Заходи

Гіди Гільдії - за лаштунками "Молодого" театру
Сьогодні гіди Гільдії мали нагоду відвідати Молодий театр та почути захопливу екскурсію- моновиставу своєї гідеси Оksana Purik, де вона кілька років поспіль працювала PR-менеджеркою і знає усі тонкощі роботи цього складного механізму.
Це місто досі бережно зберігає пам‘ять про свого засновника Леся Курбаса: в цій будівлі його трупа виступала протягом кількох місяців на перетині 1918-1919, тут він познайомився зі своєю майбутньою дружиною та здійснив свою мрію заснувати «молодий» театр.. тобто новий, з іншими прогресивними на той час поглядами на гру акторів.
гіди Гільдії - у Музеї пива та самогону (с.Абазівка)
Абазівка - невеличке село, назване на честь відомої на Полтавщині родини Абаз.
Тут розташован приватний МузейПива&Sамогона, де від власника, засновника, підприємця та мецената Василя Кожана наші гіди дізналися багато подробиць про виготовлення алкогольних напоїв, особливості та тонкощі їх виробництва. Ця інформація змусила по-новому подивитись на тему алкогольної культури, а артефакти експозиціі розширили уявлення про цей вид мистецтва - пиво- та самогоноваріння.
Гільдія гідів у Всеукраїнському Центрі вишивки та килимарства (с.Решетилівка)
Сьогодні Гільдію гідів радо приймають у с.Решетилівка,  де в Всеукраїнському Центрі вишивки та килимарства наші гіди дізнаються про бренд Решетіловки та об’єкт, внесений до нематеріальної спадщини України - вишивку білим по білому.
Те, що починалося як вишивка тим же кольором з тих же ниток, що і ткане полотно, з часом стало справжнім витвором мистецтва та впізнаваним решетилівським гаптуванням, яке сьогодні популярне серед поціновувачів.
Гільдія гідів на відкритті виставки натюрмортів українських художників у Галереї "Гамма"
29 січня 2022 року Гільдія гідів на запрошення Галереї "Гамма" GAMMA Modern UA Gallery побувала на відкритті виставки натюрмортів українських художників.
Тут широко представлені авторські твори сучасного українського мистецтва - не лише натюрморти, а й , ляльки, кераміка, графіка та різножанрові художні твори.
Гіди Гільдії у меморіальному музеї академіка О.Палладіна
Сьогодні Гільдія гідів завітала до Інститута біохімії, що знаходиться в центрі Києва, поруч з Володимирським собором.
Саме тут знаходиться музей вченого, що присвятив себе вивченню Хімії життя.
Історію життя вченого нам розповів його останній аспірант, Володимир Іванович Назаренко, який працює в інституті та є доглядачем та провідником у музеї-квартирі. 
Знайомство з Музеєм видатних діячів української культури
Ви знали, що Леся Українка писала картини та створювала музичні імпровізації?
А її брат досліджував Х-промені? Микола Лисенко, окрім музики, був перекладачем і мовознавцем, редагуючи літературні тексти. Олена Пчілка захоплювалася перекладами на українську Лермонтова та Байрона, виконаними Михайлом Старицьким. А яка плутанина вийшла з жалібним маршем, що грався на похороні Лисенка? І по якій "прикметі" було упізнано Франка на перепохованні (і взагалі, чому упізнання та перепоховання знадобилося)?
Екскурсія до Будинку Митрополита
Понеділок давно став для гідів Гільдії днем навчання. Сьогодні ми завітали до Національний заповідник «Софія Київська», до будинку митрополита Музей "Будинок Митрополита"і тут пазли, як кажуть зійшлися - вдячні і допитливі слухачі-екскурсанти і грунтовний і натхненний екскурсовод, завідувачка Будинком митрополита Ірина Абрамова!
Новорічна поїздка до Пущі-Водиці
21.12.2021.
День зимового сонцестояння. Саме цей особливий, морозний день гіди Гільдії обрали для щорічної корпоративної зустрічі.
Екскурсія для гідів Гільдії до Кловського палацу
Сьогодні одразу дві групи гідів Гільдії заглянули всередину однієї з найрозкішніших та водночас найбільш закритих для стороннього ока будівель Києва - Кловський палац.
Він був  зведений за ініціативою Києво-Печерської Лаври рівно 260 років тому поблизу легендарного липового гаю та річки Клов як Vip-готель для царської родини. Втім, жодного разу у бальних залах палацу не лунав ані вальс, ані мазурка та не ступала нога російських царів. Усі ці привілеї дісталися Маріїнському палацу зведеному майже одночасно з Кловським.
Гіди Гільдії - у новому Музеї Гітар
Сьогодні наші гіди мати шанс ближче познайомитися  з унікальним музеєм гітар Universum Hall та його ідейними натхненниками та однодумцями: Олександром Дорошенко та Сергієм Чантурия! Простір не має аналогів в Україні та включає в себе власне інтерактивну виставку гітар та інших музичних експонатів , затишний концертний зал-трансформер на 200 місць, музичний клас та, навіть, кафе.
Екскурсія на ВДНГ
Сьогодні гіди Гільдії знайомилися з величезним комплексом ВДНГ.
Разом ми, як діти, шукали символи радянської епохи, порівнювали та вишукували, відповідали на питання та ставили питання, дивувались та згадували, роздивлялись старі світлини та шукали і знаходили красу і велич. 
Візит гідів Гільдії до Музею М.Бажана
Коли в музей приходять гіди Гільдії, звичайна 45-хвилинна екскурсія перетворюється на 2-годинну бесіду Від нас - десятки запитань та уточнень, від музейників - терпіння та вичерпні відповіді. 
За що ми щиро вдячні!
Знайомство гідів Гільдії з новою гастролокацією Києва
Гільдія гідів була запрошена для знайомства на Поділ, де відкрилася нова гастролокація -  Prostir.Dar.
Смачний хліб власного виробництва пекарні «Дідух», ароматні чаї та олії майже повністю взяли на себе всю нашу увагу та включили смакові рецептори. Між тим, це місце, де відчувається близькість до історіі Трипілля, яка досі відгукується звичаями, харчуванням, світоглядом.
Екскурсія для гідів Гільдії до Premier Palace Hotel
Готель Premier Palace Hotel сьогодні зміг вразити  своєю розкішшю та витриманим благородним стилем гідів Гільдії, яких він запросив до себе на екскурсію.
Це найстаріший п‘ятизірковий готель у місті з тих, що зберігся та взагалі найбільший серед 5 зірок у Києві .
Гільдія гідів святкує дворіччя!
Вже пройшло 2 роки, як команда однодумців взяла відповідальність за своє майбутнє у професії і гіди - дуже незалежні, кожен лідер, харизматична особистість, кожен із своїм цільним поглядом на життя - об’єднались заради спільних цілей та проектів.
Незважаючи на карантини, локдауни, заборони, відсутність допомоги від держави та можливості заробляти, ми виросли і продовжуємо рости та об'єднуватися.
візит гідів Гільдії до візитом до Національного природного парку (НПП) «Голосіївський»
Гіди Гільдії продовжують знайомство з парками та рекреаційними зонами і сьогодні відвідали з дружнім візитом Національний природний парк (НПП) «Голосіївський», який було створено Указом Поезидента України 27 серпня 2007 року#794/2007.
НПП «Голосіївський» - єдиний в Україні та один із кількох у світі національних парків, розташованих у межах мегаполісу.
Ознайомча екскурсія для гідів Гільдії від Музею Марії Заньковецької.
Гіди Гільдії гідів завітали на екскурсію до музею Марії Заньковецької.
Побачили подробиці життєвих етапів та становлення життєвих цінностей, навчання та підготовки до наступного етапу.
Відкрили історію шлюбу з українським театром, який відбувся під керівництвом Марка Кропівницького та за допомогою Миколи Садовського.
Прониклись чутливими та трагічними історіями кохання та розірвання стосунків.
Слідкували за Великим шляхом від театральних підмостків провінційних театрів до тріумфальних вистав столичних театрів.
Семінар для гідів Гільдії від Музею Голодомору
Сьогодні, 9 березня 2021 року, Гільдія гідів відвідала Семінар Музей Голодомору I Holodomor Museum, який було проведено в рамках Меморандуму про співпрацю.
Завдяки активній та дієвій участі та організаціі заходу музейників та Daria Chudinova, гіди Гільдії мали можливість поставити питання та отримати відповіді від наукових співробітників музея та заступниці директора Інститута Дослідження Голодомору кандидатки історичних наук Ірини Миколаївни Батирєвоі.
ІІ конференція "Київський літопис" відбулася!
3 березня 2021 року відбулась ІІ конференція "Київський літопис".
Аудіо-запис конференції за посиланням
Дякуємо всім спікерам за доповіді, цікаві теми, які були представлені слухачам.
Дякуємо багаторічним партнерам Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ
Как гіди  Гільдії в кіно знімалися
Ми продовжуємо організовувати для своїх членів пізнавальні заходи і сьогодні дві групи наших гідів дізнавалися про історію створення Кіностудія ім. Довженка.
НАЦІОНАЛЬНА КІНОСТУДІЯ ХУДОЖНІХ ФІЛЬМІВ ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА ДОВЖЕНКА – один з найбільших осередків української кінематографії. Вона була створена у 1927–1928 роках, як Київська кінофабрика Всеукраїнського фотокіноуправління.
Візит гідів Гільдії до Державного політехнічного музею ім.Ігоря Сікорського
Де можна побачити еволюцію комп’ютерів від створення першого (розмірами з кімнату) до прототипів сучасних смартфонів, і, одночасно, на свої очі побачити перфострічки, перфокарти, бабіни, СМ, ЄС та інші?
Де зберігаються унікальні винаходи з різних сфер науки та техніки?
Де можна дізнатись про деталі історії повітроплавання, про піонерів літакобудування, побачити перші прототипи літаків та гвинтокрилів та дізнатись майже детективні історії відкриттів та деталі героїчних випробувань перших літальних апаратів та рекордів?
Гіди гільдії завітали до Музею на Поштовій
Цей музей дає наочну можливість побачити вулицю ХІ століття, частини доріг та споруд, з завмиранням серця доторкнутись до дощок та дерев’яних колод, які використовувались киянами тисячі років тому.
Нова зустріч з Музеєм на Поштовій площі в м.Києві та з Ольга Рутковська членів Гільліі гідів залишила багато емоцій, нові знання про Київ, народили нові ідеї та перспективи співпраці.
Візит гідів Гільдії до Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого
Сьогодні Національна бібліотека виконує різнопланові функції - це справжній публічний культурний центр, де не тільки зберігаються різні друковані та електронні видання, а ще і відбуваються вистави, концерти, виставки, імерсивні екскурсії, лекції, знімаються фільми і кліпи тощо.
Під керівництвом нашої провідниці залами бібліотеки Цукренко Наталії Михайлівни - начальниці відділу обслуговування користувачів - ми дізнались про подробиці життя бібліотеки, про заходи, історію та людей, які працювали в різні періоди.
Гіди Guides Guild відзначали Міжнародний день жінок в науці
Сьогодні, 11 лютого 2021 року, гіди Guides Guild відзначали Міжнародний день жінок в науці разом з нашими багаторічними друзями Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного.
Працівники бібліотеки спеціально для нас підготували підбірку матеріалів з фондів бібліотеки про жінок архітекторок.
Вручення бейджів на сцені Національної Опери України
Новий рік - нові плани і можливості!
Сьогодні Гільдія гідів урочисто вручила своїм членам нові бейджи на сцені головного театру країни - в Національній Опері України.
Вперше в історії театру на сцені звучали імена кращих гідів Києва і панувала атмосфера справжнього свята!
Гіди Гільдії вшанували пам'ять Валеріана Підмогільного
Сьогодні Валеріану Підмогильному 120. 
Часу на розлогий ювілейний допис не було зовсім. Їх сьогодні було достатньо і без мене. У нас, гідів-екскурсоводів, було своє свято і урочистості на сцені і за лаштунками Київської опери. А потім була прогулянка Містом разом із Валеріаном Підмогильним і його «Містом», який ми, гіди-однодумці, розібрали на цитати і влаштували флешмоб по дорозі від Оперного до Андріївської церкви. І це було неймовірно круто! 
Головна туристична премія країни Ukraine Tourism Awards-2020: перемога гідів Гільдії в номінації "Кращий гід на карантині"
Друзі! Щойно були оголошені результати головної туристичної премії країни. Гільдія гідів вітає свою гідесу з Одеси Альону Калетинську з перемогою в номінації «Кращий гід на карантині» головної туристичної премії #UkraineTourismAwards-2020.
В минулому році Гільдія гідів отримала перемогу, як краща в екскурсійній справі, а в цьому році четверо з наших гідів були номіновані в двох номінаціях «Герой карантину» та «Кращий гід на карантині».
Новорічний виїздний корпоратив гідів Гільдії
Новорічний виїздний корпоратив гідів Гільдії - done!
Яке значення лісу в житті сучасної людини? Як швидко, а головне безпечно розвести вогнище в лісі? Як самці оленів привертають увагу самочок? Як пригодовують своїх діточок вовки? У кого найбільші зуби в лісах на Чернігівщині і які житла будують бобри?
Ці та інші цікавезні лісові історії, новий досвід та нові знання ми отримали під час новорічної корпоративної подорожі в найбільший в Україні Регіональний ландшафтний парк «Міжрічинський».
Екскурсія для гідів з нагоди 90-річчя Національної наукової медичної бібліотеки України
Гільдія гідів дає своїм гідам можливість бути дотичними до всього найкращого, чим володіє і наше місто,в Україна в цілому. Тож сьогодні ми ми відвідали з екскурсією чудову Національну наукову медичну бібліотеку України та привітали її з 90-річчям!