Партнерство Гільдії гідів та туристичного порталу Discover Ukraine

Як в складних кризових умовах сучасності протидіяти проблемам та робити кроки у майбутнє, розвиваючи туризм в Україні?
Звісно, об‘єднуючись!
Синергія дій та об‘єднання зусиль сьогодні дають нові можливості та відкривають нові перспективи для всіх, для кого туризм, це не тільки робота чи бізнес, а і для кого туризм - це суть існування. 
Наше новые партнерство з туристичним порталом Discover Ukraine відкриває для туриста нові можливості знайти гіда напряму, через пошукові можливості порталу. А гідам дає відкриту дорогу до туриста та дає можливості просування саме гідів.
Ми, як профільна професійна організація, зацікавлені в тому, щоб члени Гільдії гідів мали роботу та можливості працювати і в сьогоднішніх умовах турбулентного для туризму часу. І, як завжди, прагнемо бути Вашими амбасадорами, провідниками, вождями, гідами, екскурсоводами, інтерпретаторами, сторі-телерами нашої історії, культури, традицій.
З нами Ваші подорожі набудуть нових відкриттів, розфарбують емоції, нададуть радості пізнання, допоможуть відчути культуру, посмакувати життя, доторкнутися до історії. З нами Ваші подорожі стануть звичкою любити свою землю і поважати її історію. З нами Ваші подорожі стануть гарною звичкою.
Разом з нашими партнерами - туристичним порталом discover.ua, ми запрошуємо до нової ери нових подорожей, де ми давно і системно працюємо для Вас! 
 #мандруй_Україною.