Заходи

Зустріч представників Гільдії гідів з  вченим і співробітником факультету соціології  Університету Лафборо (Великобританія) Сімоном Шлегелем
12 червня відбулася зустріч представників Гільдії гідів з Simon Schlegel - вченим і співробітником факультету соціології  Університету Лафборо (Великобританія), який разом з колегами вивчає питання, як в діалозі між екскурсоводами та туристами створюється картина минулого. В результаті двогодинної зустрічі ми обмінялися думками, поділилися досвідом роботи з туристами, поговорили про те, як створюються екскурсії, як вони впливають на сприйняття туристом міста, країни, на що звертають найчастіше увагу туристи і яка в цьому роль гіда.
Презентація нового екскурсійного маршруту по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль»
Сьогодні проходить презентація нового екскурсійного маршруту по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль» за сприянням Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації. Наші гіди працювали над цим маршрутом і готові його презентувати для всіх, кого цікавить тема найбільшої техногенної катастрофи.
Підведення туристичних підсумків за перше півріччя 2019 року
Представники Гільдії Гідів взяли участь в підведенні туристичних підсумків за перше півріччя та проголошенні заходів Kyiv Tourism Association на друге півріччя. Керівник Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Anton Taranenko та представники організаторів звітували про збільшення кількості туристів та зростання доходів від туристичної діяльності.
Воркшоп "Kyiv-Chornobyl HBO Series tour"
В час, коли багато туристів цікавляться новим серіалом «Чорнобиль», дуже важливо, щоб ця тема була подана правильно, без байок та вигадок. 
19 червня представники Гільдії Гідів взяли участь в обговореннях під час Воркшоп "Kyiv-Chornobyl HBO Series tour" в соціальному просторі Chernobyl HUB. Було висловлено пропозиції щодо маршруту та тез екскурсії локаціями туру за серіалом ЧОРНОБИЛЬ від HBO.
Гастротури: знайомство з Golden Gate Pub
Понеділок для гідів Гільдії - це можливість поспілкуватися з колегами, обговорити робочі питання і познайомитися з цікавими закладами Києва.

Сьогодні нас запросили в Golden Gate Pub & Restaurant, який знаходиться в самісінькому центрі Києва.
Обговорення туристичного потенціалу Житомирщини та презентація нового краєзнавчого видання А.Міхайліка
Презентаціі, візуалізації, нові знайомства, зустрічі з друзями та однодумцями, підписання меморандуму - результат сьогоднішнього заходу, який було організовано та проведено у спільній співпраці Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану та Гільдією Професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів за участі Андрія Шелестюка, Голови Житомирської туристичної організації та відомого києвознавця Олександра Михайлика.

Дякуємо за участь, підтримку та бажання і натхнення розвивати туризм в Україні!

Відкриємо та покажемо найкраще в Києві та в Україні!
Гільдія гідів вже почала роботу
Гільдія гідів вже почала роботу і вчора спільно з Управлінням культури Житомирської міської ради та Житомирcькою Туристичною Асоціацією взяла участь в обговоренні туристичного потенціалу Житомира з представниками міської ради, туристичного бізнесу, ресторанних закладів та краєзнавцями.
Привітайте нас!
З 10 квітня 2019 року у м.Києві почала свою роботу Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів!