Промо-тур Переяславщиною для гідів

7 жовтня 2020 року Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної Державної Адміністрації ініціював та організував промо-тур Переяславщиною.
Дуже важливо промотувати туристичні локації, показувати іх туристам, тур-операторам, українцям, щоб надихати іх на подорожі, давати орієнтири, відкривати нові туристичні напрямки та ініціювати співпрацю.
Вибір подорожі також дуже важливий. Бо турист обирає не тільки тур, але і майбутні бонуси від подорожі: фото для соціальних мереж, враження та емоції, натхнення, нові знання, нову інформацію, нові змісти, нові думки, можливо нові навички, відпочинок та змінення оточення тощо.
Промо-тур Переяславщиною надав можливість представникам тур-операторів, журналістам, гідам, блогерам побачити нові можливості для турів Переяславщиною, розкрив не тільки туристичний потенціал території, а і показав нові змісти та цінності у подорожах в цьому напрямку.
Завдяки участі та сприянню Переяславської міської ради та особистій дружній участі
Юрія Руденко,  Валентини Губенко, Антоніни Курченко відкрились нові можливості співпраці. Чудово та цінно, що громада та місцеві представники влади, особливо профільних напрямків, зацікавлені в синергії, співпраці, ініціативам.
Завдяки багаторічній волонтерській роботі, Микола Богатир зміг сформувати та прописати декілька різнопланових турів Переяславщиною, які враховують і кількаденний варіант відпочинку. Нам було представлено декілька напрацювань різних напрямків, як то: маршрут по Переяславлю з відвідуванням музеїв на вибір (Переяслав абсолютно переконано займає перше в Україні місце по кількості музеї на душу населення), декілька варіантів турів Переяславщиною – на катерах, яхтах, моторних човнах, велосипедні маршрути, комбіновані, туристично-оглядові тощо. Всі учасники туру відзначили особливий спокійний ритм міста Переяслав, яке дуже близько розташоване до Києва, неймовірно чисте повітря (на відміну від київського), тишу та спокій на вулицях міста та в околицях, карколомні краєвиди в Циблях та з води (під час подорожі на яхтах до підтопленого села В’юнищі Канівського моря). Подорожі до Переяслава та Переяславщини можуть підійти і сім’ям з дітьми, і любителям активного відпочинку, і людям, які полюбляють спокій та тишу, і любителям відлюдних місць та красивих панорам, і фанатам музейного та історичного туризму. Всіх учасників Промо-туру вразила презентація VR-технологій від місцевого розробника Віртуальної екскурсії містом «Переяслав-град 360» Олега Чемериса. Подивитись ці екскурсії та інші проекти можна за посиланням 
Та
Микола Богатир був ініціатором створення QR-кодів на памятки, пам'ятні місця, об'єкти природи та місця тристичних цікавинок, за якими, відсканувавши, можна дізнатись та відкрити більше інформації.
#Гільдія_гідів_рекомендує Переяслав та Переяславщину для відпочинку та відновлення. Звертайтесь за замовленням екскурсій до ТІЦ Переяслава, до Інформаційно-просвітницького центру, до Миколи Богатиря та до відділу культури та туризму Переяславської міської ради.
Екскурсії в музеях НІЕЗ - 0456755644, 0991867086, 0678683634