Новини

Мандруючи Україною
Ці 25 молодих, активних, закоханих в життя людей вже кілька років подорожують по всьому світу. У цьому році настала черга України. За 10-денну поїздку наш гід Лола Гильбо показала гостям не тільки Київ, Львів, Чернівці, Вінницю та Одесу. ЇЇ туристи також відвідали місця поховань відомих і впливових рабинів в Меджибожі і в Умані.
Вулкани, гори, гейзери та вертольоти
7000 км.
Саме така відстань сьогодні між нами і нашим гідом Anna Andrusyk, яка показує туристам красу Камчатки. Ганна супроводжує групу іноземних туристів, яких цікавлять ведмеді, вулкани, гори, гейзери та вертольоти. 
Зйомка сюжету ТРК "КИЇВ", присвяченого Хрещенню Русі
Члени Гільдії гідів регулярно приймають участь у краєзнавчих передачах радіо і телебачення. От і зараз триває зйомка сюжету ТРК "КИЇВ", присвяченого Хрещенню Русі та дням пам'яті князя Володимира і княгині Ольги. Про це і розповідає наш гід, відомий краезнавець Валерий Лысенко.
Наші гіди та Десятий ювілейний Odesa International Film Festival!
Одеса - вона мама! Вона рідна! В ній події одна за одній! Але весь рік всі чекають на найголовнішу - Odesa International Film Festival!
Цього року ювілейний - десятий! І з них 6 років наш гід, Lyolya Filimonova, віддано працює на ньому, бо каже, що ОМКФ - це любов! Це фонтан культурний подій, показів, найкращих українських і зарубіжних фільмів! 
Презентація нового екскурсійного маршруту по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль»
Сьогодні проходить презентація нового екскурсійного маршруту по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль» за сприянням Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації. Наші гіди працювали над цим маршрутом і готові його презентувати для всіх, кого цікавить тема найбільшої техногенної катастрофи.
Зустріч представників Гільдії гідів з Симоном Шлегелем - вченим і співробітником факультету соціології Університету Лафборо (Великобританія)
Сьогодні відбулася зустріч представників Гільдії гідів з Simon Schlegel - вченим і співробітником факультету соціології Університету Лафборо (Великобританія), який разом з колегами вивчає питання, як в діалозі між екскурсоводами та туристами створюється картина минулого. В результаті двогодинної зустрічі ми обмінялися думками, поділилися досвідом роботи з туристами, поговорили про те, як створюються екскурсії, як вони впливають на сприйняття туристом міста, країни, на що звертають найчастіше увагу туристи і яка в цьому роль гіда.
Гіди Гільдії - у Демілітарізованої зоні між Північною та Південною Кореєю.
Гіди Гільдії - у Демілітарізованої зоні між Північною та Південною Кореєю.
Ця зона розділяє Корейський півострів на дві половини, — північну (Корейська Народна Демократична Республіка) і південну (Республіка Корея).
Після падіння Берлінської стіни демілітаризована зона вважається останнім реліктом епохи «холодної війни».

 Воркшоп "Kyiv-Chornobyl HBO Series tour"
В час, коли багато туристів цікавляться новим серіалом «Чорнобиль», дуже важливо, щоб ця тема була подана правильно, без байок та вигадок. 
19 червня представники Гільдії Гідів взяли участь в обговореннях під час Воркшоп "Kyiv-Chornobyl HBO Series tour" в соціальному просторіChernobyl HUB
Про Гільдію гідів, безкоштовні екскурсії для киян та секрети подолання комплексу меншовартості.
Заступниця Голови правління Гільдії гідів Горбачова Наталя — про Гільдію гідів, безкоштовні екскурсії для киян та секрети подолання комплексу меншовартості в інтерв'ю журналісту  Щоденна всеукраїнська газета «День».
Обговорення створення туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль».
Сьогодні в прес-румі КМДА за ініціативи Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації серед представників туристичної галузі проходить жваве обговорення створення туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль».
Гільдія Гідів прийняла участь у прес-турі “Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ”
Останнні дні травня учасники Гільдії гідів провели на Черкащині, в рамках великого прес-туру “Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ”, організованого Департаментом регіонального розвітку Черкаської ОДА та Громадською спілкою "Асоціація гостинності Черкащини".
Краєзнавча екскурсія Старим Подолом для членів Національної спілки краєзнавців України

30 травня 2019 р., за організаційної підтримки Київської міської організації "Національна спілка краєзнавців України"  відбулася декількагодинна пішохідна краєзнавча екскурсія Старим Подолом Києва.

Безкоштовні екскурсії до дня Києва
У найближчу неділю, 26 травня до Києва відсвяткує свій день народження. У місті з цього приводу планується безліч святкових заходів, в тому числі Всеукраїнський велодень і традиційний 27-й Пробіг під каштанами. Гільдія Гідів теж приготувала киянам і гостям міста подарунок - ми запрошуємо вас прийти на безкоштовні екскурсії, які проведуть кращі київські гіди!

Графік екскурсій дивіться у нас на сайті, в розділі "Заходи".