Мероприятия

Вручення бейджів на сцені Національної Опери України
Новий рік - нові плани і можливості!
Сьогодні Гільдія гідів урочисто вручила своїм членам нові бейджи на сцені головного театру країни - в Національній Опері України.
Вперше в історії театру на сцені звучали імена кращих гідів Києва і панувала атмосфера справжнього свята!
Гіди Гільдії вшанували пам'ять Валеріана Підмогільного
Сьогодні Валеріану Підмогильному 120. 
Часу на розлогий ювілейний допис не було зовсім. Їх сьогодні було достатньо і без мене. У нас, гідів-екскурсоводів, було своє свято і урочистості на сцені і за лаштунками Київської опери. А потім була прогулянка Містом разом із Валеріаном Підмогильним і його «Містом», який ми, гіди-однодумці, розібрали на цитати і влаштували флешмоб по дорозі від Оперного до Андріївської церкви. І це було неймовірно круто! 
Головна туристична премія країни Ukraine Tourism Awards-2020: перемога гідів Гільдії в номінації "Кращий гід на карантині"
Друзі! Щойно були оголошені результати головної туристичної премії країни. Гільдія гідів вітає свою гідесу з Одеси Альону Калетинську з перемогою в номінації «Кращий гід на карантині» головної туристичної премії #UkraineTourismAwards-2020.
В минулому році Гільдія гідів отримала перемогу, як краща в екскурсійній справі, а в цьому році четверо з наших гідів були номіновані в двох номінаціях «Герой карантину» та «Кращий гід на карантині».
Новорічний виїздний корпоратив гідів Гільдії
Новорічний виїздний корпоратив гідів Гільдії - done!
Яке значення лісу в житті сучасної людини? Як швидко, а головне безпечно розвести вогнище в лісі? Як самці оленів привертають увагу самочок? Як пригодовують своїх діточок вовки? У кого найбільші зуби в лісах на Чернігівщині і які житла будують бобри?
Ці та інші цікавезні лісові історії, новий досвід та нові знання ми отримали під час новорічної корпоративної подорожі в найбільший в Україні Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський».
Екскурсія для гідів з нагоди 90-річчя Національної наукової медичної бібліотеки України
Гільдія гідів дає своїм гідам можливість бути дотичними до всього найкращого, чим володіє і наше місто,в Україна в цілому. Тож сьогодні ми ми відвідали з екскурсією чудову Національну наукову медичну бібліотеку України та привітали її з 90-річчям!
Лекція для гідів "Українське традиційне вбрання: міфи та реальність"
Перший день зими розпочався для членів Гільдії гідів з розмови про українське традиційне вбрання з старшим науковим співробітником Інституту народознавства НАН України, кандидатом історичних наук, етнологинею Оксаною Косміною, котра майже сорок років досліджує українську матеріальну культуру.
Учбово-методична екскурсія для гідів в Будинок Підгорського
Сьогодні гіди Гільдії вивчали легендарний будинок Підгорського, також відомий як Будинок зі Шпилем, Притулок лицаря, Будинок самотнього лицаря, Будинок Синьої Бороди,  розташованого по вулиці Ярославів Вал, 1.
У цієї споруди багато імен, але що з міських легенд правда, а що вигадка? Розповідала про це нашим гідам досвідчена гідеса, Майстер Слова та невтомна дослідниця історії Києва, пані Олена Царовська.
Кураторська екскурсія для гідів Гільдії по КПІ ім. Ігоря Сікорського
Вчора молодь світу відмічала Міжнародний День Студентів. А сьогодні віце-президент
Асоціації випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського Євген Бульда провів для наших гідів цікаву та пізнавальну екскурсію по КПІ ім. Ігоря Сікорського: історія, факти, легенди, можливість оглянути не лише величезну теріторію, а й зазирнути в середину святая святих!
Відбулася чергова учбово-методична поїздка для гідів Київщиною
Нас часто питають, в чому секрет успіху Гільдії гідів, як професійної спільноти, яка об’єднує екскурсоводів та гідів-перекладачів. Як нам вдається об‘єднувати кращих з кращих, надихати їх, мотивувати і при цьому постійно не стояти на місці і вдосконалюватися? Відповідь проста і очевидна: ми любимо те, що робимо і робимо те, що любимо. Ми постійно шукаємо нові форми навчання для своїх гідів: лекції, майстер-класи, бесіди з фахівцями, кураторські екскурсії, участь у профільних конференціях, поїздки, презентації туристичних локації...
І чергова така поїздка, яка мала на меті показати гідам туристичні локації навколо Києва, відбулася!
Промо-тур Переяславщиною для гідів
7 жовтня 2020 року Департамент економічного розвитку і торгівлі Київської обласної Державної Адміністрації ініціював та організував промо-тур Переяславщиною.
Дуже важливо промотувати туристичні локації, показувати іх туристам, тур-операторам, українцям, щоб надихати іх на подорожі, давати орієнтири, відкривати нові туристичні напрямки та ініціювати співпрацю.
Гільдія гідів у нововідреставрованому Маріїнському Палаці
2 жовтня 2020 року Гільдія гідів організувала для своїх членів відвідування нововідреставрованого Маріїнського Палацу,  який планувався та будувався як царський, а використовувався в різні періоди свого існування в різний спосіб - від царських апартаментів до лікарні, музея та мінералки.
Наші гіди завжди намагаються відвідати, протестувати, проаналізувати, оцінити та залучити до своїх маршрутів різні туристичні об’єкти, спочатку перевіривши їх на собі.
Ознайомча екскурсія для гідів до Музею грошей НБУ
Гроші та їх енергія завжди привертають увагу та думки.
Де в Києві можна зануритись у світ фінансів та грошового обігу, побачити повну колекцію нумізматичної продукції, випущеної Національним банком України, дізнатись все про захист грошей та про функції Національного банку України?
Гіди Гільдії гідів мають відповіді на ці питання - у Музеї грошей Національного банку України.
І сьогодні 2 групи гідів отримали можливість долучитися до святкування чергової 115-річниці розкішної будівлі Нацбанку.
Тестування нової локації: Театр віртуального досвіду  RealMatrix - Простір VR пригод
Гіди Гільдії протестували на собі нову туристичну атракцію на Хрещатику: театр віртуального досвіду  RealMatrix - Простір VR пригод, які люб’язно запропонували нам  отримати неймовірний віртуально-реальний досвід.
Мероприятия от гидов до Дня Киева
Друзья!
Приближается День Киева и мы приглашаем отпраздновать день рождения нашего города вместе!
Наши гиды приготовили для вас множество интересных прогулок и лекций, так что выбирайте и наслаждайтесь!
Просим обратить внимание на то, что пешеходные экскурсии проводятся в группах не более 8 человек, включая гида и с соблюдением социальной дистанции.
Просим с собой обязательно иметь индивидуальные средства защиты, рекомендованные МИНЗДРАВОМ.
З історії Майдану Незалежності: онлайн-лекція
Усі, хто живе у Києві, бували на його центральній площі сотні разів. Але ж чи цікавилися історією головного майдану столиці?
Запрошуємо на лекцію-мандрівку з минулого в сьогодення центральної площі Києва - Майдану Незалежності, яку проведе наш  екскурсовод, краєзнавець, києвознавець,  Валерій Лисенко.
Страница памяти Злоключения Анатолия Трофимовича
По инициативе Гильдии гидов было создано страницу памяти, где все желающие могут оставить свои воспоминания и поделиться фотографиями.
Мы будем благодарны каждому, кто присоединится к сохранению памяти о человеке, для которого история Киева и экскурсионное дело были делом жизни.
Ссылки на страницу https://bit.ly/2XfvyqI
Міжнародний день музеїв
18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.
Міжнародний день музеїв з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) була прийнята пропозиція радянської організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.
Пропозиції від наших гідів під час карантину
Друзі! Навіть в умовах карантину наші гіди продовжують творити дива і знайомити вас з новими місцями, розповідати захоплюючі історії та піднімати настрій: онлайн-лекції, розповіді, онлайн-екскурсії...
Заходьте до нас, слухайте, читайте та будьте в курсі!
World Food Travel Day
18 квітня - це день, присвячений зміцненню глобальної обізнаності про важливість захисту і збереження унікальних гастрономічних і кулінарних культур нашого великого і різноманітного світу.
Гільдія гідів разом з Червоним Хрестом України провели курси першої допомоги для гідів
Друзі! Маємо для вас надзвичайну новину: Гільдія гідів та Червоний Хрест України напередодні карантину організували кілька груп своїх гідів для навчання та відпрацювання навичок першої допомоги, щоб бути максимально підготовленими до будь-яких ситуацій.
Наші туристи мають знати, що їх гіди, в разі необхідності, зроблять все, щоб допомогти і врятувати життя!
Наші гіди пройшли повноцінний, дводенний курс першої допомоги: зранку до вечора, два дні поспіль, окрім теорії, гіди відпрацьовували на практиці навички надання допомоги.
Неизвестные Дорогожичи: экскурсия для гидов

Сегодня состоялся очередной открытый западу от Гильдии гидов, который собрал коллег-экскурсоводов как нашего профессионального сообщества, так и коллег из Лиги экскурсоводов, Всеукраинской Ассоциации гидов и представителей туроператоров.
С интересной темой "Трущобами Дорогожичей" знакомил участников наш уважаемый гид, член Правления Гильдии Валерий Лысенко.

III Форум гидов в Львове
Форум гидов во Львове - это про туризм, культуру, историю.
Это про гастрономические фишки и возможности. Это про тренды и бренды. О взаимодействии гидов и музейщиков. Об истории города не через национальную приналежнісь, а через фигуры, которые его творили. Это про город как гипертекст. И о том, как он рассказывает истории: пением птиц, гербами на фасадах зданий, локациями старых кинофильмов. Это о том, как связать все эти отдельные истории в один нарратив.
Но прежде всего, это О ЛЮДЯХ.
Святкуємо Всесвітній день екскурсовода разом!
Життя гіда - це нескінченні подорожі. Нові міста, країни і континенти... 
Тому не випадково святкувати тридцятий Всесвітній день екскурсовода ми вирушили ... в навколосвітню подорож. Дружна компанія гідів Гільдії провела цей день відпочиваючи і подорожуючи по тропічним джунглям, серед пустелі і її колючих мешканців, серед представників вологих лісів Амазонії. А завершилася наша подорож сеансом медитації і споглядання за тендітною красою квітучих азалій та камелій. 
Похмурий день для нас був розмальований яскравими фарбами квітів і зелені, аромати паморочили голову і всіх не покидало відчуття щастя, легкості і весни, що вже не за горами. 
Перша Конференція з історії екскурсознавства «Київський літопис»
Гільдія гідів щиро дякує гостям і спікерам Першої конференції з історії екскурсознавства «Київський літопис - 2020».
У нас сьогодні був воістину зірковий склад тих, хто щиро і самовіддано любить Місто. Хто досліджує його, росте з ним, розділяє його біди і радощі. Хто за нього вболіває, допомагає йому і хто робить його таким особливим. 
Гіди, історики, музейники, бібліотекарі, краєзнавці - знайомством з вами ми пишаємось і цінуємо кожного: Михайло Кальницький, Олександр Юнін, Антон Короб, Олена Мокроусова, Владислав Дятлов, Тетяна Водотика, Олексій Волков, Олексій Гедеонов, Віктор Киркевич, Дмитро Шльонський, Олена Безрук, Олена Полонська, Ніна Ткаченко, Ярослав Семенец: вам сьогодні вдалося по-справжньому запалити та надихнути кращих гідів міста!
Лекция по иконописи для гидов
Сегодня гиды Гильдии Guides Guild провели два часа в общении о духовном. Среди икон, пензлей, красок мы говорили о том, как создаются иконы, предшествующего их написанию, об изображаемые символы, дискутировали о каноничности и не каноничность тех или иных изображений.
Встреча гидов со скульптором Константином Скритуцьким
Гильдия гидов в декабре предложила идею встречи скульптора и киевских гидов, и мы благодарны Константину за возможность пообщаться сегодня в теплой, непринужденной обстановке, «из первых рук» узнать об истории его создания скульптур, о задумках и планах, о курьезах и забавных случаях.
Экскурсия для гидов в Музей денег НБУ
Гідьдія гидов постоянно организовывает для своих гидов интересные мероприятия, и сегодня мы отправились в Музей денег Национального банка Украины. Мы соединили возможность рассмотреть величественное сооружение банка изнутри, а также узнали много интересных фактов об истории денег.
Экскурсия для гидов в музей-мастерскую И.Кавалеридзе
Когда Иван Кавалеридзе говорил, что со временем «...теряются детали, но общее ощущение остается. Это ощущение красоты жизни, неповторимости своего времени и... радости. Радости от встречи с искусством».
И сегодня это неповторимое ощущение радости гиды Гильдии Guides Guildощутили в полной мере в музее-мастерской украинского Микеланджело. Три часа пролетели незаметно в общении, беседах, разговорах о сложной судьбе скульптора, режиссера, драматурга Ивана Кавалеридзе.
Гильдия гидов празднуют Маланку!
Именно в этот день, 13 января украинцы отмечают праздник Маланки. В этот день еще с утра хозяйки начинали готовить щедрую кутью, пекли блины, пироги и вареники; готовили вкусности для щедрующих и посевающих. А уже начиная с вечера и до полуночи щедрующие и маланкари обходили дома...
Поскольку наше профессиональное сообщество - это большая семья экскурсоводов и гидов-переводчиков, мы продолжаем свои постоянные встречи и празднуем Маланку вместе в дружеском кругу!
Екскурсія для гідів в Будинок з Химерами
90 років тому назавжди пішов від нас дивовижний чарівник-архітектор Владислав Городецький. Саме він став одним із законодавців київського модерну. Створені за його проектами будівлі вражають, будять уяву і не поступаються в химерності творінь знаменитому каталонцю Гауді.
Сьогодні Гідьдія гідів спільно з Музей історії Києва/Музей истории Киева/Museum of Kyiv history організувала екскурсію, показавши і розповівши гідам, які таємниці ховаються за фасадами знаменитого будинку на Банковій.