візит гідів Гільдії до візитом до Національного природного парку (НПП) «Голосіївський»

Гіди Гільдії продовжують знайомство з парками та рекреаційними зонами і сьогодні відвідали з дружнім візитом до Національного природного парку (НПП) «Голосіївський», який було створено Указом Поезидента України 27 серпня 2007 року#794/2007.
НПП «Голосіївський» - єдиний в Україні та один із кількох у світі національних парків, розташованих у межах мегаполісу.
Нікого не залишить байдужим розмір парку!
Загальна площа НПП «Голосіївський» становить 10988,14 га, з них 1888,18 га надані у постійне користування.
Гіди познайомились з різноманітними еко-проектами, еко-системами, отримали задоволення від прогулянки однією з багатьох еко-стежек Голосіївського парку, відкрили для себе нові напрямки роботи та співпраці.
Як живе ліс, які дерева витісняють один одне, чому грабові ліси виглядають містично і відрізняються від дубових лісів, які в Національному природному парку «Голосіївський» розміри та кордони, де знаходяться заповідні зони і який там порядок для відвідування, які рослини ростуть в нашому парку, які пташки співають нам пісні, яких ссавців можна зустріти і багато цікавезних історій з життя лісу наші гіди почули сьогодні під час 2-часової прогулянки. А скільки ще цікавого і захопливого можна почути від спеціалістів парку!
Замовити екскурсії можна по телефонам на сайті НПП «Голосіївський».
А також дізнатись більше інформації щодо природи, еко-стстем, правил поведінки, історії та досліджень території парку.
Більше 50 видів рослин і тварин, представлених на території НПП «Голосіївський», занесені до Червоної книги України.
Нам пощастило з провідниками - Олег Годиня та Андрей Хрутьба, які провели нас еко-стежкою зачарованим лісом і привідкрили нам шпаринку у неймовірно захопливий світ нашого природного парку.