The Guild of guides recommends

League guides
Public non-profit organization. It is composed of over 200 professionals with experience, among them - veterans of the excursion business in Kiev.
 Асоціація чорнобильських туроператорів / Assoc. of Chornobyl Tour Operators

Громадська організація, місія якої - сприяти розвитку безпечних та високоякісних (за інформаційним наповненням та сервісом) відвідань Чорнобильської зони – як інструменту створення позитивного іміджу України в світі, подолання негативних наслідків Чорнобильської аварії.

Екскурсійне бюро "Цікавий Київ"

Екскурсійне бюро «Цікавий Київ» - це команда професіоналів, яка з 2007 року проводить екскурсії, квести, лекції, творчі майстер-класи для дітей і дорослих, розкриває секрети міста і знайомить з його визначними пам'ятками.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник
Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник є найбільш видатною пам’яткою історії та культури України і водночас являє собою своєрідну туристичну візитівку Києва. Заснований 1051 року Києво-Печерський монастир живописно розкинувся над Дніпром, сяючи золотом бань, дивуючи печерними лабіринтами, вражаючи красою та історичним змістом архітектурних пам’яток , завдяки яким територія була оголошена Заповідником у 1926 р.
Туристичний інформаційний центр "Переяслав"
Туристичний інформаційний центр "Переяслав" - саме звідси  починається подорож по Переяславу! Тут ві можете дізнатися про визначні пам'ятки міста і району, безкоштовно отримати карту з зазначеними туристичними маршрутами, замовити екскурсію, купити сувеніри і оглянути авторську виставку клеймованного цегли! Працівники інфоцентру завжди готові відповісти на всі ваші запитання!
discover.ua
discover.ua service, created for all those wishing to travel to Ukraine and spending weekends in new places.
Thanks to tourists from Ukraine and all over the world can take a virtual tour of the most interesting places of our country, find a local guide and learn more on the eve of his visit, without leaving your computer screen. Or — even better — to find all the information about the upcoming trip from the screen of your smartphone or tablet.
Музей «Становлення української нації»
Музей «Становлення української нації» - унікальний проект, аналогів якому не було за всі часи існування України, як незалежної держави. За 1,5-2 години тут можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, належно оцінити її місце в родині європейських народів. У експозиціях відтворено шлях українського народу та його пращурів за допомогою 3-D фігур видатних українців, діорам, мап, картин, починаючи від розбудови Київської Русі і до сьогодення. В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, гідності та патріотизму. 
 Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації
Основні завдання Управління туризму: 
- формування та проведення політики міста у сфері розвитку туристичного напрямку міста Києва;
- розробка нових програм та концепцій розвитку туризму у місті Києві.
Kyiv Restaurant News

Сайт, де з великою любов'ю і високим професіоналізмом зібрано все найактуальніше, модне і нове з області Високої Гастрономії. Тут ви знайдете новини, рекомендації, огляди найцікавіших кафе, барів, кав'ярень, ресторанів і пабів Києва.

Карта ресторанів Подолу  Podil Restaurant Guide
МУЗЕЙ ДЖОЗЕФА КОНРАДА
Експозиція Музею розповідає про великого поляка, видатного англійського письменника, що народивя в Бердичеві. Головною метою авторів, було не лише збирання матеріалів та представлення їх в музеї, але й заохочення всіх відвідувачів зануритись (вперше,  але не в останнє) в надзвичайний світ пригод, автора «Серця темряви».
Життя і творчість неймовірної особистості представлена в трьох частинах.
Перша охоплює раннє дитинство на Україні, важку долю дитини революційних засланців. У другій частині представлений нелегкий шлях реалізації мрії та розвиток морської кар’єри.
Третя частина знайомить з літературною спадщиною Джозефа Конрада, його позицією у світі літератури та життя письменника у Великобританії.
Готель "Тунель кохання. Tunnel of love”
Готель "Тунель кохання. Tunnel of love” знаходиться відразу біля входу у всесвітньовідомого Тунеля кохання. Готель новий, відкритий в 2019 році. На його території розміщений перон-павільйон для урочистих подій, бістро, ресторан, бесідки для відпочинку з мангалами, велика парковка.
Eugene Belan
Photographer. Street photography, portraits, reportage photography.
Екскурсійне бюро «Дива Країни»
«Дива Країни» – це незвичайні, дивовижні подорожі-екскурсії по Києву і найчудовіших містах України, унікальні тури по місцях Сили і зустрічі з добрими, сильними і радісними людьми, якими багата наша земля.