У представників було 2 хвилини, щоб познайомитись один із одним і представити перед громадою свого візаві.
У такий спосіб представники обєднались у команду і були готові до запуску "культурного десанту" - кожному учаснику дали час та можливість записати питання-цілі на мільйон доларів - бо саме так народжуються амбітні проекти. Мені дуже сподобався підхід і я забираю таку навичку собі у майбутнє.
І відразу після амбітних цілей, потрібно переходити відразу до результатів Ваших цілей. Наприклад, це можуть бути нові знання, або покращення діяльності підприємства та збільшення прибутку або вирішення суспільних проблем...
А далі без експерної поради просто втонеш серед розмаїття джерел спонсорів та меценатів. Нарешті ми розібрались у різниці понять між меценатсвом та спонсорством. Також говорили про початкову суму для комфортного старапу: на українських платформах можливо почати з 50 гривень, а на іноземних платформах із 50 долларів.
Найважливіше - щоб Ваш проект розширювався та зростав, потрібно побачити і виділити елемент розвитку.
І найцінніше трапилось ввечері - практичний факультативний навчальний простір під керівництвом Володимира Казуся із Харкова - у командах до 10 чоловік кожний представив свою ідею проекту, ми проголусували і обрали
ідею переможця - візуалізацію собору. Ми отримали домашнє завдання - продумати, що може бути цікаво конкретному туристу у невеликому місті України.
Ось так працювати із професіоналами!)
Далі буде.
Текст та фото Kyiv Tourguide Olena Klimova