Пропозиція безкоштовних прогулянок та екскурсій

Пропозиція безкоштовних прогулянок та екскурсій від Гільдії професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів.

До Дня Києва 26 травня 2019

Проектом безкоштовних прогулянок та екскурсій Гільдія Професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів дарує киянам та гостям міста можливість познайомитися з історією Києва, його розвитком та періодами розквіту та занепаду, пройтись вулицями, скверами, парками Києва з найкращими професійними гідами міста і відчути дух, його неймовірний характер та побачити невмирущу вроду. Ми хочемо поділитися не тільки знаннями про Київ, відкрити таємниці, секретні дворики, познайомити з улюбленими Героями та Героїнями, які залишили слід в історії, а і любов'ю до тисячолітнього міста на Дніпрі.

1. Прогулянка «Від Фараона до Рейтера» об 11:00

Екскурсовод: Безрук Олена.
Місце зустрічі: фонтан Термена, Метро Золоті Ворота.
Мова проведення: українська.

Запрошуємо Вас на прогулянку по двом невеликим, але дуже давнім і неймовірно затишним вулицям Верхнього міста - Золотоворітській і Рейтарській. Ми зустрінемося біля старовинного київського фонтану Термена і рушимо вглиб стародавнього міста Ярослава Мудрого. Ми будемо проходити повз старовинні садиби 19-го століття і дохідні будинки, що зберігають історії своїх неабияких жителів і поговоримо про те, чому архітектор Каракіс мріяв знищити своє творіння, про заснування закладу, в якому одним з необхідних умов прийому на роботу була наявність вусів, про зв'язок балету і поезії, про трамваї, долі і любов і багато іншого!

Екскурсія завершиться за адресою Рейтарська, 20.

2. Прогулянка «Київськими двориками» о 12:00
Екскурсовод: Миколайчук Тетяна, Суліменко Марина.
Місце зустрічі: пам'ятник Проні Прокопівні та Голохвастову біля Андріївської церкви.
Мова проведення: російська

Запрошуємо вас прогулятися повз Пейзажну алею та Сквер київських інтелігентів, через двори та дворики, щоб показати вам місця, де живе дух Києва. Міні-скульптури і непримітні пам'ятники, мурали і секретні алеї - ми не тільки покажемо їх, а й розповімо про те, як і чому в місті з'явився двір з вОронами, кому передає привіт тендітна Балерина, чому Горобець - символ Свободи, де знаходиться найбезглуздіший пам'ятник в Києві та чому на пам'ятнику Їжачку написано "Конячка".

Екскурсія завершиться біля Золотих Воріт.
3. Екскурсія «Володимирська гірка» о 15:00
Екскурсовод: Пирогова Наталя.
Місце зустрічі: пам'ятник княгині Ользі на Михайлівській площі.
Мова проведення: російська

На цій екскурсії Історія Києва буде розкриватись через пам'ятники, символи, мурали, знаки та фотографії. Це подорож від легенди про заснування міста, через історію помст, еволюцію, революції, розвиток - до сучасності, яка вибудовувалась століттями. Ми побачимо неймовірну діагональ, яка об'єднує дві найважливіші та найстаріші площі Києва - Софійську та Михайлівську.

Через територію Михайлівського Золотоверхого монастиря ми потрапимо на територію парку «Володимирська гірка», де перед нами відкриється незабутня панорама на Дніпро, київські райони, мости, горизонти, і ми, як і інші кияни, такі як Булгаков, Вертинський, Князь Володимир, відчуємо таке ж захоплення та відчуття присутності та причетності до життя та історії Києва.

Як тебе не любити, Києва мій!

Екскурсія завершиться біля Українського Дому на Європейській площі.

4. Екскурсія "Від Європейської до Арсенальної" о 16:15
Екскурсовод: Бондаренко Алла.
Місце зустрічі:
біля входу до готелю «Дніпро» на Європейській площі.
Мова проведення:
російська

Запрошуємо вас на екскурсію, де ми згадаємо історію перетворень, що відбувалися на одній із найстаріших площ Києва і рушимо вздовж Музейного провулку розгадувати таємниці легенд, зашифрованих на фасадах будинків. Ми знайдемо оголену гетеру, що надихала на шедеври кращих скульпторів Давньої Греції; і Аполлона зі своїми музами, що вінчають «античний» храм Городецького. Потім піднімимось вулицею Грушевського вздовж колишнього Царського саду, що пом'якшує сувору урочистість будівель Урядового кварталу та згадаємо історію його створення. А далі, немов намисто, засяють нам справжні перлини - барокові палаци і венеціанські особняки цукрових королів. Яку пам'ять по собі залишили нам їхні власники? Які таємниці ховають елітні будинки 30-х років минулого століття? Про все це поговоримо під час екскурсії.

Завершується екскурсія на Арсенальній площі.

5. Екскурсія «Вечірні вогні над Дніпром» о 17:15
Екскурсовод: Лисенко Валерій.
Місце зустрічі:
метро «Арсенальна», біля пам'ятника робітникам заводу «Арсенал».
Мова проведення: 
українська.

Важливо знати, що поряд з міською штовханиною існують тихі, малолюдні куточки серед зелені, де так приємно відпочити після напруженого дня, спостерігаючи за вечірніми вогнями!.. З метушливою Арсенальної площі ми за кілька хвилин зануримося в тишу, дихнемо річковим повітрям.

Відвідаємо Аскольдову могилу, з якою пов'язані таємничі витоки Русі. Згадаймо неблагополучне село Козловку і Кукушкіну дачу та давню історію цих місць: малий і великий Микільский монастирі, палац Кирила Розумовського, відвезений в Яготин, князя Володимира, Іллю Муромця та володаря Труханова острова, відважних будівельників Миколаївського ланцюгового мосту.

Неспішно ми дійдемо до парку Слави, трагічних меморіалів війни й Голодомору, вклонимося Вічному вогню на могилі Невідомого солдата та поговоримо про історію Києва, адже нема кращих ліків від суму, ніж прогулянка з цікавою розповіддю!

Завершується екскурсія на площі Слави.

6. Екскурсія «Чарівні Липки» о 18:00.
Екскурсовод: Хмельовська Ирена.
Місце зустрічі: вхід в Маріїнський парк (навпроти посольства Китаю).
Мова проведення: українська.

Запрошуємо Вас на прогулянку Києвом столітньої давнини. Ми будемо гуляти найбільш аристократичною частиною міста – Печерськими Липками. І почнемо нашу прогулянку з романтичних алей Маріїнського парку. Далі наш шлях проходитиме Липським бульваром, де ми познайомимося з його мешканцями - графинею, яка стала акушеркою, веселою пані Веселицькою, цукровими магнатами Бродськими, аскетичним власником розкішного палацу, гласним Київської міської думи, який поселився у найнезвичнішому будинку Липок, дізнаємось про "автора" київської бруківки... Приходьте, буде чарівно!

Закінчення екскурсії: на розі вулиць Шовковичної та Пилипа Орлика.

7. Оглядова екскурсія містом німецькою мовою о 18:00.
Екскурсовод: Павло Мядзель.
Місце зустрічі: пам'ятник Ярославу Мудрому, Метро Золоті Ворота.
Мова проведення: німецька.

Запрошуємо гостей Києва та всіх, хто вивчає німецьку, прогулятися Києвом разом на День міста! Під час екскурсії ви зможете ознайомитися з найдавнішими пам'ятками Києва; доторкнутися до історії стародавнього міста на Золотих Воротах, біля Софії Київської та на Старокиївській горі; помилуватися чарівними панорамами на Пейзажній Алеї, Старокиївській горі та навколо Андріївської церкви; відчути атмосферу сивочолого та вічно молодого й сучасного Києва із муралами, стріт-артом та прекрасним ландшафтом.

Закінчення екскурсії неподалік від Андріївської церкви.


Участь в екскурсіях – БЕЗКОШТОВНА за умови попередньої реєстрації за тел. (044) 362-30-59 або на сторінці Гільдії Гідів в Facebook


З повагою,

ГО «ГІЛЬДІЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЕКСКУРСОВОДІВ ТА ГІДІВ-ПРЕКЛАДАЧІВ»

м.Київ www.gg.in.ua

+38 (044) 362-30-59

+38 (067) 917-77-46