Відкриття виставки Ukraine WOW

Вихідні - гарний привід прислухатися до наших гідів та відвідати цікаві київські локації. 
Наприклад, Galina Radevich радить вам завітати на виставку Ukraine WOW. Це реальна подорож від станції «Київ-Пасажирський». 
Виставку планували, як розповідь про іcторію Української залізниці. Але в підсумку Gres Todorchuk PR вирішили показати те, що залишається за вікнами залізничних вагонів. Те, що потрібно бачити, чути, відчувати, щоб зрозуміти чи заново відкрити для себе Україну.
За допомогою VR-окулярів можна піднятися над Батьківщиною-Матір'ю і політати над Києвом. Або ж спуститися в «Дев'ятку» - найбільшу доменну піч в Європі. Погуляти по Невицького замку. А ще - почути, як гудуть бджоли і про що «співають» вокзали. Помріяти в рожевому вагоні. І відчути, як дме вітер з Сергіївки.

Ukraine WOW - приклад того, як потрібно зараз презентувати Україну. Стильно. З любов. З захопленням. Нарбут, Малевич і Архипенко, «Апостол» Федорова і «Требник» Петра Могили. Найцінніші експонати. Неймовірні факти. Але при цьому - все інтерактивно. Де ще побачити український інь-янь, отримати «гаряченьке» пророкування зі сковороди від Сковороди, самостійно озвучити мультфільм або зловити свій щасливий квиток?

Біля кожного стенду - привітні співробітники: розповідають, допомогають, фотографують.
Ідеально для того, щоб провести час з дітьми. Багато місця, не душно, не тісно. Саме приміщення для виставки - це колишнє багажне відділення київського вокзалу. Тепер використовується як простір для такого арт-проекту.

Залишилося відчуття wow - від ідеї, від виконаної роботи, від талановитих людей і від того, наскільки у нас красива і неймовірна країна!