Новини

Нас вже 50!
Привітайте нас! Сьогодні до нас приєднався гід, який став пятидесятим членом нашої спільноти професійних екскурсоводів та перекладачів! 
Менш ніж за 9 місяців нашої роботи до нас приєдналося 50 професіоналів! Ми радіємо цьому і плануємо розширятися в новому році і далі! 
Ми запрошуємо професіоналів до наших лав! Своє бажання вступити в Гільдію гідів можна зареєструвати на сайті www.gg.in.ua
Передноворічна зустріч гідів Гільдії
Рік добігає кінця, завтра Різдво і саме час завершити робочі справи. Сьогодні гіди Гільдії підбивали підсумки роботи, святкували перемогу у#KyivTourismAwards2019 та говорили про плани на майбутнє. 
Ми хочемо подякувати всім колегам за цей яскравий, цікавий, насичений подіями рік!
Інколи ви самі не усвідомлюєте, як надихаєте, мотивуєте і це чудово! Чудово знати, що туризм у Києві - в надійних руках!
Гільдія гідів отримала щорічну премію року #КYIV_TOURISM_AWARDS_2019 в номінації «Краще екскурсійне бюро»!
Друзі!
Щойно Гільдія гідів отримала щорічну премію року #КYIV_TOURISM_AWARDS_2019 в номінації «Краще екскурсійне бюро»!
В цієї номінації за право називатися кращими, змагалися екскурсійні бюро та інші об`єднання, основним видом діяльності яких є здійснення екскурсій.
Ми щиро дякуємо нашим гідам, колегам, друзям, туристам за кожен голос, за вашу віру в нас та за ту потужну підтримку, яку ми весь час відчуваємо! Це наша спільна перемога!
Гільдія гідів та КП Київський міський Туристично-інформаційний центрпідписали договір про співпрацю
Гільдія гідів та КП Київський міський Туристично-інформаційний центрпідписали договір про співпрацю! Ми сподіваємось, що це буде сприяти покращенню інформування туристів про популярні екскурсії, нові туристичні продукти, а також надасть нові можливості для промоції Києва.
Презентація досягнень кампанії з оцифрування туристичних пам’яток та популяризаціі туристичного потенціалу Київщини
В Борисполі сьогодні відбувається презентація досягнень кампанії з оцифрування туристичних пам’яток та популяризаціі туристичного потенціалу Київщини, а також окреслюються перспективи подальших планів популяризаціі нашого регіону. 
Також сьогодні обрано переможців - найактивніших серед місцевих експертів з оцифрування Київської області.
Сьогодні на Софійській площі засяяла тисячами вогнів новорічна ялинка.
Відлік часу до Нового 2020 року розпочато! Сьогодні на Софійській площі засяяла тисячами вогнів новорічна ялинка. 
Цьогоріч головною темою свята став чарівний світ пригод Лускунчика та його королівств...

Гіди Гільдії - у Довженко-Центрі
Сьогодні Гіди Гільдії відвідали надзвичайно цікаву виставку "ВУФКУ. Lost and found", новий музей та фільмосховище у Довженко-Центр : Dovzhenko Centre.
Довженко-Центр - це найбільший кіноархів України, в якому зберігається більше 5000 найменувань художніх, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно.
Екскурсія до музею НАУКМА
Сьогодні Гільдія гідів разом із Музей НаУКМА організували для гідів екскурсію-лекцію про рукописні раритети, стародруки, кахлі з Богоявленського собору та навіть маленький жиночий револьвер!
Так, всі ці речі, що мають свою унікальну історію, є експонатами музею Могилянки.
Гільдія гідів отримала Вифлеємський Вогонь Миру
Сталося! Члени молодіжної організації Пласт - український скаутингпривезли до Києва #Вифлеємський_Вогонь_Миру
Ця міжнародна скаутська акція проходить щороку і полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.
Члени Гільдії гідів сьогодні відвідали науково-методичну зустріч з фахівцями та представниками Національний музей історії України у Другій світовій війні
Члени Гільдії гідів сьогодні відвідали науково-методичну зустріч з фахівцями та представниками Національний музей історії України у Другій світовій війні в рамках підписаних угод Меморандуму про співпрацю між Гільдією гідів та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні". 
У пошуках Св.Андрія: лекція та концерт у Андріївської церкві
У п'ятницю 13-го гіди Гільдії зібралися у музеї Андріївської церкви  на  лекцію Ігоря Нетудихаткіна про Апостола Андрія Первозваного.
У день Св.Андрія, на Андрєєвої горі, в музеї самої київської з усіх церков - Андріївської творилися дивні речі...
Сьогодні відбулася чергова навчально-методична поїздка київських гідів до Міста Легенд - Чернігіва.
Сьогодні за ініціативою Гільдії гідів та за сприянням Управління культурі і туризму м. Чернігова відбулася чергова навчально-методична поїздка київських гідів до Міста Легенд - Чернігіва.
В Києві почався Музейний Форум
Гільдія гідів приймає участь у #Київський_музейний_Форум. За ці два дні у Києві перед учасниками постануть питання, які будуть обговорювати музейники з різних регіонів країни.
Цьогоріч програма Форуму буде ширшою і дозволить учасникам взяти участь у загальному обговоренні найбільш актуальних питань, пов’язаних з функціонуванням музеїв та долучитись до практичного обміну досвідом під час групової роботи над реальними проектами.
5-6 грудня 2019 року в Умані пройшов дводенний воркшоп «Умань (не) відома»
5-6 грудня 2019 року в Умані пройшов дводенний воркшоп «Умань (не) відома», покликаний підняти нерозпрацьовані міські теми і залучити нові формати їх представлення. Програма воркшопу знайомила з новими підходами до проведення екскурсій і з різними форматами залучення аудиторії. Розроблені методології екскурсій по відомих місцях Умані дали учасникам нові знання і навички як розробляти маршрути, як підбирати візуальний та інтерактивний матеріал, як включати історію тих спільнот, які в наслідок радикальних трансформацій ХХ століття були переселені чи винищені і спадщина яких затерта в публічному просторі міста, як вибудовували комунікацію з туристичною групою.
Гіди Гільдії приймають участь у  трьоденному семінарі від   Школи соціального проєктування та грант-менеджменту "Спадщина"
Сьогодні у Чернігові Школа соціального проєктування та грант-менеджменту "Спадщина" розпочала трьоденний семінар на тему проектного менеджменту, на який з’їхалися представники із різних міст України: Київ, Кропивницький, Харків, Миколаїв, Хмельницький, Чернігів, Батурин, Вознесенськ, Новгород-Сіверський, Баришівка, Полтава, Житомир та ін. 
Гільдія гідів вручила відзнаку М.Кальницькому
Нагородження гідних народними відзнаками відбулось сьогодні в УКРІНФОРМ за сприянням ВТО "ОРДЕН" - національний виробник нагород
Гільдія гідів мала велику честьвручити відзнаку «За збереження історіі»  одному з найвідоміших дослідників, багаторічному зберігачу та популяризатору історіі, сучасному літописцю, письменнику, історику-архівісту Михайлу Кальницкому.
Легенда київського екскурсознавства Анатолій Халепо відсвяткував 85-річчя!
Гуру екскурсознавства, метр краєзнавства і унікальних маршрутів, Вчитель, філософ, мислитель, києвознавець, натхненник, невтомний мандрівник і дослідник, харизматичний розповідач Анатолій Трохимович Халепо відсвяткував свій 85-річний ювілей у колі колег, учнів, шанувальників та близьких.
У затишному та дружньому приміщенні бібліотеки 
Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ під овації та оплески зустрічали та шанували Анатолія Трохимовича.
2 дні супер інтенсивного семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Киівщиною 2019»
2 дні супер інтенсивного семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Киівщиною 2019» під керівництвом та за сприянням Київський обласний молодіжний центр спільно з Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА, ГО "Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів", Громадська ініціатива "Корінь нації", всеукраїнською громадською ініціативою «Патріотичні екскурсії по Україні" відкрили нові патріотичні локації, нові напрямки, нові імена. Такі заходи створюють підстави для формування нових зв`язків, народжують нові теплі знайомства, відкриваються новими ідеями, змістами та можливостями. 
Музею на Поштовій - БУТИ!
Багато хто з вас чув про безстрокову акцію істориків, археологів та волонтерів, які прагнуть створити Музей на Поштовій площі.
Вони привертають увагу киян, чиновників, експертів з єдиною метою - захистити та зберегти пам'ятки історії, археології, архітектури місцевого та національного значення. Вони мріють повернути Поштовій площі ії значення культурного, історичного та туристичного центру, зі створенням повноцінного, сучасного музею саме на місці знахідок з постійною колекцією артефактів та культурних цінностей, з урахуванням пам'яток архітектури, які розташовані на Поштовій площі. Ця кропітка, непроста справа значно поліпшить туристичну привабливості Києва, буде сприяти поновленню водного туризму та розробці унікальних туристичних маршрутів. 
Науково-практична конференція «Їжа в історії»
Ось і завершилася науково-практична конференція «Їжа в історії», на якої Гільдію гідів представляла наш гід, Пани Елена.
Те, що ми їмо - важлива частина ідентичності народу.
Їжа - це "невербальна мова", важливий культурний код, на якій впливає і релігія, і історичні та національні особливості.
Тож конференція "Їжа в історії" , напрочуд цікава та дуже необхідна, має велике значення. Її мета - об'єднати науковців з різних дисциплін для того, щоб виявити "білі плями" , порушити питання термінології, обговорити теорію та методики вивчення гастрономічної культури.
Відкриття виставки Ukraine WOW
Вихідні - гарний привід прислухатися до наших гідів та відвідати цікаві київські локації. 
Наприклад, Galina Radevich радить вам завітати на виставку Ukraine WOW. Це реальна подорож від станції «Київ-Пасажирський». 
За допомогою VR-окулярів тут можна піднятися над Батьківщиною-Матір'ю і політати над Києвом. Або ж спуститися в «Дев'ятку» - найбільшу доменну піч в Європі. Ukraine WOW - приклад того, як потрібно зараз презентувати Україну. Стильно. З любов. З захопленням. Нарбут, Малевич і Архипенко, «Апостол» Федорова і «Требник» Петра Могили. Найцінніші експонати. Неймовірні факти. Але при цьому - все інтерактивно. Де ще побачити український інь-янь, отримати «гаряченьке» пророкування зі сковороди від Сковороди, самостійно озвучити мультфільм або зловити свій щасливий квиток?
Чергова зустріч фокус-групи щодо розробки стратегії розвитку туризму Киівщини
Чергова зустріч фокус-групи щодо розробки стратегії розвитку туризму Киівщини на наступний рік під головуванням директора департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ярослава Вишні та експерта з туризму КТА Антона Тараненка проходила у славному, давньому, літописному місті Васильків за участі представників мерії міста, управлінь Туризма і різних туристичних організацій. Гільдія гідів активно та дієво приймає участь у заходах, щодо створення промоціі міст та дестинацій, популяризаціі туристичних локацій, створення нових маршрутів, обмін досвідом та спілкування з експертами та активістами різних організацій.
Розпочався третій щорічний міжнародний форум «Креативна Україна»
В Київі почався Третій щорічний міжнародний форум «Креативна Україна», де присутній наш гід-перекладач Nikolaj Vorobej.
Цей форум є платформою для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері креативних індустрій. Креативні підприємці, міжнародні експерти у сфері культури й економіки, представники органів державної влади та громадянського суспільства залучені до розробки оптимальних шляхів формування креативної економіки в Україні, що заснована на інноваціях, таланті, творчості.
Гільдія гідів прийняла участь у Туристичній Майстерні Миколаївщини
Сьогодні в місті корабелів почалася дводенна Туристична Майстерня Миколаївщини (https://www.facebook.com/events/2423464567901320/?ti=icl).
Це той випадок, коли в одному місці зібралися гуру туризму Київа, Миколаїва, Одеси, Херсону та Вінниці. 
Семінар для гідів від Українського Культурного Фонду.
Сьогодні Гільдія гідів та Український культурний фонд в Національний Музей Історії України - НМІУ провели семінар, де провідний фахівець УКФ з питань культурної спадщини пані Мілена Чорна розповіла про діяльність Фонду, грантові програми, умови участі, а також були обговорені можливості фінансування різних ідеї в галузі туризму та культури.
XXI фотовиставка "День-2019"
Завтра в Домі Кіно відкриється XXI фотовиставка Щоденна всеукраїнська газета «День». Ця подія кожного року збирає багато людей, і сьогодні, напередодні офіційного відкриття тут зібралося чимало запрошених гостей, журналістів та фотографів. 
Були промови, нагородження, чисельні інтервью, а головне - були неймовірні історії в фотографіях. 
Гільдія гідів рекомендує!
Ми давно почали рекомендувати вам заклади, де туристи можуть відчути себе, як вдома. Де їх гостинно приймають, турбуються про них, де ім затишно та зручно. Ще влітку ми відмітили готельно-ресторанний комплекс «Тунель Кохання» спеціальним знаком, і нещодавно мали нагоду з туристами пересвідчитися в тому, що тут постійно високий рівень комфорту та сервісу! 
Про працю та нагороди
Інколи нагороди бувають дуже несподіваними та неочікуваними.
І тим вони цінніші. Бо, коли робиш своє діло, чесно, сумлінно, віддано, то не розраховуєш на винагороду чи нагороду. Але отримати вдячність, почути надихаючи слова, взяти у руки нагороду у вигляді старовинної грамоти, писаної за усіма вимогами дипломатичної переписки гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи - неймовірно приємно і водночас відповідально. 
Нове партнерство: Гільдія гідів та Асоціація чорнобильських туроператорів
Вчора Гільдія гідів та Асоціація чорнобильських туроператорів / Assoc. of Chornobyl Tour Operators підписали меморандум про взаємодію, в рамках якого планують проводити спільну методичну роботу, навчальні семінари, спільно працювати над підвищенням якості туристичного обслуговування маршруту Київ - Чорнобиль - Славутич.