Шляхетський бенкет часів Богдана Хмельницького

Сьогодні 15 наших гідів ... мандрували в часі.
Завдяки цікавим оповіданням неперевершеного директора музею «Андріївська церква» (Національний заповідник «Софія Київська») Ігоря Нетудихаткіна, майстерності бренд-шефа ресторана Ресторан WHISKY CORNER Алексей Повторейко, команді кухарів та офіціантів, ми почувалися почесними гостями шляхетського бенкету часів Великого Гетьмана!
Вишукана атмосфера ресторану, найбільша колекція віскі у Східній Європі, бездоганне обслуговування, естетика дрібних, але таких продуманих деталей - все це змушує гостей забути про час та поринути в насолоду смаком та моментом!
Ми раді, що ця ексклюзивна презентація для Гільдії дає можливість нашим гідам запропонувати туристам нові враження та нові емоції: екскурс в історію української кухні, чотири зміни блюд, ексклюзивні напої та безліч відкриттів! 
Тепер у нас ви можете замовити гастрономічну подорож у часі, яка буде відбуватися кожної середи. Вартість - 3600,00 грн.

Ми рекомендуємо ресторан "Whisky Corner” туристам та бажаємо шеф-кухарю та його команді натхнення та вдячних відвідувачів!

Текст: Горбачова Наталя