Новини

Про Гільдію гідів, безкоштовні екскурсії для киян та секрети подолання комплексу меншовартості.
Заступниця Голови правління Гільдії гідів Горбачова Наталя — про Гільдію гідів, безкоштовні екскурсії для киян та секрети подолання комплексу меншовартості в інтерв'ю журналісту  Щоденна всеукраїнська газета «День».
Обговорення створення туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль».
Сьогодні в прес-румі КМДА за ініціативи Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації серед представників туристичної галузі проходить жваве обговорення створення туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль».
Гільдія Гідів прийняла участь у прес-турі “Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ”
Останнні дні травня учасники Гільдії гідів провели на Черкащині, в рамках великого прес-туру “Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ”, організованого Департаментом регіонального розвітку Черкаської ОДА та Громадською спілкою "Асоціація гостинності Черкащини".
Краєзнавча екскурсія Старим Подолом для членів Національної спілки краєзнавців України

30 травня 2019 р., за організаційної підтримки Київської міської організації "Національна спілка краєзнавців України"  відбулася декількагодинна пішохідна краєзнавча екскурсія Старим Подолом Києва.

Безкоштовні екскурсії до дня Києва
У найближчу неділю, 26 травня до Києва відсвяткує свій день народження. У місті з цього приводу планується безліч святкових заходів, в тому числі Всеукраїнський велодень і традиційний 27-й Пробіг під каштанами. Гільдія Гідів теж приготувала киянам і гостям міста подарунок - ми запрошуємо вас прийти на безкоштовні екскурсії, які проведуть кращі київські гіди!

Графік екскурсій дивіться у нас на сайті, в розділі "Заходи".