Наші партнери

 Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації
Основні завдання Управління туризму: 
- формування та проведення політики міста у сфері розвитку туристичного напрямку міста Києва;
- розробка нових програм та концепцій розвитку туризму у місті Києві.
Ліга екскурсоводів
Громадська неприбуткова організація. До її складу входять понад 200 фахівців з досвідом роботи, серед них - ветерани екскурсійної справи у Києві.
Музей «Становлення української нації»
Музей «Становлення української нації» - унікальний проект, аналогів якому не було за всі часи існування України, як незалежної держави. За 1,5-2 години тут можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, належно оцінити її місце в родині європейських народів. У експозиціях відтворено шлях українського народу та його пращурів за допомогою 3-D фігур видатних українців, діорам, мап, картин, починаючи від розбудови Київської Русі і до сьогодення. В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, гідності та патріотизму. 
Kyiv Restaurant News

Сайт, де з великою любов'ю і високим професіоналізмом зібрано все найактуальніше, модне і нове з області Високої Гастрономії. Тут ви знайдете новини, рекомендації, огляди найцікавіших кафе, барів, кав'ярень, ресторанів і пабів Києва.

Карта ресторанів Подолу  Podil Restaurant Guide
Готель "Тунель кохання. Tunnel of love”
Готель "Тунель кохання. Tunnel of love” знаходиться відразу біля входу у всесвітньовідомого Тунеля кохання. Готель новий, відкритий в 2019 році. На його території розміщений перон-павільйон для урочистих подій, бістро, ресторан, бесідки для відпочинку з мангалами, велика парковка.
Євген Белан
Фотограф. Стріт-фотографія, портрети, репортажна зйомка.
Клуб корінного киянина
Історичний паблік, в якому ви знайдете статті, фотографії, тематичні заходи, присвячені Києву!