Заходи

Тестування нової локації: Театр віртуального досвіду  RealMatrix - Простір VR пригод
Гіди Гільдії протестували на собі нову туристичну атракцію на Хрещатику: театр віртуального досвіду  RealMatrix - Простір VR пригод, які люб’язно запропонували нам  отримати неймовірний віртуально-реальний досвід.
Заходи від гідів Гільдії до  Дня Києва
Друзі!
Наближається День Києва і ми запрошуємо відсвяткувати день народження нашого міста разом!
Наші гіди приготували для вас безліч цікавих прогулянок та лекцій, тож обирайте і насолоджуйтесь!
Просимо звернути увагу на те, що пішохідні екскурсії здійснюються у групах не більше 8 осіб, включаючи гіда та  з дотриманням соціальної дистанції.
Просимо з собою обовязково мати індивідуальні засоби захісту, рекомендовані МОЗ.
З історії Майдану Незалежності: онлайн-лекція
Усі, хто живе у Києві, бували на його центральній площі сотні разів. Але ж чи цікавилися історією головного майдану столиці?
Запрошуємо на лекцію-мандрівку з минулого в сьогодення центральної площі Києва - Майдану Незалежності, яку проведе наш  екскурсовод, краєзнавець, києвознавець,  Валерій Лисенко.
Сторінка пам‘яті Халепи Анатолія Трохимовича
За ініціативою Гільдії гідів було створено сторінку пам`яті, де всі бажаючи можуть залишити свої спогади та поділитися фотографіями.
Ми будемо вдячні кожному, хто долучиться до збереження пам`яті про людину, для якої історія Києва та екскурсійна справа були справою життя.
Міжнародний день музеїв
18 травня музейні працівники всього світу відзначають своє професійне свято.
Міжнародний день музеїв з’явився в календарі в 1977 році, коли на черговому засіданні ICOM (International Council of Museums - Міжнародна рада музеїв) була прийнята пропозиція радянської організації про встановлення цього свята. І з 1978 року цей день відзначається щорічно більш ніж у 150 країнах.
Пропозиції від наших гідів під час карантину
Друзі! Навіть в умовах карантину наші гіди продовжують творити дива і знайомити вас з новими місцями, розповідати захоплюючі історії та піднімати настрій: онлайн-лекції, розповіді, онлайн-екскурсії...
Заходьте до нас, слухайте, читайте та будьте в курсі!
World Food Travel Day
18 квітня - це день, присвячений зміцненню глобальної обізнаності про важливість захисту і збереження унікальних гастрономічних і кулінарних культур нашого великого і різноманітного світу.
Гільдія гідів разом з Червоним Хрестом України провели курси першої допомоги для гідів
Друзі! Маємо для вас надзвичайну новину: Гільдія гідів та Червоний Хрест України напередодні карантину організували кілька груп своїх гідів для навчання та відпрацювання навичок першої допомоги, щоб бути максимально підготовленими до будь-яких ситуацій.
Наші туристи мають знати, що їх гіди, в разі необхідності, зроблять все, щоб допомогти і врятувати життя!
Наші гіди пройшли повноцінний, дводенний курс першої допомоги: зранку до вечора, два дні поспіль, окрім теорії, гіди відпрацьовували на практиці навички надання допомоги.
Невідомі Дорогожичі: екскурсія для гідів

Сьогодні відбувся черговий відкритий захід від Гільдії гідів, який зібрав колег-екскурсоводів як нашої професійної спільноти, так і колег з Лігі екскурсоводів, Всеукраїнської Асоціації гідів та представників туроператорів. 
З цікавою темою "Нетрями Дорогожичів" знайомив учасників наш поважний гід, член Правління Гільдії Валерий Лысенко

ІІІ Форум гідів у Львові
Форум гідів у Львові - це про туризм, культуру, историю. 
Це про гастрономічні фішки і можливості. Це про тренди та бренди. Про взаємодію гідів та музейників. Про історію міста не через національну приналежнісь, а через постаті, які його творили. Це про місто як гіпертекст. І про те, як він розказує історії: співом птахів, гербами на фасадах будівль, локаціями старих кінофільмів. Це про те, як пов'язати всі ці окремі історії в один наратив. 
Але перш за все, це ПРО ЛЮДЕЙ.
Святкуємо Всесвітній день екскурсовода разом!
Життя гіда - це нескінченні подорожі. Нові міста, країни і континенти... 
Тому не випадково святкувати тридцятий Всесвітній день екскурсовода ми вирушили ... в навколосвітню подорож. Дружна компанія гідів Гільдії провела цей день відпочиваючи і подорожуючи по тропічним джунглям, серед пустелі і її колючих мешканців, серед представників вологих лісів Амазонії. А завершилася наша подорож сеансом медитації і споглядання за тендітною красою квітучих азалій та камелій. 
Похмурий день для нас був розмальований яскравими фарбами квітів і зелені, аромати паморочили голову і всіх не покидало відчуття щастя, легкості і весни, що вже не за горами. 
Перша Конференція з історії екскурсознавства «Київський літопис»
Гільдія гідів щиро дякує гостям і спікерам Першої конференції з історії екскурсознавства «Київський літопис - 2020».
У нас сьогодні був воістину зірковий склад тих, хто щиро і самовіддано любить Місто. Хто досліджує його, росте з ним, розділяє його біди і радощі. Хто за нього вболіває, допомагає йому і хто робить його таким особливим. 
Гіди, історики, музейники, бібліотекарі, краєзнавці - знайомством з вами ми пишаємось і цінуємо кожного: Михайло Кальницький, Олександр Юнін, Антон Короб, Олена Мокроусова, Владислав Дятлов, Тетяна Водотика, Олексій Волков, Олексій Гедеонов, Віктор Киркевич, Дмитро Шльонський, Олена Безрук, Олена Полонська, Ніна Ткаченко, Ярослав Семенец: вам сьогодні вдалося по-справжньому запалити та надихнути кращих гідів міста!
Лекція з іконопису для гідів
Сьогодні гіди Гільдії Guides Guild провели дві години в спілкуванні про духовне. Серед ікон, пензлей, фарб ми говорили про те, як створюються ікони, що передує їх написанню, про зображувані символи, дискутували про канонічність і не канонічність тих чи інших зображень. 
Зустріч гідів зі скульптором Костянтином Скритуцьким
Гільдія гідів в грудні запропонувала ідею зустрічі скульптора і київських гідів, і ми вдячні Костянтину за можливість поспілкуватися сьогодні в теплій, невимушеній обстановці, «з перших рук» дізнатися про історію створення його скульптур, про задумки і плани, про курйози і кумедні випадки.
Екскурсія для гідів в Музей грошей НБУ
Гідьдія гідів постійно організовує для своїх гідів цікаві заходи, і сьогодні ми відправилися до Музей грошей Національного банку України. Ми поєднали можливість роздивитися величну споруду банку зсередини, а також дізналися багато цікавих фактів про історію грошей. 
Екскурсія для гідів у музей-майстерню І.Кавалерідзе
Колись Іван Кавалерідзе казав, що з часом «...губляться деталі, але загальне відчуття залишається. Це відчуття краси життя, неповторності свого часу і... радості. Радості від зустрічі з мистецтвом».
І сьогодні це неповторне відчуття радості гіди Гільдії Guides Guildвідчули повною мірою у музеї-майстерні українського Мікеланджело. Три години пролетіли непомітно в спілкуванні, бесідах, розмовах про складну долю скульптора, режисера, драматурга Івана Кавалерідзе.
Гільдія гідів святкує Маланку!
Саме в цей день, 13 січня українці відзначають свято Маланки. В цей день ще зранку господині починали готувати щедру кутю, пекли млинці, пироги та вареники; готували смаколики для щедрувальників та посівальників. А вже починаючи звечора і до півночі щедрувальники та маланкарі обходили оселі...
Оскільки наша професійна спільнота - то є велика родина екскурсоводів та гідів-перекладачів, ми продовжуємо свої постійні зустрічі і святкуємо Маланку разом у дружньому колі! 
Екскурсія для гідів в Будинок з Химерами
90 років тому назавжди пішов від нас дивовижний чарівник-архітектор Владислав Городецький. Саме він став одним із законодавців київського модерну. Створені за його проектами будівлі вражають, будять уяву і не поступаються в химерності творінь знаменитому каталонцю Гауді.
Сьогодні Гідьдія гідів спільно з Музей історії Києва/Музей истории Киева/Museum of Kyiv history організувала екскурсію, показавши і розповівши гідам, які таємниці ховаються за фасадами знаменитого будинку на Банковій.
Передноворічна зустріч гідів Гільдії
Друзі! 
Рік добігає кінця, завтра Різдво і саме час завершити робочі справи. Сьогодні гіди Гільдії підбивали підсумки роботи, святкували перемогу у#KyivTourismAwards2019,  говорили про плани на майбутнє та обмінювалися подарунками.  
Екскурсія для гідів до Телецентру та Музею Телебачення
У нас, гідів Гільдії, вже склалася добра традиція починати тиждень з відвідування цікавих локації та музеїв. Сьогодні спеціально для наших гідів, разом із Музей телебачення була організована безкоштовна екскурсія телецентром. 
Щорічна премія KYIV TOURISM AWARDS - 2019
Гільдія гідів отримала щорічну премію року КYIV TOURISM AWARDS 2019 в номінації «Краще екскурсійне бюро»!
В цієї номінації за право називатися кращими, змагалися екскурсійні бюро та інші об`єднання, основним видом діяльності яких є здійснення екскурсій.
Ми щиро дякуємо нашим гідам, колегам, друзям, туристам за кожен голос, за вашу віру в нас та за ту потужну підтримку, яку ми весь час відчуваємо! Це наша спільна перемога!
Гіди Гільдії - у Довженко-Центрі
Сьогодні Гіди Гільдії відвідали надзвичайно цікаву виставку "ВУФКУ. Lost and found", новий музей та фільмосховище у Довженко-Центр : Dovzhenko Centre.
Довженко-Центр - це найбільший кіноархів України, в якому зберігається більше 5000 найменувань художніх, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно.
Екскурсія-лекція для гідів в музеї НАУКМА
Сьогодні Гільдія гідів разом із Музей НаУКМАорганізували для гідів екскурсію-лекцію про рукописні раритети, стародруки, кахлі з Богоявленського собору та навіть маленький жиночий револьвер!
Так, всі ці речі, що мають свою унікальну історію, є експонатами музею Могилянки.
Науково-методична зустріч з фахівцями та представниками Національний музей історії України у Другій світовій війні
Члени Гільдії гідів сьогодні відвідали науково-методичну зустріч з фахівцями та представниками Національний музей історії України у Другій світовій війні в рамках підписаних угод Меморандуму про співпрацю між Гільдією гідів та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні". 
"В пошуках Св. Андрія": лекція та концерт від Музею Андріївської церкви
У п'ятницю 13-го гіди Гільдії зібралися у музеї Андріївськой церкви  на  лекцію Ігоря Нетудихаткіна про Апостола Андрія Первозваного.
У день Св.Андрія, на Андрєєвої горі, в музеї самої київської з усіх церков - Андріївської творилися дивні речі. Аромат мандаринів, ялинка у вогниках, пізнавальна лекція і ... сюрприз у закритій на реставрацію церкві, за ​​який ми так вдячні пану Ігорю!
Дводенний воркшоп «Умань (не)відома»
5-6 грудня 2019 року в Умані пройшов дводенний воркшоп «Умань (не) відома», покликаний підняти нерозпрацьовані міські теми і залучити нові формати їх представлення. Програма воркшопу знайомила з новими підходами до проведення екскурсій і з різними форматами залучення аудиторії. Розроблені методології екскурсій по відомих місцях Умані дали учасникам нові знання і навички як розробляти маршрути, як підбирати візуальний та інтерактивний матеріал, як включати історію тих спільнот, які в наслідок радикальних трансформацій ХХ століття були переселені чи винищені і спадщина яких затерта в публічному просторі міста, як вибудовували комунікацію з туристичною групою.
Вручення відзнаки «За збереження історіі» Михайлу Кальницкому від Гільдії гідів
Нагородження гідних народними відзнаками відбулось сьогодні в УКРІНФОРМ за сприянням ВТО "ОРДЕН" - національний виробник нагород
Гільдія гідів мала велику честь вручити відзнаку «За збереження історіі» одному з найвідоміших дослідників, багаторічному зберігачу та популяризатору історіі, сучасному літописцю, письменнику, історику-архівісту Михайлу Кальницкому.
Імерсівна екскурсія "Шалом, Києве!"
Ну яка дивовижна прогулянка вийшла! Навіть холодна погода не зупинила гідів Гільдії, допитливих і стійких, що радіють справжньому єврейському гумору, який, як завжди, супроводжує всі найнеймовірні історії. І ми продовжували гуляти по місту і радісно вигукувати "Шалом, Києве!». А все тому, що блискучі єврейські імена навіки викарбувані в історії цього міста.