Барна культура столиці: гастропрогулянка з експертом

Пам'ятаючи, що в хорошому барі - завжди десять вечора і що ставлення людини до алкоголю є проекцією його ставлення до навколишнього світу, дюжина нашіх гідів вчора мала задоволення стати учасниками гастропрогулянки з метою з'ясувати, яка вона - барна культура столиці)
Оскільки ми співпрацюємо лише з кращими з кращих, то гастропровідником цього вечора став Алексей Волков - гастроексперт, якій знається на тому, де в Києві смачно!
Він обрав п'ять закладів - різних концептуально, але кожен  кожен цікавий по своєму.
Розпочався вечір в Бар Pirogъ, де в меню ви можете відшукати рідкісну для барів Варенуху, яку тут готують за старовинними рецептами. І якщо ваші туристи хочуть щось орігінальне та автентичне - ведить їх сюди!
В продовження теми осінніх напоїв був візит в ресторан Каркас, де цієї осені готують теплі коктейлі. Тут важко обрати між грушевим з ромом і егногом на кокосовому молоці!
Далі була Чачаварня і її чарівник - Сергій Чачавар, який пригощав гостей тим, що сам варить, сам п'є і любить: чача класична, абрикосова, кавова, з тархуном, медова, грейпфрутова, з чорносливом ... З восьми запропонованих варіантів кожен знайшов свій.
Вільям Фолкнер колись сказав: «Цивілізація починається з дистиляції». І він був правий, бо чача тут - це не стільки і не тільки про міцний алкоголь. Це більше про зігрітися вогким вечором, тепло посидіти і душевно поговорити.
А далі ми вирушили в улюблений і атмосферний Barmandictat - царство алкоголю, правильних звуків, найдовшої в Києві барної стійки. Тутешні бармени практично на 100% вгадали з коктейлями для наших гостей, запитавши попередньо про те, що їм подобається або які інгредієнти їм зараз хотілося б відчути.
А далі було створення власноруч вже ставшено класикою дижестива B-52 в барі СКЛАД.
Як підведення підсумків вечора - вручення сертифікатів Гільдії гідів Guides Guild кожному учаснику гастропрогулкі та обран легендарний коктейль «Зелений мексиканець», який є у всіх барних картах світу, і який родом ... з Києва!