Тренінги

Грузія
Програмою розвитку ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» передбачено, а Статутом закріплено, проведення семінарів, тренінгів, конференцій для підвищення кваліфікації, знайомства з новими методиками та практичними напрацюваннями, обмін досвідом з колегами України та всього світу, набуття нових навичок та знань через участь у конференціях та різних заходах професійного спрямування.

Тренінг: Конфліктні ситуації у роботі екскурсовода (гіда)

Знецінення, зневага, ігнорування, агресія, хамство, перехід на особистості ... З такими проявами стикаються час від часу всі. І ми, гіди, працюючи з людьми, не є винятком. 
Вмінню розпізнати конфлікт, зрозуміти причини, відреагувати на нього з найменшими втратами для обох сторін і був присвячений сьогоднішній тренінг «Конфліктні ситуації в роботі екскурсовода», якій провела Гільдія гідів. Нашім експертом сьогодні був фахівець з конфліктології, медіатор Андрей Гусев*. 

Тімбілдінг на каяках
День на веслах у компанії колег - виявився справжнім тімбілдінгом!
Сонячний літній день останнього дня липня 2019 Гільдія Гідів провела у тяжкому випробуванні. Ми опановували новий вид туризму на воді – каяковий. Перед виходом на практичні заняття ми пройшли відповідний теоретичний інструктаж, правила безпеки та поведінки на воді, спочатку помахали веслами на суші, одягли жилети, дізнались про типи та види водних транспортних засобів, познайомились з Каяковим центром Каяк Каное Центр - Гідропарк, Київ. Kayak Canoe Center - Hidropark, Kyiv та його сертифікованими працівниками, здали цінні речі в камеру схову, передяглись - і тільки потім почали грести.

Ні вітер, ні хвилі, ні течія не зупинили нашого ентузіазму і ми пройшли на веслах навколо Венеціанського острова близько 11 км. Враховуючи, що багато з нас проходили це випробування вперше – можемо сміливо рекомендувати цей активний вид туризму та відпочинку киянам, протестувавши це особисто. Ніякі труднощі веслування на відкритій воді не могли затьмарити неймовірне захоплення від щастя бути частиною цієї захопливої командноі подорожі.

Дводенний семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Киівщиною 2019»
2 дні супер інтенсивного семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Киівщиною 2019» під керівництвом та за сприянням Київський обласний молодіжний центр спільно з Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА, ГО "Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів", Громадська ініціатива "Корінь нації",  всеукраїнською громадською ініціативою «Патріотичні екскурсії по Україні"  відкрили нові патріотичні локації, нові напрямки, нові імена. Такі заходи створюють підстави для формування нових зв`язків, народжують нові теплі знайомства, відкриваються новими ідеями, змістами та можливостями.