Учбово-методична екскурсія для гідів "Незвідана Переяславщина"

Сьогодні відбувся черговий промотур на Переяславщину. Приємно, що кожен раз коло зацікавлених гостей розширюється: сьогодні до нас приєдналися представники Київська обласна державна адміністраціяУкраїнський культурний фонд та гіди з Всеукраїнська асоціація гідів.
У співпраці з Громадська ініціатива "Корінь нації", ТІЦ Переяслава нам вдалося показати гостям не тільки міські визначні пам'ятки, а й масу цікавих і вартих уваги місць на околицях Переяслава. 
Микола Богатир, якій є автором двох унікальних маршрутів «Україна 1187» та «Незвідана Переяславщина», щедро поділився з київськими гідами знаннями та рекомендаціями щодо проведення екскурсій по Переяславщині. Ми раді, що саме такі, молоді та завзяті люди, просувають туризм на місцях та всебічно сприяють його розвитку!
Гости сьогодні отримали багато вражень, і в цьому нам допомагала чимала команда! 
Ми вдячні представникам міської та районної влади за підтримку нашої ініціативи та сприяння в проведенні зустрічей на місцях. А також дякуємо Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської ОДА за сприяння у вирішенні транспортного питання.
Туризму на Київщині - бути!

Текст та фото: Горбачова Наталя