Новини

Відсьогодні в Києві відкрит для відвідування Маріїнський палац.
Відсьогодні в Києві відкрит для відвідування Маріїнський палац. 
Тепер тут по п’ятницям, суботам та неділям проводять екскурсії. Для шкільних груп - по четвергах.
Група - 15 осіб.
Вартість квитка для дорослих- 150,00 грн., тривалість - 45 хв.
Для того, щоб потрапити на екскурсію, потрібно зареєструватися на сайті Палацу, вказавши дані паспорту.
Гільдія гідів прийняла участь у туристичному форумі «Tourism Women Forum”,
Гільдія гідів прийняла участь у туристичному форумі «Tourism Women Forum”, організованому Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації 3 вересня 2020 році.
Майданчик для обговорення актуальних тем у сьогоднішній турбулентній ситуації, статистика, дані щодо задіяності жінок у туристичному бізнесі - можливість артикулювати проблеми та говорити про можливості.
Та все ж - ніяких дієвих інструментів конкретної допомоги, фінансових компенсацій, чіткої програми дій щодо врегулювання ризиків, втрати роботи та зайнятості.
Не втрачаймо надії та оптимізму - працюємо далі.
Управління туризму та промоцій КМДА вчетверте проводить семінар для гідів Києва Kyiv Guide Workshop 2020
У Києві з 07 до 23 вересня 2020 р. відбудеться семінар для гідів Kyiv Guide Workshop 2020. Це вже четвертий такий захід, організатором якого виступило Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації. Цього року учасниками семінару стануть 60 гідів, які проводять оглядові та авторські екскурсії містом для гостей і жителів Києва.
Вітаємо з Днем Незалежності України!
Друзі!
Вітаємо всіх нас з Днем Незалежності України!
Постійно мандруючи Україною, споглядаючи її красу, відчуваючи її біль, бачачи її устремління, хочеться сказати словами Івана Франка:
«Ми мусимо навчитися чути себе українцями – не галицькими, не буковинськими українцями, а українцями без офіційних кордонів."
Вільної та незалежної нам всім країни!


Відбулася ознайомча екскурсія для гідів Гільдіі в Музеї грошей НБУ
Гроші та їх енергія завжди привертають увагу та думки.
Де в Києві можна зануритись у світ фінансів та грошового обігу, побачити повну колекцію нумізматичної продукції, випущеної Національним банком України, дізнатись все про захист грошей та про функції Національного банку України?
Гіди Гільдії гідів мають відповіді на ці питання - у Музеї грошей Національного банку України.
І сьогодні 2 групи гідів отримали можливість долучитися до святкування чергової 115-річниці розкішної будівлі Нацбанку.
Новий путівник Одесою - від члена Гільдії гідів
Друзі! У нас для вас - гарна новина!
В Одесі відбулася презентація нового путівника від нашого польського колегі, члена Гільдії гідів Бориа Тинки. 
Шукайте, читайте, досліджуйте Одесу разом з нами!
Заплив "Дніпро ревучий"
Сьогодні учасники запливу у Канівському морі долали 3 км та 10 км від берега до берега, над підтопленими Канівським морем селами. Серед учасників та партнерів заходу «Дніпро ревучий 2020»  були й представники Гільдії гідів.
Гіди Гільдії протестували нову туристичну атракцію RealMatrix - Простір VR пригод
Сьогодні мозок наших гідів ледь не вибухнув від пережитого спектру емоцій! І все завдяки неймовірному віртуально-реальному досвіду в RealMatrix - Простір VR пригод, які люб’язно запропонували Гільдії гідів ознайомитися з новою туристичною атракцією.
Ще одна група наших  гідів пройшла курси від Червоного Хреста України
Нові погляди на світ та на безпеку змушують гідів Гільдії гідів ще більш ретельніше готуватися до нових викликів.
Ми розуміємо всю відповідальність можливих загроз та небезпек і, звертаємось до найкращих тренерів, спікерів та вчителів, щоб набути нових знань та навичок.
Після отримання нашими гідами Сертифікатів повного 2-денного тренінгу від Червоний Хрест України, Ви можете бути впевнені, що наші гіди вчасно та професійно нададуть Вам допомогу, знають та вміють робити все, щоб Ваша подорож була безпечна. 
Партнерство Гільдії гідів та  туристичного порталу Discover Ukraine
Як в складних кризових умовах сучасності протидіяти проблемам та робити кроки у майбутнє, розвиваючи туризм в Україні? Звісно, об‘єднуючись!
Синергія дій та об‘єднання зусиль сьогодні дають нові можливості та відкривають нові перспективи для всіх, для кого туризм, це не тільки робота чи бізнес, а і для кого туризм - це суть існування. 
Наше новые партнерство з туристичним порталом Discover Ukraine відкриває для туриста нові можливості знайти гіда напряму, через пошукові можливості порталу. А гідам дає відкриту дорогу до туриста та дає можливості просування саме гідів.
Вийшов кращий  гайд по Одесі від нашого гіда - Альони Калетинської

Друзі! Ловить кращий на сьогодні гайд по Одесі від нашого гіда - Альони Калетинської та Funtripto - все про цікаві та вигідні подорожі!

205 локацій: ресторани, бари, кафе, кав'ярні, нічне життя, пам'ятки, секретні місця, пляжі, музеї і театри, багато лайфхаків та підказок. Всі локації для зручності винесені на мапі. Читайте на сайті, зберігайте в замітки, розкажить друзям!

Олена допомагає відкрити місто з самих незвичайних і цікавих ракурсів, перевірено!

Гільдія гідів підписала меморандум про партнерство з Національним Києво-Печерським історико-культурним заповідником.
Сьогодні, 22 червня 2020 року, Гільдія гідів підписала меморандум про партнерство з Національний Києво-Печерський історико-культурний заповідник.
Завдяки спрямуванню спільних зусиль досягнута домовленість щодо співпраці, яка дозволить гідам, членам Гільдії гідів, після отримання акредитації, проводити екскурсії територією та об‘єктами, храмами та експозиціями заповідника.
Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей
1 червня весь світ святкує Міжнародний день захисту дітей (International Children's Day). Вперше це свято відзначили в 1950 році одразу в 51 країні світу. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.
Заходи від гідів Гільдії до Дня Києва
Друзі!
Наближається День Києва і ми запрошуємо відсвяткувати день народження нашого міста разом!
Наші гіди приготували для вас 20 цікавих прогулянок та лекцій, тож обирайте і насолоджуйтесь!
Вітаємо з Всеукраїнським Днем Краєзнавства!
Гільдія гідів вітає своїх членів, друзів та колег з Всеукраїнським Днем Краєзнавства!
З моменту, коли 28 травня 1925 року у Харкові розпочалася І Всеукраїнська конференція з краєзнавства, пройшло вже 95 років.
І весь цей час ті, хто вивчає історію, географію, економіку, етнографію, культуру, мистецтво, пам'ятки свого краю, продовжують берегти, відкривати та поширювати знання про наше минуле.
Ми вітаємо вас! Будьте натхненними, невтомними та вірним справі!
Сьогодні не стало Анатолія Трохимовича Халепо
Сьогодні не стало Патріарха екскурсійної справи, Людини-Епохи, який виховав кілька поколінь київських екскурсоводів - Халепо Анатолія Трохимовича.
Він надихав, вчив, підтримував, мотивував, критикував ... Але незмінно заражав любов'ю до Міста всіх, хто був поруч.
Онлайн-обговорення "Що турбує туристичного  гіда в Україні"
ХТО такі гіди? Обслуговуючий персонал чи творці інтелектуального продукту? ГІД, екскурсовод та гід-перекладач, хто вони? ЧИ потрібний офіційний статус для цієї професії? НАВІЩО потрібні об’єднання для гідів? ЯК становляться професійним гідом? ЧОМУ гарно бути гідом? ЯКЕ справжнє призначення туристичного гіда? ЩО для гіда його робота? Тихий конфлікт між музейними науковими співробітниками, які ведуть екскурсію та гідами, що супроводжують туристів під час туру. ПРОБЛЕМИ авторських прав на екскурсійний продукт.
Ці та інші питання обговорюємо в прямому ефірі 25 травня!
Вітаємо з Днем Вишиванки!
Українськи вишиванки - наче райдуги світанки! Гільдія гідів вітає друзів, партнерів, колег та туристів із Днем Вишиванки! Хай ваше життя буде завжди яскравим та кольоровим! 
Вітаємо з Міжнародним Днем Музеїв!
Щорічно 18 травня святкується Міжнародний день музеїв.
Завдяки музеям кожному з нас стають доступними культурні та матеріальні цінності: шедеври живопису, археологічні знахідки, унікальні предмети.
Гільдія гідів вітає улюблені музеї і бажає, щоб у вас ніколи не буде порожньо, а кожний відвідувач завдяки вам черпав масу вражень, позитивних емоцій, захоплюючих пригод і важливих відкриттів.
Зі святом!
Нові антикризові умови вступу до Гільдії гідів
Шановні колегі!
Гільдія гідів, розуміючи всі проблеми туристичної галузі, і бажаючи підтримати ваше бажання приєднатися до нашої професійної спільноти, повідомляє, що відсьогодні нами встановлюється новий розмір благодійних членських внесків для нових членів організації у період карантину та надзвичайної ситуації.
Гільдія гідів прийняла участь у онлайн-форумі «Туристичні практики 2020»
Завершився онлайн-форум «Туристичні практики 2020» (Чернігів), в якому приймала участь Гільдія гідів. Ми радо ділимося посиланням, аби у Вас була додаткова можливість переглянути запис zoom зустрічі, все проаналізувати та  прорефлексувати!
Посилання на відео запис форуму
Під Києвом відкрився український Кейкенхоф, де зараз квітне 1 250 000 тюльпанів!
Навіть під час карантину гіди Гільдії продовжують  працювати і показувати вам нові туристичні локації. Сьогодні розкажемо вам про український Кейкенхоф!
Знаходиться цей парк в 30 км від Києва по Житомирськой трасі.
Добропарк - це 300 Га мальовничої території, 8 озер, влітку тут зацвіте лавандове поле, долина гортензій, а в майбутньому розквітнуть сакури і груші.
Навіть озеро Моне буде, з лататтям!
Пропозиції наших гідів під час карантину
Друзі! Навіть в умовах карантину наші гіди продовжують творити дива і знайомити вас з новими місцями, розповідати захоплюючі історії та піднімати настрій: онлайн-лекції, розповіді, онлайн-екскурсії...
Заходьте до нас, слухайте, читайте та будьте в курсі!
Гільдія гідів святкує першу річницю!
Сьогодні ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» святкує першу річницю!
За цей рік невеличка команда однодумців перетворилася на потужну спільноту справжніх професіоналів, яка зібрала кращих з кращих! Ми пишаємося нашими гідами, зростаємо разом з ними і віримо, що спільними зусиллями ми здатні подолати будь-які перешкоди і підняти туризм в Україні на новий рівень!
Про нас пишуть: журнал "Український туризм: журнал для професіоналів"
Приємно, коли перший в цьому році номер журналу Український туризм, журнал для професіоналів присвячує два розвороти Гільдії гідів!
За кілька днів ми будемо святкувати першу річницю свого існування і цей номер, як і співпраця з виданням, є приємним сюрпризом для всіх нас.
Докладно і фахово про туризм - читайте на сторінках видання!
Гільдія гідів спільно з Червоним Хрестом України провели курси першої допомоги для гідів
Друзі! Маємо для вас надзвичайну новину: Гільдія гідів та Червоний Хрест України напередодні карантину організували кілька груп своїх гідів для навчання та відпрацювання навичок першої допомоги, щоб бути максимально підготовленими до будь-яких ситуацій.
Наші туристи мають знати, що їх гіди, в разі необхідності, зроблять все, щоб допомогти і врятувати життя!
Наші гіди пройшли повноцінний, дводенний курс першої допомоги: зранку до вечора, два дні поспіль, окрім теорії, гіди відпрацьовували на практиці навички надання допомоги.
Про туристів, гідів та коронавірус
Перші відмови туристів від заброньованих і навіть авансованих екскурсій - трапилися. Це було лише питання часу. І якщо істерію в ЗМІ можна проігнорувати; фейкові новини та поради диванних експертів- не читати, виконувати настанови лікарів щодо профілактики та не вимикати мозок... То що робити з туристами, які телефонують і відміняють поїздку до Києва через те, що вони... не можуть у себе в місті купити достатню кількість масок на всю групу, щоб ...безпечно проїхати ніч в потягу та потім провести день в екскурсіях по столиці?!
Екскурсія для гідів "Нетрями Дорогожичів"
Сьогодні відбувся черговий відкритий захід від Гільдії гідів, який зібрав колег-екскурсоводів як нашої професійної спільноти, так і колег з Лігі екскурсоводів, Всеукраїнської Асоціації гідів та представників туроператорів.
З цікавою темою "Нетрями Дорогожичів" знайомив учасників наш поважний гід, член Правління Гільдії Валерий Лысенко.
Топ-5 найкращих київських гідів, серед яких троє - члени Гільдії!
Портал Уикенд в Киеве, який пише про Київ та все цікаве, що в ньому відбувається, склав свою версію топ-5 київських гідів. 
Нам надзвичайно приємно було дізнатися, що троє з п'яти зазначених редакцією кращих гідів - Таня АдамусГорбачова НаталяIrena Khmelowska - члени нашої Гільдії!
Відтепер Гільдія гідів і "Київське Сухе Варення" - партнери!
Друзі! Ми раді повідомити, що відтепер Гільдія гідів і Цукати Київське Сухе Варення - партнери! Співпрацюючи тільки з кращими у своїй справі, наші гіди і туристи давно оцінили високу якість відроджених київських ласощів. Партнерство відкриє нам нові перспективи і можливості, результати яких позитивно позначаться на розвитку всього туристичного ринку!