Інформація

Разом ми сила, сила у єднанні.


Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів є громадською організацією, яка об'єднує на добровільних та волонтерських засадах представників туристичного бізнесу – екскурсоводів та гідів-перекладачів. Організація була утворена групою однодумців – екскурсоводів та гідів-перекладачів міста Києва - у лютому 2019 року як платформа та майданчик для об'єднання, утворення нових професійних зв'язків, можливості професійного навчання та росту, захисту інтересів на різних рівнях та захисту прав членів організації. У зв'язку з відсутністю ліцензування діяльності екскурсоводів та гідів-перекладачів та з ростом туристичних потоків, актуальними стають питання професійної підготовки екскурсоводів та гідів-перекладачів та їх професійної перепідготовки. Одним з завдань нашої організації бачимо створення реєстру гідів – членів-організації, створення та промоції нових та якісних туристичних продуктів, розвиток туристичного потенціалу Києва та України, співробітництво та співпраця з іншими представниками туристичного сектору задля промоції Києва та України, розкриття туристичного потенціалу, представництво та участь в прийнятті рішень на рівні міста, регіону та країни щодо туристичних питань.


Як амбасадори країни, ми, екскурсоводи та гіди-перекладачі, відчуваємо відповідальність за свій професійний рівень, який забезпечує і високий рівень послуг, які надають туристичні гіди туристам.


Мета


Гільдія, як громадська організація, створена з метою об'єднання професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів, сприяння професійній діяльності, захисту їх економічних, юридичних і професійних прав та інтересів, просвітницької, наукової та освітньої діяльності для сприяння розвитку, популяризації та просування України та столиці Києва як туристичних об'єктів на внутрішньому та світовому рівні, впровадження сучасних досягнень у наданні туристичних послуг за європейськими стандартами, розвитку та укріплення ділової співпраці членів організації з представниками туристичного ринку України.