КУРАТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ГІДІВ: МУЗЕЙ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ

Кажуть, історія схожа на спектакль, в якому оновлюються костюми, декорації, імена дійових осіб. Зміст залишається незмінним.
Гільдія гідів Guides Guild ініціювала екскурсію для своїх членів, до яких приєдналися колеги з Ліга екскурсоводів Києва та Всеукраїнська асоціація гідів і сьогодні ми стали свідками того, як в Україні почав роботу музей, у якого, ми впевнені, буде надзвичайна місія та надзвичайне майбутне!
Створити такий музей, якого ще немає в Європі, поєднавши історичне минуле та технічний прогрес сьогодення, щоб кожен, хто відвідає музей - пишався що він є українець, а іноземні туристи, захоплювалися нашою великою та мужньою державою" ставив собі за мету його власник, Валерій Галан.
Справжній полковник, закоханий в свою країну, неймовірно харизматичний він сьогодні майже дві години водив нас з колегами Guides Guild по музею, розповідаючи про процес сворення музею, формування експозиції, про складности та перспективи. А говорити є про що, бо музей має понад 25 експозицій з історичним контентом, для створення якого команда залучила понад 40 наукових організацій, 37 науковців, 63 музеїв України та значну кількість культурних та громадських організацій.

Вся інформація транслюється.в дуже незвичній інноваційній формі: запахи, діорами, звуки, 3D-проекції, унікальні фігури, що максимально передають зовнішність людини (синці, волосся, зморшки, пігментація). Деякі з них розмовляють та підморгують відвідувачам. Для дітей є окремі стенди для легкого та швидкого сприйняття інформації.

Щодо фігур - то вони вражають своєю реалістичністю. Працівники використали новітні технології, і це вже не просто віск. Фігур в експозиціях музею буде понад 100, від Княгині Ольги до Джамали.
А завдяки таким майстрам, як Олег Цьось (скульптор), Юлиан Тихонов(майстер з виготовлення зброї та обладунків), Екатерина Струкова (Ekaterina Strukova) — стилісту, художнику по гриму, пластиці та спецефектах, та її команді Strukova FX. Грим, спецэффекты, бутафориямузей буде дивувати увесь світ!

Маса спецефектів, інтерактивів, візуальних ефектів зроблять вашу екскурсію незабутньою.
У музеї є аудіогід на восьми мовах, возможноть присісти відпочити, випити кави. Тут можна з легкістю провести як пару годин, так і півдня.

Дякуємо власнику музея Валерію Галану за персональну екскурсію за втілення дуже сміливої ідеї! 
Успіху!