Заходи

Гільдія гідів святкує Маланку!
Саме в цей день, 13 січня українці відзначають свято Маланки. В цей день ще зранку господині починали готувати щедру кутю, пекли млинці, пироги та вареники; готували смаколики для щедрувальників та посівальників. А вже починаючи звечора і до півночі щедрувальники та маланкарі обходили оселі...
Оскільки наша професійна спільнота - то є велика родина екскурсоводів та гідів-перекладачів, ми продовжуємо свої постійні зустрічі і святкуємо Маланку разом у дружньому колі! 
Екскурсія для гідів в Будинок з Химерами
90 років тому назавжди пішов від нас дивовижний чарівник-архітектор Владислав Городецький. Саме він став одним із законодавців київського модерну. Створені за його проектами будівлі вражають, будять уяву і не поступаються в химерності творінь знаменитому каталонцю Гауді.
Сьогодні Гідьдія гідів спільно з Музей історії Києва/Музей истории Киева/Museum of Kyiv history організувала екскурсію, показавши і розповівши гідам, які таємниці ховаються за фасадами знаменитого будинку на Банковій.
Передноворічна зустріч гідів Гільдії
Друзі! 
Рік добігає кінця, завтра Різдво і саме час завершити робочі справи. Сьогодні гіди Гільдії підбивали підсумки роботи, святкували перемогу у#KyivTourismAwards2019,  говорили про плани на майбутнє та обмінювалися подарунками.  
Екскурсія для гідів до Телецентру та Музею Телебачення
У нас, гідів Гільдії, вже склалася добра традиція починати тиждень з відвідування цікавих локації та музеїв. Сьогодні спеціально для наших гідів, разом із Музей телебачення була організована безкоштовна екскурсія телецентром. 
Щорічна премія KYIV TOURISM AWARDS - 2019
Гільдія гідів отримала щорічну премію року КYIV TOURISM AWARDS 2019 в номінації «Краще екскурсійне бюро»!
В цієї номінації за право називатися кращими, змагалися екскурсійні бюро та інші об`єднання, основним видом діяльності яких є здійснення екскурсій.
Ми щиро дякуємо нашим гідам, колегам, друзям, туристам за кожен голос, за вашу віру в нас та за ту потужну підтримку, яку ми весь час відчуваємо! Це наша спільна перемога!
Гіди Гільдії - у Довженко-Центрі
Сьогодні Гіди Гільдії відвідали надзвичайно цікаву виставку "ВУФКУ. Lost and found", новий музей та фільмосховище у Довженко-Центр : Dovzhenko Centre.
Довженко-Центр - це найбільший кіноархів України, в якому зберігається більше 5000 найменувань художніх, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно.
Екскурсія-лекція для гідів в музеї НАУКМА
Сьогодні Гільдія гідів разом із Музей НаУКМАорганізували для гідів екскурсію-лекцію про рукописні раритети, стародруки, кахлі з Богоявленського собору та навіть маленький жиночий револьвер!
Так, всі ці речі, що мають свою унікальну історію, є експонатами музею Могилянки.
Науково-методична зустріч з фахівцями та представниками Національний музей історії України у Другій світовій війні
Члени Гільдії гідів сьогодні відвідали науково-методичну зустріч з фахівцями та представниками Національний музей історії України у Другій світовій війні в рамках підписаних угод Меморандуму про співпрацю між Гільдією гідів та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні". 
"В пошуках Св. Андрія": лекція та концерт від Музею Андріївської церкви
У п'ятницю 13-го гіди Гільдії зібралися у музеї Андріївськой церкви  на  лекцію Ігоря Нетудихаткіна про Апостола Андрія Первозваного.
У день Св.Андрія, на Андрєєвої горі, в музеї самої київської з усіх церков - Андріївської творилися дивні речі. Аромат мандаринів, ялинка у вогниках, пізнавальна лекція і ... сюрприз у закритій на реставрацію церкві, за ​​який ми так вдячні пану Ігорю!
Дводенний воркшоп «Умань (не)відома»
5-6 грудня 2019 року в Умані пройшов дводенний воркшоп «Умань (не) відома», покликаний підняти нерозпрацьовані міські теми і залучити нові формати їх представлення. Програма воркшопу знайомила з новими підходами до проведення екскурсій і з різними форматами залучення аудиторії. Розроблені методології екскурсій по відомих місцях Умані дали учасникам нові знання і навички як розробляти маршрути, як підбирати візуальний та інтерактивний матеріал, як включати історію тих спільнот, які в наслідок радикальних трансформацій ХХ століття були переселені чи винищені і спадщина яких затерта в публічному просторі міста, як вибудовували комунікацію з туристичною групою.
Вручення відзнаки «За збереження історіі» Михайлу Кальницкому від Гільдії гідів
Нагородження гідних народними відзнаками відбулось сьогодні в УКРІНФОРМ за сприянням ВТО "ОРДЕН" - національний виробник нагород
Гільдія гідів мала велику честь вручити відзнаку «За збереження історіі» одному з найвідоміших дослідників, багаторічному зберігачу та популяризатору історіі, сучасному літописцю, письменнику, історику-архівісту Михайлу Кальницкому.
Імерсівна екскурсія "Шалом, Києве!"
Ну яка дивовижна прогулянка вийшла! Навіть холодна погода не зупинила гідів Гільдії, допитливих і стійких, що радіють справжньому єврейському гумору, який, як завжди, супроводжує всі найнеймовірні історії. І ми продовжували гуляти по місту і радісно вигукувати "Шалом, Києве!». А все тому, що блискучі єврейські імена навіки викарбувані в історії цього міста.
Святкування ювілею Анатолія Трохимовича Халепо
Гуру екскурсознавства, метр краєзнавства і унікальних маршрутів, Вчитель, філософ, мислитель, києвознавець, натхненник, невтомний мандрівник і дослідник, харизматичний розповідач Анатолій Трохимович Халепо відсвяткував свій 85-річний ювілей у колі колег, учнів, шанувальників та близьких.
У затишному та дружньому приміщенні бібліотеки 
Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ під овації та оплески зустрічали та шанували Анатолія Трохимовича.
Туристичний Бізнес Форум «Дні Гостинності у Запоріжжі»
Гільдія гідів завітала до Запоріжжя / Zaporizhzhia! Саме тут сьогодні розпочався чотириденний Туристичний Бізнес Форум «Дні Гостинності у Запоріжжі»:
- Музейний форум
- Форум рестораторів
- Форум готельєрів
- Brand and Brand форум
Дводенний семінар-навчання «Патріотичні екскурсії Киівщиною 2019»
2 дні супер інтенсивного семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Киівщиною 2019» під керівництвом та за сприянням Київський обласний молодіжний центр спільно з Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА, ГО "Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів", Громадська ініціатива "Корінь нації",  всеукраїнською громадською ініціативою «Патріотичні екскурсії по Україні" на базі дитячого закладу оздоровлення та відпочинку  Табір "Зоряний"(с. Карапиші, Миронівський район, Київська область) відкрили нові патріотичні локації, нові напрямки, нові імена. 
Шляхетський бенкет часів Богдана Хмельницького
Сьогодні 15 наших гідів ... мандрували в часі.
Завдяки цікавим оповіданням неперевершеного директора музею «Андріївська церква» (Національний заповідник «Софія Київська») Ігоря Нетудихаткіна, майстерності бренд-шефа ресторана Ресторан WHISKY CORNER Алексей Повторейко, команді кухарів та офіціантів, ми почувалися почесними гостями шляхетського бенкету часів Великого Гетьмана!
Семінар від гастроексперта О.Волкова "Барна культура столиці: частина 2"
Сьогодні гіди Гільдії провели другу частину циклу гастропрогулянок, вивчаючи барну культуру столиці з кращим гастроекспертом Києва Олексієм Волковим! 
Про те, як «неправильний» Негроні став класикою, де можна спробувати зимові коктейлі «Купрін» і «Гранатовий браслет», де відшукати рідкісний французький, нефільтрований сидр, який бар на Сагайдачного - найновіший, а який - самий відвертий, а також ще 10001 секрет - тільки у нас і тільки сьогодні!
Музей на Поштовій: екскурсія для гідів
Сьогодні відбулася чергова учбово-ознайомча екскурсія для нашіх гідів. Багато хто з вас чув про безстрокову акцію істориків, археологів та волонтерів, які прагнуть створити Музей на Поштовій площі.
Вони привертають увагу киян, чиновників, експертів з єдиною метою - захистити та зберегти пам'ятки історії, археології, архітектури місцевого та національного значення. Вони мріють повернути Поштовій площі ії значення культурного, історичного та туристичного центру, зі створенням повноцінного, сучасного музею саме на місці знахідок з постійною колекцією артефактів та культурних цінностей, з урахуванням пам'яток архітектури, які розташовані на Поштовій площі. 
Участь Гільдії гідів у Туристичній майстерні Миколаївщини
14-15 листопада 2019 року у Миколаєві пройшлаТуристична майстерня Миколаївщини, де Гільдія гідів приймала участь.
Туристична майстерня Миколаївщини проводилася з метою популяризації туристичних можливостей регіонів та міст України, активізації розвитку внутрішнього туризму, обміну досвідом у створенні та презентації кращих туристичних продуктів і проектів.
У Туристичній майстерні Миколаївщини взяли участь кращі фахівці туристичної сфери з 5 областей України, які презентували туристичний потенціал Миколаївської, Одеської, Херсонської, Харківської, Вінницької, Київської областей, а також ознайомилися з проектами розвитку курортних територій та перспективних туристичних дестинацій.


Семінар для гідів "Все, що ви хотіли знати про гранти, але боялися запитати"
Сьогодні Гільдія гідів та Український культурний фонд в Національний Музей Історії України - НМІУ провели семінар, де провідний фахівець УКФ з питань культурної спадщини пані Мілена Чорна розповіла про діяльність Фонду, грантові програми, умови участі, а також були обговорені можливості фінансування різних ідеї в галузі туризму та культури.
Екскурсія для гідів Гільдії по Лукьянівському некрополю
Сьогодні наші гіди мали нагоду прогулятися по Лукьянівському некрополю у супроводі досвідчених працівників історико-меморіального Лук'янівського заповідника.
Осіннє кладовище - видовище з особливих. Царський пурпур і витончена позолота листя, королівські поминки за літом на тлі урочистій суворості вічнозелених туй - вірних цвинтарних плакальниць. Сірий граніт надгробків, бронза меморіальних написів, димчастий мармур обелісків, чорний базальт монументів, скромний туф поминальних плит. Строгість алей і буйство фарб, спалахи сухотної пристрасті і розлита в повітрі печаль. 
Проект "13 Шефів": гастрономічна подорож Києвом часів Б.Хмельницького
Прямо зараз, у неперевершеному Ресторан WHISKY CORNERпроходить чергова зустріч 13 chefs / 13 шефів Київ
Проект 13 chefs / 13 шефів Київ - це не тільки і не стільки про їжу. Це про Майстерність, про Талант, Харизму і про те, що нашим шеф-кухарям під силу зробити Україну кулінарної Меккою на карті світу!
Екскурсія до Національного Музею Медицини
Сьогодні гіди Гідьдії мали чудову можливість детально ознайомитися з експозицією Національний музей медицини України. National Museum of Medicine of Ukraine. Цей музей, що розташован у колишньому Анатомичному Театрі - не лише про медицину та лікарів. Він - про еволюцію лікарської справи, про перемоги та відкриття, він про відомих українців та гордість за їх вклад в світову науку! Люди, що змінили історію і врятували тисячи життів - сьогодні їх імена знає весь світ!
Життя багатьох з них пов’язани з Києвом, тому було вдвічі цікаво дізнаватися подробиці їх роботи.
26 Міжнародний туристичний салон UITT & UITM2019.
Виставка UITM служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону. Щорічно Міжнародний туристичний салон "Україна" об'єднує сотні компаній-учасників, делегатів готелів, курортів, авіакомпаній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та інших країн. 
Учбово-методична екскурсія для гідів "Незвідана Переяславщина"

Сьогодні відбувся черговий промотур на Переяславщину. Приємно, що кожен раз коло зацікавлених гостей розширюється: сьогодні до нас приєдналися представники Київська обласна державна адміністраціяУкраїнський культурний фонд та гіди з Всеукраїнська асоціація гідів.
У співпраці з Громадська ініціатива "Корінь нації", ТІЦ Переяслава нам вдалося показати гостям не тільки міські визначні пам'ятки, а й масу цікавих і вартих уваги місць на околицях Переяслава. 

Прогулянка кращими барами столиці  з гастроекспертом
Пам'ятаючи, що в хорошому барі - завжди десять вечора і що ставлення людини до алкоголю є проекцією його ставлення до навколишнього світу, дюжина нашіх гідів вчора мала задоволення стати учасниками гастропрогулянки з метою з'ясувати, яка вона - барна культура столиці)
Оскільки ми співпрацюємо лише з кращими з кращих, то гастропровідником цього вечора став Алексей Волков - гастроексперт, якій знається на тому, де в Києві смачно!
Він обрав п'ять закладів - різних концептуально, але кожен цікавий по своєму.
Проект 13 chefs / 13 шефів у Києві
Проект 13 chefs / 13 шефів Київ - це не тільки і не стільки про їжу. Це про Майстерність, про Талант, Харизму і про те, що нашим шеф-кухарям під силу зробити Україну кулінарної Меккою на карті світу!
Ідея званих вечерів «13 шефів» виникла 2015 року у Львові. Гастрономічна культура країни швидко змінювалась і потрібен був проект, де б шефи могли показати свій рівень, отримати відгуки експертів й колег, а також обмінятись ідеями. Зараз звані вечері проекту проходять у Києві, Харкові, Дніпрі, Івано-Франківську, Тернополі й Вінниці.
"Тарасова наука" у будинку  Т.Г.Шевченка на Козиному болоті
Ще в 19 столітті люди для письма та малювання користувалися пір'ям та чорнилом. При чому пір' я повинни були бути з лівого махового крила гуся, ворони, а краще - лебедя, для шульги-навпаки, правого. Ми спробувала сьогодні опанувати цю непросту науку разом з колегами Guides Guild в Будинок-музей Тараса Шевченка в Києві, що на Козиному болоті.