Бейдж Гільдії гідів побував сьогодні на Полтавщині та відвідав Сорочинський ярмарок!

Цьогоріч, Національний Сорочинський ярмарок триває з 20 пр 25 серпня 2019 року. Ярмарок, заснований у Великих Сорочинцях - щорічно проходить у маленькому українському селі на Полтавщині, де народився Микола Васильович Гоголь.
Саме завдяки смачним та соковитим описам Миколи Васильовича, набірники типографії за набором тексту радісно хихикали, а читачі з великою зацікавленістю та заздрістю до кольорово-декорованого життя української провінції, чекали на нові повісті «Вечорів на хуторі бліз Діканьки».
Веселий та духмяний дух ярмаркування літає над околицями Сорочинців і сьогодні. Кипить життя, співає народними та заслуженими колективами, гудить продавцями і продавчинями з всієї України, світить безжально серпневим сонечком та пахне смаколиками та свіжим сіном.
Поміж рядами можна побачити і самого Миколу Васильовича - чи то його призрак, чи то його двійник - робить інспекцію веселого настрою та селфіться з усіма бажаючими.
Над сільським полем галасливо шириться ярмарковий шум, весело та яскраво відбувається торг.
Атмосфера свята залишається післясмаком у спогадах, світлинах, сувенірах.
А дорогою - чудово заїхати до гостинного миргородського літературно-меморіального музей Давида Гурамішвілі.
Дякуємо директорці музею, пані Наталії Годун, за привітання грузинською та за теплий грузинсько-український прийом з екскурсією.