Новости

Про позицію спільнот гідів Європи та світу
Війна показує, хто є хто.
Ще недавно туристичні гіди України вважали статусним для себе членство у Всесвітній федерації асоціацій туристичних гідів World Federation of Tourist Guide Associations. (WFTGA) та у Європейській федерації асоціацій туристичних гідів FEG Tourist Guides.
З початком війни Росії проти України Гільдія гідів письмово звернулася до цих організацій, щоб вони виступили на підтримку України та відмовили країні-агресору у членстві. Проте у відповідь пролунала промовиста тиша.
Сьогодні на Софійській площі волонтери викладають з мільйона тюльпанів тризуб та дарують киянам емоції та надію.
Сьогодні на Софійській площі волонтери викладають з мільйона тюльпанів тризуб та дарують киянам емоції та надію.
Наша гідеса Горбачова Наталя  приєдналася до волонтерів та стала частиною цієї події. Завдяки сотням квітів, які вона встигла роздати, Київ розквітнув.
15 день каральної фази війни РФ проти України
15 день каральної фази війни РФ проти моєї України.
Я вдячна своїй професії в туризмі Guides Guild, що мала можливість мандрувати Україною, світом, Європою, Азією, що багато побачила, але зараз я відчула як це було важливо, що мої туристи з Америки та Європи захоплювалися красою нашої землі, старовинним Черніговом, милим Херсоном, злотоверхим Києвом, дружнім Житомиром, чудовим Миколаєвом, надихалися нашою історією невикривленою рос пропагандою. 
Як наш польський гід в Одесі займається волонтерством
Наш героїчний гід - амбасадор Одеси - Borys Tynka пліч-о-пліч з захисниками Одеси. Він міг би жити в своєму місті Кракові і допомагати звідти, але його любові і відданості Україні і Одесі може позаздрити будь-який українець.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=yPrGfFW13OE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2FiTll6rgcCUXqr4fvSl6aB5nWDX9bP1yhI-PxP0fKJ-AgsOzcxtdICIo&ab_channel=OnetNews
ПСИХОЛОГІЯ ВОЄННОГО ЧАСУ - коротко і доступно про динаміку настроїв населення під час воєн, що відбувається на психологічному фронті.
ПСИХОЛОГІЯ ВОЄННОГО ЧАСУ - коротко і доступно про динаміку настроїв населення під час воєн, що відбувається на психологічному фронті. Про те, як це може вплинути на кожного з нас.
Наша гідеса Lena Semenowa, яка зараз займається волонтерством та допомогає розміщувати біженців у Польщі - для польського телебачення
Наша гідеса Lena Semenowa, яка зараз займається волонтерством та допомогає розміщувати біженців у Польщі:
«…Я ніколи не думала, що мої мрії про ідеальне суспільство, справжню дружбу як я її бачу, мої професійні мрії ( польсько-українська дружба і співпраця, розвиток польсько-українського туризму) збудуться за лічені дні.
Шкода, що такою високою і болючою ціною...
Але в такому суспільстві я хочу жити і далі.
Про міжнародну підтримку колег-гідів
Наші колеги з Асоціаціі Латвійських туристичних гідів висловили українським гідам свою повну і беззаперечну підтримку Гіди Латвії засудили агресію Росії та вбивство людей.
Гільдія гідів Guides Guild за підтримки Державне агентство розвитку туризму України звертається до міжнародних туристичних організацій
Сьогодні у Чернігові почався щорічний Всеукраїнський форум гідів.
Сьогодні у Чернігові почався щорічний Всеукраїнський форум гідів.
Одним з найяскравіших та найемоційніших спікерів була представниця Гільдії гідів, наша гідеса зі Львова Anna Nikolaieva.
«Формула вдалої екскурсії» - саме з такою темою виступила Анна, проілюстрував яскравими прикладами з власного досвіду змістовний та корисний материал доповіді.
Наша гідеса стала «Кращим міським екскурсоводом Полтави»
Гільдія гідів радо вітає свою гідесу у Полтаві Анна Шендрик з отриманням нагороди «Кращий міський екскурсовод»!
Радіємо і зичимо натхнення для створення нових, цікавих екскурсій та бажаємо вдячних екскурсантів!
Гільдія гідів вітає всіх колег по всьому світу з професійним святом!
Гільдія гідів вітає всіх колег по всьому світу з професійним святом!
Ми бажаємо всім вогню натхнення в очах та серці, нових маршрутів, цікавих доріг та багато-багато туристів!
Хай світ буде без кордонів, а подорожі - без обмежень!
Зі святом!
Наш гід отримав звання "Кращий гід Закарпаття"!
Сьогодні завершився конкурс «Кращий гід Закарпаття″, який проводився Асоціацією фахівців туристичного супроводу Закарпаття, з метою визначення кращих екскурсоводів та проектів.
Від щирого серця вітаємо нашого представника Гільдії гідів у Закарпатті - Юрія Радівілова, який став переможцем та був обраним «Кращим гідом Закарпаття», у номінації: Об‘єкт.
Нагадаємо, що пан Юрій давно і успішно працює у «Старому селі» - першому сільському музеї архітектури та побуту на Закарпатті.
До Міжнародного Дня Гіда
З нагоди професійного свята Державне агентство розвитку туризму України відзначило іменними подяками наших гідів Пирогова Наталья (Київ), Горбачова Наталя (Київ), Ярослав Адамчук (Чернівці), Анна Шендрик (Полтава), Anna Nikolaieva (Львів)та Borys Tynka (Одеса) за ту цінність, якою кожен експерт насичує український туризм.
Вітання від гідів Гільдії
Гільдія гідів вітає всіх вас з прийдешніми святами!
Нехай Новий рік стане успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. Бажаємо, щоб ми могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Бажаємо здоров'я, миру, удачі і благополуччя.
Нехай Новий рік принесе радість, щастя і добробут!
Відбулось підписання меморандумів про співпрацю та партнерство між Гільдією гідів та Національною Спілкою краєзнавців України
Пишаємось партнерством з Національна спілка краєзнавців України, яке офіційно продовжить наші спільні проекти. Сьогодні, під час зустрічі та презентаціі нових видань Національної спілки краєзнавців, відбулось підписання меморандумів про співпрацю та партнерство.
Виступ Голови Правління Громадської організаціі «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Пироговоі Наталії на освітній програмі обміну досвідом MuseumED
На запрошення РБК-Україна,  Гільдія гідів взяла участь в офлайн зустріч та обговоренні актуальних тревел-тем.
На запрошення РБК-Украина, яке під час пандемії 2020 року розпочало роботу travel-напрямку, Гільдія гідів взяла участь в офлайн зустріч та обговоренні актуальних тревел-тем. За інформацією Катерини Гончарової, керівника проекту РБК-Україна Travel, відкриття напрямку подорожей в час відсутності подорожей та заборон було справжнім викликом, який мав позитивний відгук і у колег, і у читачів.
Сьогодні світ відзначає Всесвітній День Туризму.
Сьогодні світ відзначає Всесвітній День Туризму.
Гільдія гідів вітає всіх друзів, колег, клієнтів, і бажає щоб у всіх вас завжди була можливість подорожувати так, як хочеться, туди, куди прагне душа і з тим, кого любить серце.
Зі святом!
Гільдія гідів на Міжнародному форумі культурної дипломатії 2021
Наш гід-перекладач Nikolaj Vorobej став представником Гільдії гідів на Міжнародному форумі культурної дипломатії 2021 – фахової платформи для обговорення сучасних підходів презентації країни на міжнародній арені засобами культури та шляхом встановлення міжкультурних зв’язків.
Гільдія гідів приймає участь у промотурі  "Via Regia Ukraine"
В Дні Європейської спадщини 2021 року Гільдія гідів взяла участь у проєкті-промотурі шляхом Via Regia в Україні.
Проєкт «Via Regia Ukraine" – культурний та туристичний маршрут Ради Європи в Україні», який реалізується в межах партнерської програми «Культура. Туризм. Регіони» за підтримки Українського культурного фонду та Державного агентства розвитку туризму України.
Методично-пізнавальні екскурсії для студентів від гідів Гільдії
Наші досвідчені гіди Lyolya Filimonova та Валерий Лысенко поділились із студентами Київський фаховий коледж туризму та готельного господарства під час методично-пізнавальних екскурсій своїми прийомами, секретами та показали майстер-клас.
Завдяки організаторам практичних занять для студентів НВЛ «Туристична фірма» при КТГГ та особисто Прокопенко Наталії сьогодні відбулось 3 екскурсії в рамках практики та знайомства з методиками.
З Днем Незалежності України!
Друзі!
Вітаємо всіх нас з Днем Незалежності України!
Всі великі успіхи нашої держави складаються з успіхів кожного з нас. Тож бажаємо Вам сили, віри та духу робить те, що любите, і любить те, що робите.
Зі святом!
В Києві відбулася Гастрономічна премія Kyiv Food Travel Awards-2021
Вчора в Києві відбулася Гастрономічна премія Kyiv Food Travel Awards-2021, яку проводили Всеукраїнська асоціація гастрономічного туризму саільно з Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.
Ця подія об’єднала гастрогідів, рестораторів, туристичні компаніі, майстрів івентів, виробників продуктів та напоїв і стала спробою почати промотувати київські смаколики на новому рівні.
Сьогодні Україна вперше відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої Світової війни.
Сьогодні, 14 травня Україна вперше відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої Світової війни.
Наша гідеса, Dina Didenko, сьогодні була присутня на відкритті символічної синагоги, яку у вигляді розкладної книжки-панорами спроєктував швейцарський архітектор Мануель Герц.