Виступ Голови Правління Громадської організаціі «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Пироговоі Наталії на освітній програмі обміну досвідом MuseumED

Сьогодні відбувся виступ Голови Правління Громадської організаціі «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Пироговоі Наталії на освітній програмі обміну досвідом MuseumED. Проект було реалізовано Музей Становлення української нації за підтримки український культурний фонд УКФ Ukrainian Cultural Fund, Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний музей історії України у Другій світовій війні.
В заході взяли участь музейники із всіх регіонів України, що показало актуальність та важливість тем, запропонованих для обговорення.
Тема доповіді Голови Гільдіі гідів «Музей на маршруті» розкривала питання взаємодії музеїв та музейників з гідами під час формування та проведення туристичних турів.
Було запропоновано для обговорення практики та приклади колаборації музеїв та гідів, формування маршрутів з відвідуванням музеїв, можливості та важливості співпраці.