Гіди Гільдії приймають участь у трьоденному семінарі від Школи соціального проєктування та грант-менеджменту "Спадщина"

Сьогодні у Чернігові Школа соціального проєктування та грант-менеджменту "Спадщина" розпочала трьоденний семінар на тему проектного менеджменту, на який з’їхалися представники із різних міст України: Київ, Кропивницький, Харків, Миколаїв, Хмельницький, Чернігів, Батурин, Вознесенськ, Новгород-Сіверський, Баришівка, Полтава, Житомир та ін.
На початку керівники проекту та спікери Кулініч Олег (керівник проекту з Харкова), Олена Жукова (фахівець у галузі культурної спадщини) таНаталія Буйнова (експерт у галузі туризму та власник туристичної фірми) розповіли про те, яким чином залучити ресурси для реалізації проектів. А далі почалась справжня командна робота.

У представників було 2 хвилини, щоб познайомитись один із одним і представити перед громадою свого візаві. 
У такий спосіб представники обєднались у команду і були готові до запуску "культурного десанту" - кожному учаснику дали час та можливість записати питання-цілі на мільйон доларів - бо саме так народжуються амбітні проекти. Мені дуже сподобався підхід і я забираю таку навичку собі у майбутнє.

І відразу після амбітних цілей, потрібно переходити відразу до результатів Ваших цілей. Наприклад, це можуть бути нові знання, або покращення діяльності підприємства та збільшення прибутку або вирішення суспільних проблем...

А далі без експерної поради просто втонеш серед розмаїття джерел спонсорів та меценатів. Нарешті ми розібрались у різниці понять між меценатсвом та спонсорством. Також говорили про початкову суму для комфортного старапу: на українських платформах можливо почати з 50 гривень, а на іноземних платформах із 50 долларів.

Найважливіше - щоб Ваш проект розширювався та зростав, потрібно побачити і виділити елемент розвитку.

І найцінніше трапилось ввечері - практичний факультативний навчальний простір під керівництвом Володимира Казуся із Харкова - у командах до 10 чоловік кожний представив свою ідею проекту, ми проголусували і обрали 
ідею переможця - візуалізацію собору. Ми отримали домашнє завдання - продумати, що може бути цікаво конкретному туристу у невеликому місті України.

Ось так працювати із професіоналами!)
Далі буде.

Текст та фото Kyiv Tourguide Olena Klimova