрати артефакти і докази, відтворити атмосферу укриттів та буднів окупації - величезна робота музею Національний музей історії України у Другій світовій війні. Офіційна стор., яка дає результат у вигляді вражень, незабутніх емоцій, красномовних доказів злочинів проти українців та свідчень про Героїв та Героїнь сучасності.
Як і раніше, на території музею демонструються не тільки зразки військової техніки різних періодів, а також і залишки та фрагменти знищеної під час російсько-української війни російської техніки. Не тільки гідам, а і гідесам було цікаво дізнатись про подробиці виробництва, використання та виготовлення тієї зброї, яка вбиває українців та руйнує нашу інфраструктуру та життя.
рамках Меморандуму про співпрацю між Гільдією гідів та Національним музеєм історіі України у Другій світовій війні було проведено методично-наукову зустріч, під час якої гіди громадських організацій ознайомились з новими виставковими просторами на території національного музею та детально оглянули експозицію «Україна-розп'яття», створену за сучасними подіями після звільнення Київської та Чернігівської областей.