Новини

Запрошуємо професіоналів у лави Гільдії гідів!
Правління Гільдії гідів прийняло рішення про скасування членських та організаційних внесків на 2023 рік.
Жодних зборів ані для діючих членів, ані для тих, хто захоче вступити до наших лав (проте рекомендації, репутація та вступна екскурсія лишаються обов'язковими умовами для розгляду кандидатів).
Ми запрошуємо всіх, хто зацікавлений у розвитку туризму та екскурсійної діяльності до спільної роботи.
Вітаємо нашого гіда у Чернівцях з перемогою!
Гіди завжди лишаються гідами. Навіть під час війни.
Днями у Чернівцях прошло вручення премії Антона Кохановського. Цією нагородою відзначають тих, хто зробив вагомий внесок у розвиток міста.
Вітаємо з Днем Туризму!
Життя – це або запекла пригода, або нічого.
Підхопивши одного разу лихоманку мандрівника, ти вже не зможеш вилікуватись і будеш заражений нею до кінця життя. І будеш цьому радий.
З Днем ​​Туризму, шановні колеги, туристи, партнери!
Перемоги нам всім та світу без кордонів.
Вітаємо з Днем Незалежності!
Гільдія гідів вітає незламних та непереможних українців зі святом.
Боримося й поборемо!
Нам Бог помагає!
За нас правда, за нас слава
І воля святая!
Про неприпустимість аматорського підходу у створення екскурсій по місцям трагедій
ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів», як фахова спільнота, яка об'єднує професійних гідів, вже не вперше обговорює дуже важливе питання створення маршрутів пам'яті по містах, які постраждали внаслідок бойових дій, стали місцями масової загибелі людей, були під окупацією та стали ареною трагічних події сучасної російсько-української війни.
Про туризм під час війни
Про туризм під час війни як своєрідну терапію, про існуючи обмеження та можливості, говорили Голова Гільдії гідів Горбачова Наталя разом із Maксимом Федоровим для суспільного телебачення Фінляндії Yle.
Відкриття виставки «The war is not over yet» /«Війна ще не закінчилась»
Сьогодні в парку Шевченка в Києві відкрили виставку «The war is not over yet» /«Війна ще не закінчилась». Проєкт покликаний розповісти про тих, завдяки кому світ знає про війну, яку розв'язала Росія проти України, що загинули, були поранені, опинились під обстрілами, у полоні або зазнали переслідувань під час війни.
Про позицію спільнот гідів Європи та світу
Війна показує, хто є хто.
Ще недавно туристичні гіди України вважали статусним для себе членство у Всесвітній федерації асоціацій туристичних гідів World Federation of Tourist Guide Associations. (WFTGA) та у Європейській федерації асоціацій туристичних гідів FEG Tourist Guides.
З початком війни Росії проти України Гільдія гідів письмово звернулася до цих організацій, щоб вони виступили на підтримку України та відмовили країні-агресору у членстві. Проте у відповідь пролунала промовиста тиша.
Сьогодні на Софійській площі волонтери викладають з мільйона тюльпанів тризуб та дарують киянам емоції та надію.
Сьогодні на Софійській площі волонтери викладають з мільйона тюльпанів тризуб та дарують киянам емоції та надію.
Наша гідеса Горбачова Наталя  приєдналася до волонтерів та стала частиною цієї події. Завдяки сотням квітів, які вона встигла роздати, Київ розквітнув.
15 день каральної фази війни РФ проти України
15 день каральної фази війни РФ проти моєї України.
Я вдячна своїй професії в туризмі Guides Guild, що мала можливість мандрувати Україною, світом, Європою, Азією, що багато побачила, але зараз я відчула як це було важливо, що мої туристи з Америки та Європи захоплювалися красою нашої землі, старовинним Черніговом, милим Херсоном, злотоверхим Києвом, дружнім Житомиром, чудовим Миколаєвом, надихалися нашою історією невикривленою рос пропагандою. 
Як наш польський гід в Одесі займається волонтерством
Наш героїчний гід - амбасадор Одеси - Borys Tynka пліч-о-пліч з захисниками Одеси. Він міг би жити в своєму місті Кракові і допомагати звідти, але його любові і відданості Україні і Одесі може позаздрити будь-який українець.
https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=yPrGfFW13OE&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2FiTll6rgcCUXqr4fvSl6aB5nWDX9bP1yhI-PxP0fKJ-AgsOzcxtdICIo&ab_channel=OnetNews
ПСИХОЛОГІЯ ВОЄННОГО ЧАСУ - коротко і доступно про динаміку настроїв населення під час воєн, що відбувається на психологічному фронті.
ПСИХОЛОГІЯ ВОЄННОГО ЧАСУ - коротко і доступно про динаміку настроїв населення під час воєн, що відбувається на психологічному фронті. Про те, як це може вплинути на кожного з нас.
Наша гідеса Lena Semenowa, яка зараз займається волонтерством та допомогає розміщувати біженців у Польщі - для польського телебачення
Наша гідеса Lena Semenowa, яка зараз займається волонтерством та допомогає розміщувати біженців у Польщі:
«…Я ніколи не думала, що мої мрії про ідеальне суспільство, справжню дружбу як я її бачу, мої професійні мрії ( польсько-українська дружба і співпраця, розвиток польсько-українського туризму) збудуться за лічені дні.
Шкода, що такою високою і болючою ціною...
Але в такому суспільстві я хочу жити і далі.
Про міжнародну підтримку колег-гідів
Наші колеги з Асоціаціі Латвійських туристичних гідів висловили українським гідам свою повну і беззаперечну підтримку Гіди Латвії засудили агресію Росії та вбивство людей.
Гільдія гідів Guides Guild за підтримки Державне агентство розвитку туризму України звертається до міжнародних туристичних організацій
Сьогодні у Чернігові почався щорічний Всеукраїнський форум гідів.
Сьогодні у Чернігові почався щорічний Всеукраїнський форум гідів.
Одним з найяскравіших та найемоційніших спікерів була представниця Гільдії гідів, наша гідеса зі Львова Anna Nikolaieva.
«Формула вдалої екскурсії» - саме з такою темою виступила Анна, проілюстрував яскравими прикладами з власного досвіду змістовний та корисний материал доповіді.
Наша гідеса стала «Кращим міським екскурсоводом Полтави»
Гільдія гідів радо вітає свою гідесу у Полтаві Анна Шендрик з отриманням нагороди «Кращий міський екскурсовод»!
Радіємо і зичимо натхнення для створення нових, цікавих екскурсій та бажаємо вдячних екскурсантів!
Гільдія гідів вітає всіх колег по всьому світу з професійним святом!
Гільдія гідів вітає всіх колег по всьому світу з професійним святом!
Ми бажаємо всім вогню натхнення в очах та серці, нових маршрутів, цікавих доріг та багато-багато туристів!
Хай світ буде без кордонів, а подорожі - без обмежень!
Зі святом!
Наш гід отримав звання "Кращий гід Закарпаття"!
Сьогодні завершився конкурс «Кращий гід Закарпаття″, який проводився Асоціацією фахівців туристичного супроводу Закарпаття, з метою визначення кращих екскурсоводів та проектів.
Від щирого серця вітаємо нашого представника Гільдії гідів у Закарпатті - Юрія Радівілова, який став переможцем та був обраним «Кращим гідом Закарпаття», у номінації: Об‘єкт.
Нагадаємо, що пан Юрій давно і успішно працює у «Старому селі» - першому сільському музеї архітектури та побуту на Закарпатті.
До Міжнародного Дня Гіда
З нагоди професійного свята Державне агентство розвитку туризму України відзначило іменними подяками наших гідів Пирогова Наталья (Київ), Горбачова Наталя (Київ), Ярослав Адамчук (Чернівці), Анна Шендрик (Полтава), Anna Nikolaieva (Львів)та Borys Tynka (Одеса) за ту цінність, якою кожен експерт насичує український туризм.
Ми створили власний YouTube-канал!
Ми створили офіційний ютуб-канал Гільдії гідів. Це додаткове джерело в тому числі ексклюзивної інформації про нашу спільноту та її членів. Долучайтеся до переглядів. Підписуйтеся на ютуб-канал та фейсбук-сторінку Guides Guild
https://www.youtube.com/channel/UCsWvCRN6zhQW9EREuA5OouA
Вітання від гідів Гільдії
Гільдія гідів вітає всіх вас з прийдешніми святами!
Нехай Новий рік стане успішним і багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості. Бажаємо, щоб ми могли розділити радісні моменти з близькими людьми. Бажаємо здоров'я, миру, удачі і благополуччя.
Нехай Новий рік принесе радість, щастя і добробут!
Відбулось підписання меморандумів про співпрацю та партнерство між Гільдією гідів та Національною Спілкою краєзнавців України
Пишаємось партнерством з Національна спілка краєзнавців України, яке офіційно продовжить наші спільні проекти. Сьогодні, під час зустрічі та презентаціі нових видань Національної спілки краєзнавців, відбулось підписання меморандумів про співпрацю та партнерство.
Виступ Голови Правління Громадської організаціі «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Пироговоі Наталії на освітній програмі обміну досвідом MuseumED