Проекти

Краєзнавчий проект "Відкриваємо Україну"
Краєзнавчий проект "Відкриваємо Україну" від нашого гіда Горбачової Наталі.

Цей проект створений з метою показати туристам ту Україну, про яку не пишуть путівники. І в рамках цього проекту ми створюємо нові туристичні маршрути, організовуємо краєзнавчі експедиції, знайомимо з маловідомими пам'ятками і музеями. Наша мета - відкрити для туристів нові напрямки для туризму, показавши красу Невідомої України.
Безкоштовні екскурсії та лекції
Безкоштовні екскурсії та лекції - ще один проект, якому Гільдія Гідів приділяє велику увагу. Такі заходи ми проводимо кілька разів на рік: під час святкування Дня Києва, в Міжнародний день Екскурсоводів, в День Музеїв і т.д.

Дані заходи покликані популяризувати екскурсії, як інструмент вивчення історії, культури і проводяться нашими гідами безкоштовно.
Проект "Сонце Правди Шевченкового Слова" (СПШС)
"Сонце Правди Шевченкового Слова" - це волонтерський проект захисту пам'ятного знаку на Набережній Дніпра, де у травневі дні 1861 року стояв пароплав "Кременчук", який відвіз тіло великого Кобзаря до Канева. Саме в цьому місці у 1989 році було реалізовано проект «Останній шлях Кобзаря» і в рамках проекту було встановлено пам'ятний знак «Сонце Правди Шевченкового Слова», який має на постаменті пророчі слова «Молитви» Тараса Григоровича Шевченка, написаної в 1860 році.
Проект "1000-ліття української культури"
"1000-ліття української культури"  - один з найстаріших приватних культурологічних Інтернет-проектів українського Інтернету, заснований  навесні 1998 року нашим гідом Валерієм Лисенком. Розділ "Мій самвидав" регулярно поповнюється різноманітною краєзнавчою інформацією.