Заходи

До Дня Незалежності України: 3 безкоштовні екскурсії
До Дня Незалежності України ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» проводить 3 безкоштовні екскурсії для воїнів АТО, членів їх родин, переселенців та представників посольств іноземних держав у Києві. 
Круглий стіл з питань туристичного розвитку Київщини
Сьогодні на теріторії Музей Народної Архітектури І Побуту (Переяслав-Хмельницький) проходить Круглий Стіл за участю губернатора Київська обласна державна адміністрація Бно-Айріян Михайло Каренович. Мери, очільники ОТГ, керівники різних структур, представники бізнесу - захід зібрав велику кількість небайдужіх до туристичної справи людей, тож говорили про розвиток туризму Київщини, про можливості покращення стану туристичних об'єктів області та промоцію.
Семінар-практикум: Конфліктні ситуації у роботі екскурсовода (гіда)
Знецінення, зневага, ігнорування, агресія, хамство, перехід на особистості ... З такими проявами стикаються час від часу всі. І ми, гіди, працюючи з людьми, не є винятком. 
Вмінню розпізнати конфлікт, зрозуміти причини, відреагувати на нього з найменшими втратами для обох сторін і був присвячений сьогоднішній семінар «Конфліктні ситуації в роботі екскурсовода», якій провела Гільдія гідів. Нашім експертом сьогодні був фахівець з конфліктології, медіатор Андрей Гусев.
КУРАТОРСЬКА ЕКСКУРСІЯ ДЛЯ ГІДІВ: МУЗЕЙ СТАНОВЛЕННЯ УКРАЇНСЬКОЇ НАЦІЇ
Кажуть, історія схожа на спектакль, в якому оновлюються костюми, декорації, імена дійових осіб. Зміст залишається незмінним.
Гільдія гідів Guides Guild ініціювала екскурсію для своїх членів, до яких приєдналися колеги з Ліга екскурсоводів Києва та Всеукраїнська асоціація гідів і сьогодні ми стали свідками того, як в Україні почав роботу музей, у якого, ми впевнені, буде надзвичайна місія та надзвичайне майбутне!
Тімбілдінг на каяках
День на веслах у компанії колег - виявився справжнім тімбілдінгом!
Сонячний літній день останнього дня липня 2019 Гільдія Гідів провела у тяжкому випробуванні. Ми опановували новий вид туризму на воді – каяковий.
Гільдія гідів і Київська Туристична Асоціація: круглий стіл
Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів є громадською організацією, яка об'єднує на добровільних і волонтерських засадах представників туристичного бізнесу - екскурсоводів та гідів-перекладачів. Ми зацікавлені в розвитку туристичного ринку і виступаємо за співпрацю і партнерські відносини з представниками сфери туризму. Ми запрошуємо всіх зацікавлених гідів, представників туристичних компаній, громадські організації приєднатися до Круглого столу, щоб дізнатися щодо можливостей та перспективи членства у Гільдіі Гідів або у Київській Туристичній Асоціації.
Презентація нового креативного простору Бухта Аrt Space і БУХТА food station
Сьогодні на Поштовій площі, в будівлі Київський річковий вокзал, куди були запрошені запрошені представники Гільдії гідів,  Kyiv Tourism Association презентувала новий креативний простір Бухта Аrt Space і БУХТА food station. Захід зібрав чимало гідів, туроператорів, представників найбільших екскурсійних бюро Києва. 
Зустріч представників Гільдії гідів з  вченим і співробітником факультету соціології  Університету Лафборо (Великобританія) Сімоном Шлегелем
12 червня відбулася зустріч представників Гільдії гідів з Simon Schlegel - вченим і співробітником факультету соціології  Університету Лафборо (Великобританія), який разом з колегами вивчає питання, як в діалозі між екскурсоводами та туристами створюється картина минулого. В результаті двогодинної зустрічі ми обмінялися думками, поділилися досвідом роботи з туристами, поговорили про те, як створюються екскурсії, як вони впливають на сприйняття туристом міста, країни, на що звертають найчастіше увагу туристи і яка в цьому роль гіда.
Презентація нового екскурсійного маршруту по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль»
Сьогодні проходить презентація нового екскурсійного маршруту по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль» за сприянням Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації. Наші гіди працювали над цим маршрутом і готові його презентувати для всіх, кого цікавить тема найбільшої техногенної катастрофи.
Підведення туристичних підсумків за перше півріччя 2019 року
Представники Гільдії Гідів взяли участь в підведенні туристичних підсумків за перше півріччя та проголошенні заходів Kyiv Tourism Association на друге півріччя. Керівник Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації Anton Taranenko та представники організаторів звітували про збільшення кількості туристів та зростання доходів від туристичної діяльності.
Воркшоп "Kyiv-Chornobyl HBO Series tour"
В час, коли багато туристів цікавляться новим серіалом «Чорнобиль», дуже важливо, щоб ця тема була подана правильно, без байок та вигадок. 
19 червня представники Гільдії Гідів взяли участь в обговореннях під час Воркшоп "Kyiv-Chornobyl HBO Series tour" в соціальному просторі Chernobyl HUB. Було висловлено пропозиції щодо маршруту та тез екскурсії локаціями туру за серіалом ЧОРНОБИЛЬ від HBO.
Гастротури: знайомство з Golden Gate Pub
Понеділок для гідів Гільдії - це можливість поспілкуватися з колегами, обговорити робочі питання і познайомитися з цікавими закладами Києва.

Сьогодні нас запросили в Golden Gate Pub & Restaurant, який знаходиться в самісінькому центрі Києва.
Обговорення туристичного потенціалу Житомирщини та презентація нового краєзнавчого видання А.Міхайліка
Презентаціі, візуалізації, нові знайомства, зустрічі з друзями та однодумцями, підписання меморандуму - результат сьогоднішнього заходу, який було організовано та проведено у спільній співпраці Інформаційно-виставкового центру Музею Майдану та Гільдією Професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів за участі Андрія Шелестюка, Голови Житомирської туристичної організації та відомого києвознавця Олександра Михайлика.

Дякуємо за участь, підтримку та бажання і натхнення розвивати туризм в Україні!

Відкриємо та покажемо найкраще в Києві та в Україні!
Гільдія гідів вже почала роботу
Гільдія гідів вже почала роботу і вчора спільно з Управлінням культури Житомирської міської ради та Житомирcькою Туристичною Асоціацією взяла участь в обговоренні туристичного потенціалу Житомира з представниками міської ради, туристичного бізнесу, ресторанних закладів та краєзнавцями.
Привітайте нас!
З 10 квітня 2019 року у м.Києві почала свою роботу Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів!