Гильдия гидов рекомендует

Лига экскурсоводов
Общественная неприбыльная организация. В ее состав входят более 200 специалистов с опытом работы, среди них - ветераны экскурсионного дела в Киеве.
 Асоціація чорнобильських туроператорів / Assoc. of Chornobyl Tour Operators

Громадська організація, місія якої - сприяти розвитку безпечних та високоякісних (за інформаційним наповненням та сервісом) відвідань Чорнобильської зони – як інструменту створення позитивного іміджу України в світі, подолання негативних наслідків Чорнобильської аварії.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник
Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник є найбільш видатною пам’яткою історії та культури України і водночас являє собою своєрідну туристичну візитівку Києва. Заснований 1051 року Києво-Печерський монастир живописно розкинувся над Дніпром, сяючи золотом бань, дивуючи печерними лабіринтами, вражаючи красою та історичним змістом архітектурних пам’яток , завдяки яким територія була оголошена Заповідником у 1926 р.
Музей «Становлення української нації»
Музей «Становлення української нації» - унікальний проект, аналогів якому не було за всі часи існування України, як незалежної держави. За 1,5-2 години тут можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, належно оцінити її місце в родині європейських народів. У експозиціях відтворено шлях українського народу та його пращурів за допомогою 3-D фігур видатних українців, діорам, мап, картин, починаючи від розбудови Київської Русі і до сьогодення. В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, гідності та патріотизму. 
 Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації
Основні завдання Управління туризму: 
- формування та проведення політики міста у сфері розвитку туристичного напрямку міста Києва;
- розробка нових програм та концепцій розвитку туризму у місті Києві.
Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму
Громадську Спілку «Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму» було створено в січні 2021 року задля об`єднання всіх учасників туристичного ринку з метою втілень сучасних, якісних, та безпечних гастрономічних вражень в Україні та за її межами. Спілка об'єднує професіональних гідів, туристичних операторів та агенції, державні та комунальні установи, які відповідають за туристичну галузь, профільні асоціації, а також: заклади розміщення та громадського харчування, гостинні ферми, броварні, виноробні, виробників сиру, м’ясних смаколиків та інших продуктів харчування.
Туристичний інформаційний центр "Переяслав"
Туристичний інформаційний центр "Переяслав" - саме звідси  починається подорож по Переяславу! Тут ві можете дізнатися про визначні пам'ятки міста і району, безкоштовно отримати карту з зазначеними туристичними маршрутами, замовити екскурсію, купити сувеніри і оглянути авторську виставку клеймованного цегли! Працівники інфоцентру завжди готові відповісти на всі ваші запитання!
Національна спілка краєзнавців України
Національна спілка краєзнавців України об'єднує дослідників рідного краю, які опікуються збереженням національних святинь, пам'яток історії та культури, олзвивають музейництво, колекціонування, проводять активну просвітницьку діяльність, підтримують розвиток духовної культури, сприяють збереженню національних традицій і народної творчості, повертають із небуття імена видатних співвітчизників, відкривають маловідомі сторінки історії, здійснюють велику партіотичну роботу серед молоді, виховуючи почуття національної гідності, любові до рідного краю.
Публічна бібліотека імені Лесі Українки
Публічна бібліотека імені Лесі Українки для дорослих міста Києва – загальнодоступна бібліотечна установа; центральне міське книгосховище вітчизняних творів друку, краєзнавчої літератури та літератури іноземними мовами на паперових та електронних носіях; провідний культурно-просвітницький міський центр інформаційно-бібліографічної роботи, галузевої інформації з питань культури і мистецтва; науково-методичний осередок столичної мережі публічних бібліотек.
МУЗЕЙ ДЖОЗЕФА КОНРАДА
Експозиція Музею розповідає про великого поляка, видатного англійського письменника, що народивя в Бердичеві. Головною метою авторів, було не лише збирання матеріалів та представлення їх в музеї, але й заохочення всіх відвідувачів зануритись (вперше,  але не в останнє) в надзвичайний світ пригод, автора «Серця темряви».
Життя і творчість неймовірної особистості представлена в трьох частинах.
Перша охоплює раннє дитинство на Україні, важку долю дитини революційних засланців. У другій частині представлений нелегкий шлях реалізації мрії та розвиток морської кар’єри.
Третя частина знайомить з літературною спадщиною Джозефа Конрада, його позицією у світі літератури та життя письменника у Великобританії.
discover.ua
discover.ua — сервис, созданный для всех желающих путешествовать по украине и проводить выходные дни в новых местах.
Благодаря сайту туристы с Украины и всего мира могут совершить виртуальное путешествие по самым интересным местам нашей страны, найти местного гида и узнать больше накануне своей поездки, не отходя от экрана компьютера. Или же — еще лучше — узнать всю информацию о предстоящем путешествии с экрана своего смартфона или планшета.
Готель "Тунель кохання. Tunnel of love”
Готель "Тунель кохання. Tunnel of love” знаходиться відразу біля входу у всесвітньовідомого Тунеля кохання. Готель новий, відкритий в 2019 році. На його території розміщений перон-павільйон для урочистих подій, бістро, ресторан, бесідки для відпочинку з мангалами, велика парковка.
Евгений Белан
Фотограф. Стрит-фотография, портреты, репортажная съемка.