Де можна побачити еволюцію комп’ютерів від створення першого (розмірами з кімнату) до прототипів сучасних смартфонів, і, одночасно, на свої очі побачити перфострічки, перфокарти, бабіни, СМ, ЄС та інші?
Де зберігаються унікальні винаходи з різних сфер науки та техніки?
Де можна дізнатись про деталі історії повітроплавання, про піонерів літакобудування, побачити перші прототипи літаків та гвинтокрилів та дізнатись майже детективні історії відкриттів та деталі героїчних випробувань перших літальних апаратів та рекордів?
Якби 25 листопада 1896 року на приватній нараді у будинку І. Бродського на Липках не було досягнено згоди та підтримки щодо питання створення технічного вузу за участі успішних підприємців, купців-цукровиробників та міської влади в особі Стефана Сольського (Уважай Уважайовича, як називали його кияни з повагою до його діяльності), то відповіді на це питання були б інші.
Бо результат наради розпочав славну історію Київського Політехнічного інституту, музей Державний політехнічний музей при КПІ ім.Ігоря Сікорського якого і зберігає велику кількість артефактів, світлин, речей, аудіо- та відео- експонатів, в яких зберігається історія одного з найстаріших навчальних закладів України та Києва.