Наші бейджі мандрують світом

Бейджі Гільдії Гідів разом з нашими гідами мандрують світом. Вони підкорюють далекі країни, піднімаються до неба, ходять за мрією на схід сонця під парусом, шукають нові маршрути, шляхи, місця, знайомляться з новими гідами, партнерами, відкривають нові смаки, нові горизонти, та нові тури. 
З гідами Гільдії Гідів не буде сумно, нецікаво, неінформативно, нудно. Наші гіди закохають Вас у наше місто, країну, двір, вулицю або район, і Вам неодмінно захочеться повернутися чи прийти ще, щоб знову поринути у магію подорожі, отримати нові емоції, враження, захопитися так само, як наші гіди захоплюються своєю справою, політати на крилах емоцій, смакувати місто через різні відчуття, відчувати життя і захоплюватись ним.
Ми не просто покажемо і розкажемо Вам про місто та країну – ми закохаємо Вас у Життя та відкриємо нові відчуття. 
Невипадково, а закономірно, наш бейдж зафіксувався у Парижі.
Бо саме Франція стала країною-ініціаторкою створення Європейської організації, яка об’єднує гідів усієї Європи і саме у Парижі, у далекому 1986 році було створено Європейську Федерацію Асоціацій європейських гідів (ФЕГ) FEG Tourist Guides . У 2017 році Франція посіла 1 місце в міжнародному рейтингу країн, які приймали туристів. Майже 87 мільйонів міжнародних туристів у порівнянні з місцевим населенням у 65 мільйонів (за даними 2019 року).
Тож, Париж, безумовно, як і в фешн-індустрії, чи в кулінарії, задає темп та тренди. Щоб наслідувати кращих, переймати досвід, слідкувати за тенденціями, бути обізнаним у нових напрямках, маршрутах та методиках, ми вважаємо важливим налагоджувати міжнародні контакти, стосунки, створювати нові професійні мережі, які допоможуть нам досягти високого професійного рівня і підняти показники туристичних звітів нашого міста.
Наші високі і сміливі амбіції підкріплені досвідом, професіоналізмом, задіяністю в ринкові процеси, активною участю в міжнародній діяльності та підвищенні рівня кваліфікації.

Автор текста та фото: Голова ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Пирогова Наталья (Pirogova Natalya)