До Дня Незалежності України: 3 безкоштовні екскурсії

До Дня Незалежності України ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» проводить 3 безкоштовні екскурсії:  для воїнів АТО, членів їх родин, переселенців та представників посольств іноземних держав у Києві. 
Маршрут: Софійський Майдан – Майдан Незалежності – Майдан Конституції.
День Незалежності держави – один з головних офіційних та народних свят країни. Історично та еволюційно сучасна Україна пройшла тисячолітній шлях своєї історії, і ми маємо можливість жити у незалежній країні і бути свідками її сьогодення. Як і чому відбувались ті, чи інші події. Які вибори робили наші предки, хто керував історичними процесами, яка роль киян у революційних і доленосних змінах історії країни на різних етапах еволюції. 
Ми пройдемо площами столиці, де відбувались найголовніші події і згадаємо важливі історичні моменти та людей, які змінювали історію нашої країни.
Софійський Собор і головна площа Києва часів Київської Русі, де збиралося віче та приймались важливі рішення щодо долі Києва та Русі. З часом, вона не втратила свого авторитету та залишилась місцем прийняття рішень, важливих подій та святкувань.
Майдан Незалежності. Головна площа Києва та України, яка неодноразово ставала місцем трагедій – під час штурму Києва воїнами Хана Батия взимку 1240 року та під час революційних подій нашого сьогодення. Саме на цій площа стояла міська Дума і фонтан «Рулетка» - які стали своєрідними символами цієї площі в різні часи.
Площа Конституції. Місце у центрі урядового кварталу перед Верховною Радою України. Місце пікетів, підтримки або протесту у парку, якій мав назву Царський та був заснований на високому правому березі Дніпра навколо розкішного царського палацу. 
Розклад:
24 серпня 2019 року, 10.00.
мова англійська (група - 30 осіб) - група набрана, запис закрито!

24 серпня 2019 року, 16.00.
мова англійська (група - 30 осіб) 
 
26 серпня 2019 року, 16.00
мова українська (група - 50 осіб)