Зустріч з власним кореспондентом Всеамериканської україномовної газети «Час і Події»

Голова правління ГО «Гільдії професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Пирогова Наталья (Pirogova Natalya) зустрілась з журналісткою, власним кореспондентом Всеамериканської україномовної газети «Час і Події» Лідією Корcун. Ukrainian-American Newspaper "Chas i Podii" – незалежний громадсько-політичний всеамериканський україномовний тижневик, який видається в Чикаго (США) з 1996 року та висвітлює життя українських громад та закордонних громад українців по всьому світу у різних рубриках, як то – «Новини», «Економіка», «Історія», «Культура», «Політика», «Спорт» тощо.
За матеріалами Пирогової Наталії та Тетяни Володимирівни Нечай, які були зібрані щодо історії, збереження та захисту пам’ятного знаку «Сонце Правди Шевченкового Слова», який було встановлено на Набережній Дніпра у Києві у 1989, Лідією Корсун була написана стаття «Сонце Правди Шевченкового Слова, або детективна історія пам’ятника Шевченку в Києві» у травневому числі поточного року американського видання «Час і Події» у розділі «Культура».
Авторка статті пані Лідія Корсун та одна з берегинь пам’ятного знаку, Голова правління Гільдії гідів Guides Guild Пирогова Наталія, зустрілися цими днями у Києві під час екскурсії містом. 
Київ вразив гостю маловідомими двориками, архітектурою, великою кількістю парків та скверів та неймовірною атмосферою. Частиною маршруту стало відвідування героя статті «Сонце Правди Шевченкового Слова, або детективна історія пам’ятника Шевченку в Києві» – пам’ятного знаку на набережній Дніпра, де у травні 1861 року відбувались історичні події, пов’язані з перепохованням Кобзаря в Україні.