Наші партнери

Ліга екскурсоводів
Громадська неприбуткова організація. До її складу входять понад 200 фахівців з досвідом роботи, серед них - ветерани екскурсійної справи у Києві.
 Асоціація чорнобильських туроператорів / Assoc. of Chornobyl Tour Operators

Громадська організація, місія якої - сприяти розвитку безпечних та високоякісних (за інформаційним наповненням та сервісом) відвідань Чорнобильської зони – як інструменту створення позитивного іміджу України в світі, подолання негативних наслідків Чорнобильської аварії.

Екскурсійне бюро "Цікавий Київ"

Екскурсійне бюро «Цікавий Київ» - це команда професіоналів, яка з 2007 року проводить екскурсії, квести, лекції, творчі майстер-класи для дітей і дорослих, розкриває секрети міста і знайомить з його визначними пам'ятками.

Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник
Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник є найбільш видатною пам’яткою історії та культури України і водночас являє собою своєрідну туристичну візитівку Києва. Заснований 1051 року Києво-Печерський монастир живописно розкинувся над Дніпром, сяючи золотом бань, дивуючи печерними лабіринтами, вражаючи красою та історичним змістом архітектурних пам’яток , завдяки яким територія була оголошена Заповідником у 1926 р.
Туристичний інформаційний центр "Переяслав"
Туристичний інформаційний центр "Переяслав" - саме звідси  починається подорож по Переяславу! Тут ві можете дізнатися про визначні пам'ятки міста і району, безкоштовно отримати карту з зазначеними туристичними маршрутами, замовити екскурсію, купити сувеніри і оглянути авторську виставку клеймованного цегли! Працівники інфоцентру завжди готові відповісти на всі ваші запитання!
discover.ua
discover.ua — cервіс, створений для всіх бажаючих подорожувати Україною та проводити вихідні дні в нових місцях.
Завдяки сайту туристи з України та всього світу можуть здійснити віртуальну подорож найцікавішими місцями нашої країни, знайти місцевого гіда та дізнатися більше напередодні своєї поїздки, не відходячи від екрану комп'ютера. Або ж — ще краще — дізнатися всю інформацію про майбутню подорож з екрану свого смартфону або планшету.
Музей «Становлення української нації»
Музей «Становлення української нації» - унікальний проект, аналогів якому не було за всі часи існування України, як незалежної держави. За 1,5-2 години тут можна ознайомитися з багатовіковою історією української нації, належно оцінити її місце в родині європейських народів. У експозиціях відтворено шлях українського народу та його пращурів за допомогою 3-D фігур видатних українців, діорам, мап, картин, починаючи від розбудови Київської Русі і до сьогодення. В основі музею – історичні факти, спрямовані на пробудження національної свідомості українців, підняття самооцінки нації, гідності та патріотизму. 
 Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації
Основні завдання Управління туризму: 
- формування та проведення політики міста у сфері розвитку туристичного напрямку міста Києва;
- розробка нових програм та концепцій розвитку туризму у місті Києві.
Kyiv Restaurant News

Сайт, де з великою любов'ю і високим професіоналізмом зібрано все найактуальніше, модне і нове з області Високої Гастрономії. Тут ви знайдете новини, рекомендації, огляди найцікавіших кафе, барів, кав'ярень, ресторанів і пабів Києва.

Карта ресторанів Подолу  Podil Restaurant Guide
МУЗЕЙ ДЖОЗЕФА КОНРАДА
Експозиція Музею розповідає про великого поляка, видатного англійського письменника, що народивя в Бердичеві. Головною метою авторів, було не лише збирання матеріалів та представлення їх в музеї, але й заохочення всіх відвідувачів зануритись (вперше,  але не в останнє) в надзвичайний світ пригод, автора «Серця темряви».
Життя і творчість неймовірної особистості представлена в трьох частинах.
Перша охоплює раннє дитинство на Україні, важку долю дитини революційних засланців. У другій частині представлений нелегкий шлях реалізації мрії та розвиток морської кар’єри.
Третя частина знайомить з літературною спадщиною Джозефа Конрада, його позицією у світі літератури та життя письменника у Великобританії.
Готель "Тунель кохання. Tunnel of love”
Готель "Тунель кохання. Tunnel of love” знаходиться відразу біля входу у всесвітньовідомого Тунеля кохання. Готель новий, відкритий в 2019 році. На його території розміщений перон-павільйон для урочистих подій, бістро, ресторан, бесідки для відпочинку з мангалами, велика парковка.
Євген Белан
Фотограф. Стріт-фотографія, портрети, репортажна зйомка.
Екскурсійне бюро «Дива Країни»
«Дива Країни» – це незвичайні, дивовижні подорожі-екскурсії по Києву і найчудовіших містах України, унікальні тури по місцях Сили і зустрічі з добрими, сильними і радісними людьми, якими багата наша земля.