Презентація нового креативного простору Бухта Аrt Space і БУХТА food station.

Ранок гідів Гільдії Guides Guild почався в правильний час і в правильному місці - на Поштовій площі, в будівлі Київський річковий вокзал, де 
Kyiv Tourism Association презентувала новий креативний простір Бухта Аrt Space і БУХТА food station. Ми з колегами з Гільдії гідів Guides Guild не могли таке пропустити: приємно біло бачити знайомі обличчя колег - гідів, туроператорів, представників найбільших екскурсійних бюро Києва. 
Місце зустрічі дуже атмосферне, дуже київське і сподіваємося, що плани по його відродженню, озвучені на зустрічі Polikanov Pavel та Anton Taranenko втіляться в життя цілком і повністю!

Вид з даху річкового вокзалу вартий того, щоб туди піднятися. Це, мабуть, одна з найбільш фотогенічних локацій Подолу)
Ну а презентація БУХТА food station - як подорож по країнах і континентах: китайська кухня тут називається просто і зрозуміло "Китайка», східна кухня - цілком розбірливо іменується "КХУ. ЯМ ", дві локації FINLANDIA та JACK LIVES HERE - для спраглих душ, ну і французька, грузинська, мексиканська - куди ж без них)) Вишенькою на цьому святі життя став "Одеський Привоз "з дрібними, ароматними креветками!

Спасибі всім за позитив, зустрічі та поспілкування, за посмішки і конструктивні розмови.
Далі буде!

фото: Дар'я Горбачова