Мероприятия

Новорічна поїздка до Пущі-Водиці
21.12.2021.
День зимового сонцестояння. Саме цей особливий, морозний день гіди Гільдії обрали для щорічної корпоративної зустрічі.
Екскурсія для гідів Гільдії до Кловського палацу
Сьогодні одразу дві групи гідів Гільдії заглянули всередину однієї з найрозкішніших та водночас найбільш закритих для стороннього ока будівель Києва - Кловський палац.
Він був  зведений за ініціативою Києво-Печерської Лаври рівно 260 років тому поблизу легендарного липового гаю та річки Клов як Vip-готель для царської родини. Втім, жодного разу у бальних залах палацу не лунав ані вальс, ані мазурка та не ступала нога російських царів. Усі ці привілеї дісталися Маріїнському палацу зведеному майже одночасно з Кловським.
Гіди Гільдії - у новому Музеї Гітар
Сьогодні наші гіди мати шанс ближче познайомитися  з унікальним музеєм гітар Universum Hall та його ідейними натхненниками та однодумцями: Олександром Дорошенко та Сергієм Чантурия! Простір не має аналогів в Україні та включає в себе власне інтерактивну виставку гітар та інших музичних експонатів , затишний концертний зал-трансформер на 200 місць, музичний клас та, навіть, кафе.
Екскурсія на ВДНГ
Сьогодні гіди Гільдії знайомилися з величезним комплексом ВДНГ.
Разом ми, як діти, шукали символи радянської епохи, порівнювали та вишукували, відповідали на питання та ставили питання, дивувались та згадували, роздивлялись старі світлини та шукали і знаходили красу і велич. 
Візит гідів Гільдії до Музею М.Бажана
Коли в музей приходять гіди Гільдії, звичайна 45-хвилинна екскурсія перетворюється на 2-годинну бесіду Від нас - десятки запитань та уточнень, від музейників - терпіння та вичерпні відповіді. 
За що ми щиро вдячні!
Знайомство гідів Гільдії з новою гастролокацією Києва
Гільдія гідів була запрошена для знайомства на Поділ, де відкрилася нова гастролокація -  Prostir.Dar.
Смачний хліб власного виробництва пекарні «Дідух», ароматні чаї та олії майже повністю взяли на себе всю нашу увагу та включили смакові рецептори. Між тим, це місце, де відчувається близькість до історіі Трипілля, яка досі відгукується звичаями, харчуванням, світоглядом.
Екскурсія для гідів Гільдії до Premier Palace Hotel
Готель Premier Palace Hotel сьогодні зміг вразити  своєю розкішшю та витриманим благородним стилем гідів Гільдії, яких він запросив до себе на екскурсію.
Це найстаріший п‘ятизірковий готель у місті з тих, що зберігся та взагалі найбільший серед 5 зірок у Києві .
Гільдія гідів святкує дворіччя!
Вже пройшло 2 роки, як команда однодумців взяла відповідальність за своє майбутнє у професії і гіди - дуже незалежні, кожен лідер, харизматична особистість, кожен із своїм цільним поглядом на життя - об’єднались заради спільних цілей та проектів.
Незважаючи на карантини, локдауни, заборони, відсутність допомоги від держави та можливості заробляти, ми виросли і продовжуємо рости та об'єднуватися.
візит гідів Гільдії до візитом до Національного природного парку (НПП) «Голосіївський»
Гіди Гільдії продовжують знайомство з парками та рекреаційними зонами і сьогодні відвідали з дружнім візитом Національний природний парк (НПП) «Голосіївський», який було створено Указом Поезидента України 27 серпня 2007 року#794/2007.
НПП «Голосіївський» - єдиний в Україні та один із кількох у світі національних парків, розташованих у межах мегаполісу.
Ознайомча екскурсія для гідів Гільдії від Музею Марії Заньковецької.
Гіди Гільдії гідів завітали на екскурсію до музею Марії Заньковецької.
Побачили подробиці життєвих етапів та становлення життєвих цінностей, навчання та підготовки до наступного етапу.
Відкрили історію шлюбу з українським театром, який відбувся під керівництвом Марка Кропівницького та за допомогою Миколи Садовського.
Прониклись чутливими та трагічними історіями кохання та розірвання стосунків.
Слідкували за Великим шляхом від театральних підмостків провінційних театрів до тріумфальних вистав столичних театрів.
Семінар для гідів Гільдії від Музею Голодомору
Сьогодні, 9 березня 2021 року, Гільдія гідів відвідала Семінар Музей Голодомору I Holodomor Museum, який було проведено в рамках Меморандуму про співпрацю.
Завдяки активній та дієвій участі та організаціі заходу музейників та Daria Chudinova, гіди Гільдії мали можливість поставити питання та отримати відповіді від наукових співробітників музея та заступниці директора Інститута Дослідження Голодомору кандидатки історичних наук Ірини Миколаївни Батирєвоі.
ІІ конференція "Київський літопис" відбулася!
3 березня 2021 року відбулась ІІ конференція "Київський літопис".
Аудіо-запис конференції за посиланням
Дякуємо всім спікерам за доповіді, цікаві теми, які були представлені слухачам.
Дякуємо багаторічним партнерам Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ
Как гіди  Гільдії в кіно знімалися
Ми продовжуємо організовувати для своїх членів пізнавальні заходи і сьогодні дві групи наших гідів дізнавалися про історію створення Кіностудія ім. Довженка.
НАЦІОНАЛЬНА КІНОСТУДІЯ ХУДОЖНІХ ФІЛЬМІВ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА – один з найбільших осередків української кінематографії. Вона була створена у 1927–1928 роках, як Київська кінофабрика Всеукраїнського фотокіноуправління.
Візит гідів Гільдії до Державного політехнічного музею ім.Ігоря Сікорського
Де можна побачити еволюцію комп’ютерів від створення першого (розмірами з кімнату) до прототипів сучасних смартфонів, і, одночасно, на свої очі побачити перфострічки, перфокарти, бабіни, СМ, ЄС та інші?
Де зберігаються унікальні винаходи з різних сфер науки та техніки?
Де можна дізнатись про деталі історії повітроплавання, про піонерів літакобудування, побачити перші прототипи літаків та гвинтокрилів та дізнатись майже детективні історії відкриттів та деталі героїчних випробувань перших літальних апаратів та рекордів?
Гіди гільдії завітали до Музею на Поштовій
Цей музей дає наочну можливість побачити вулицю ХІ століття, частини доріг та споруд, з завмиранням серця доторкнутись до дощок та дерев’яних колод, які використовувались киянами тисячі років тому.
Нова зустріч з Музеєм на Поштовій площі в м.Києві та з Ольга Рутковська членів Гільліі гідів залишила багато емоцій, нові знання про Київ, народили нові ідеї та перспективи співпраці.
Візит гідів Гільдії до Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого
Сьогодні Національна бібліотека виконує різнопланові функції - це справжній публічний культурний центр, де не тільки зберігаються різні друковані та електронні видання, а ще і відбуваються вистави, концерти, виставки, імерсивні екскурсії, лекції, знімаються фільми і кліпи тощо.
Під керівництвом нашої провідниці залами бібліотеки Цукренко Наталії Михайлівни - начальниці відділу обслуговування користувачів - ми дізнались про подробиці життя бібліотеки, про заходи, історію та людей, які працювали в різні періоди.
Гіди Guides Guild відзначали Міжнародний день жінок в науці
Сьогодні, 11 лютого 2021 року, гіди Guides Guild відзначали Міжнародний день жінок в науці разом з нашими багаторічними друзями Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного.
Працівники бібліотеки спеціально для нас підготували підбірку матеріалів з фондів бібліотеки про жінок архітекторок.
Вручення бейджів на сцені Національної Опери України
Новий рік - нові плани і можливості!
Сьогодні Гільдія гідів урочисто вручила своїм членам нові бейджи на сцені головного театру країни - в Національній Опері України.
Вперше в історії театру на сцені звучали імена кращих гідів Києва і панувала атмосфера справжнього свята!
Гіди Гільдії вшанували пам'ять Валеріана Підмогільного
Сьогодні Валеріану Підмогильному 120. 
Часу на розлогий ювілейний допис не було зовсім. Їх сьогодні було достатньо і без мене. У нас, гідів-екскурсоводів, було своє свято і урочистості на сцені і за лаштунками Київської опери. А потім була прогулянка Містом разом із Валеріаном Підмогильним і його «Містом», який ми, гіди-однодумці, розібрали на цитати і влаштували флешмоб по дорозі від Оперного до Андріївської церкви. І це було неймовірно круто! 
Головна туристична премія країни Ukraine Tourism Awards-2020: перемога гідів Гільдії в номінації "Кращий гід на карантині"
Друзі! Щойно були оголошені результати головної туристичної премії країни. Гільдія гідів вітає свою гідесу з Одеси Альону Калетинську з перемогою в номінації «Кращий гід на карантині» головної туристичної премії #UkraineTourismAwards-2020.
В минулому році Гільдія гідів отримала перемогу, як краща в екскурсійній справі, а в цьому році четверо з наших гідів були номіновані в двох номінаціях «Герой карантину» та «Кращий гід на карантині».
Новорічний виїздний корпоратив гідів Гільдії
Новорічний виїздний корпоратив гідів Гільдії - done!
Яке значення лісу в житті сучасної людини? Як швидко, а головне безпечно розвести вогнище в лісі? Як самці оленів привертають увагу самочок? Як пригодовують своїх діточок вовки? У кого найбільші зуби в лісах на Чернігівщині і які житла будують бобри?
Ці та інші цікавезні лісові історії, новий досвід та нові знання ми отримали під час новорічної корпоративної подорожі в найбільший в Україні Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський».
Екскурсія для гідів з нагоди 90-річчя Національної наукової медичної бібліотеки України
Гільдія гідів дає своїм гідам можливість бути дотичними до всього найкращого, чим володіє і наше місто,в Україна в цілому. Тож сьогодні ми ми відвідали з екскурсією чудову Національну наукову медичну бібліотеку України та привітали її з 90-річчям!
Лекція для гідів "Українське традиційне вбрання: міфи та реальність"
Перший день зими розпочався для членів Гільдії гідів з розмови про українське традиційне вбрання з старшим науковим співробітником Інституту народознавства НАН України, кандидатом історичних наук, етнологинею Оксаною Косміною, котра майже сорок років досліджує українську матеріальну культуру.
Учбово-методична екскурсія для гідів в Будинок Підгорського
Сьогодні гіди Гільдії вивчали легендарний будинок Підгорського, також відомий як Будинок зі Шпилем, Притулок лицаря, Будинок самотнього лицаря, Будинок Синьої Бороди,  розташованого по вулиці Ярославів Вал, 1.
У цієї споруди багато імен, але що з міських легенд правда, а що вигадка? Розповідала про це нашим гідам досвідчена гідеса, Майстер Слова та невтомна дослідниця історії Києва, пані Олена Царовська.
Кураторська екскурсія для гідів Гільдії по КПІ ім. Ігоря Сікорського
Вчора молодь світу відмічала Міжнародний День Студентів. А сьогодні віце-президент
Асоціації випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського Євген Бульда провів для наших гідів цікаву та пізнавальну екскурсію по КПІ ім. Ігоря Сікорського: історія, факти, легенди, можливість оглянути не лише величезну теріторію, а й зазирнути в середину святая святих!
Відбулася чергова учбово-методична поїздка для гідів Київщиною
Нас часто питають, в чому секрет успіху Гільдії гідів, як професійної спільноти, яка об’єднує екскурсоводів та гідів-перекладачів. Як нам вдається об‘єднувати кращих з кращих, надихати їх, мотивувати і при цьому постійно не стояти на місці і вдосконалюватися? Відповідь проста і очевидна: ми любимо те, що робимо і робимо те, що любимо. Ми постійно шукаємо нові форми навчання для своїх гідів: лекції, майстер-класи, бесіди з фахівцями, кураторські екскурсії, участь у профільних конференціях, поїздки, презентації туристичних локації...
І чергова така поїздка, яка мала на меті показати гідам туристичні локації навколо Києва, відбулася!
Промо-тур Переяславщиною для гідів
7 жовтня 2020 року Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної Державної Адміністрації ініціював та організував промо-тур Переяславщиною.
Дуже важливо промотувати туристичні локації, показувати іх туристам, тур-операторам, українцям, щоб надихати іх на подорожі, давати орієнтири, відкривати нові туристичні напрямки та ініціювати співпрацю.
Гільдія гідів у нововідреставрованому Маріїнському Палаці
2 жовтня 2020 року Гільдія гідів організувала для своїх членів відвідування нововідреставрованого Маріїнського Палацу,  який планувався та будувався як царський, а використовувався в різні періоди свого існування в різний спосіб - від царських апартаментів до лікарні, музея та мінералки.
Наші гіди завжди намагаються відвідати, протестувати, проаналізувати, оцінити та залучити до своїх маршрутів різні туристичні об’єкти, спочатку перевіривши їх на собі.
Ознайомча екскурсія для гідів до Музею грошей НБУ
Гроші та їх енергія завжди привертають увагу та думки.
Де в Києві можна зануритись у світ фінансів та грошового обігу, побачити повну колекцію нумізматичної продукції, випущеної Національним банком України, дізнатись все про захист грошей та про функції Національного банку України?
Гіди Гільдії гідів мають відповіді на ці питання - у Музеї грошей Національного банку України.
І сьогодні 2 групи гідів отримали можливість долучитися до святкування чергової 115-річниці розкішної будівлі Нацбанку.