Новини

З Днем Державного Прапору!
Гільдія гідів вітає вас зі Святом Державного Прапору!
Хай прапор, що є символом державності та суверенітету, єднає українців по всьому світу!
Бейдж Гільдії гідів побував сьогодні на Полтавщині та відвідав Сорочинський ярмарок!
Цьогоріч, Національний Сорочинський ярмарок триває з 20 пр 25 серпня 2019 року. Ярмарок, заснований у Великих Сорочинцях - щорічно проходить у маленькому українському селі на Полтавщині, де народився Микола Васильович Гоголь. 
Саме завдяки смачним та соковитим описам Миколи Васильовича, набірники типографії за набором тексту радісно хихикали, а читачі з великою зацікавленістю та заздрістю до кольорово-декорованого життя української провінції, чекали на нові повісті «Вечорів на хуторі бліз Діканьки».
Зустріч-консультація з питань планування туристичного бюджету на 2020 рік.
Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації провело зустріч-консультацію з питань планування туристичного бюджету на 2020 рік.
Були запрошені представники нашої Гільдії гідів, Kyiv Tourism Association,  туроператор "Чернобыль ТУР",  екскурсійне бюро "Интересный Киев" і інші представники туристичного ринку Києва.
Робоча нарада з дирекцією Національного музею "Меморіал жертв Голодомору"
19 серпня 2019 року Гідьдія гідів у складі 17 членів та представників спільноти гідів взяли участь у робочій нараді з директоркою Національний музей "Меморіал жертв Голодомору" Олесею Олександрівною, де обговорювались питання щодо співпраці, подальших спільних проектів, отримання гідами Гільдії методичних матеріалів та рекомендацій для роботи з туристами та акредитації для роботи на музейній території.
Плануємо новий маршрут на каяках
Подорожувати, спостерігати природу, бачити її таємниці і захоплюватися цим щастям - значить жити! А коли так спекотно, то жити краще біля води!
Каякінг - чудовий спосіб підтримувати фізичну форму і командний дух. 
Наші бейджі мандрують світом
Бейджі Гільдії Гідів разом з нашими гідами мандрують світом. Вони підкорюють далекі країни, піднімаються до неба, ходять за мрією на схід сонця під парусом, шукають нові маршрути, шляхи, місця, знайомляться з новими гідами, партнерами, відкривають нові смаки, нові горизонти, та нові тури.
Шипшина як символом Прип'яті
Якщо назву Чорнобиль прийнято пов'язувати з чорнобильником, або травою полин, то символом Прип'яті можна вважати шипшину. Колись в місті атомників на честь кожної сім'ї, яка переїжджала туди жити, на клумбах висаджували троянди. Але без людської турботи троянди дичавіють та перетворюються на шипшину. Сьогодні на центральних вулицях можна бачити ці колючі кущі. Плоди на них ось-ось дозріють.
 
Підписання Меморандуму про взаємодію
Сьогодні відбулось підписання Меморандуму про взаємодію між Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації та ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Guides Guild за підписами в.о. начальника Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Марина Радова (Marina Radova) та Голови Правління ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів перекладачів» Пирогова Наталья (Pirogova Natalya).
Тімбілдінг на каяках
День на веслах у компанії колег - виявився справжнім тімбілдінгом!
Сонячний літній день останнього дня липня 2019 Гільдія Гідів провела у тяжкому випробуванні. Ми опановували новий вид туризму на воді – каяковий.
 Гільдія гідів і Київська Туристична Асоціація: круглий стіл
Гільдія Гідів зацікавлена ​​в налагодженні партнерських відносин з провідним представниками туристичного ринку України. Ми виступили ініціатором зустрічі Гільдія гідів і Київська Туристична Асоціація: круглий стіл, на яку запросили представників Kyiv Tourism Association, щоб спільно презентувати нашу діяльність, розповісти про відмінності та переваги членства, про плани та перспективи.
Зустріч з власним кореспондентом Всеамериканської україномовної газети «Час і Події»
Голова правління ГО «Гільдії професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Пирогова Наталья (Pirogova Natalya) зустрілась з журналісткою, власним кореспондентом Всеамериканської україномовної газети «Час і Події» Лідією Корcун. Ukrainian-American Newspaper "Chas i Podii" – незалежний громадсько-політичний всеамериканський україномовний тижневик, який видається в Чикаго (США) з 1996 року та висвітлює життя українських громад та закордонних громад українців по всьому світу.
Мандруючи Україною
Ці 25 молодих, активних, закоханих в життя людей вже кілька років подорожують по всьому світу. У цьому році настала черга України. За 10-денну поїздку наш гід Лола Гильбо показала гостям не тільки Київ, Львів, Чернівці, Вінницю та Одесу. ЇЇ туристи також відвідали місця поховань відомих і впливових рабинів в Меджибожі і в Умані.
Вулкани, гори, гейзери та вертольоти
7000 км.
Саме така відстань сьогодні між нами і нашим гідом Anna Andrusyk, яка показує туристам красу Камчатки. Ганна супроводжує групу іноземних туристів, яких цікавлять ведмеді, вулкани, гори, гейзери та вертольоти. 
Зйомка сюжету ТРК "КИЇВ", присвяченого Хрещенню Русі
Члени Гільдії гідів регулярно приймають участь у краєзнавчих передачах радіо і телебачення. От і зараз триває зйомка сюжету ТРК "КИЇВ", присвяченого Хрещенню Русі та дням пам'яті князя Володимира і княгині Ольги. Про це і розповідає наш гід, відомий краезнавець Валерий Лысенко.
Наші гіди та Десятий ювілейний Odesa International Film Festival!
Одеса - вона мама! Вона рідна! В ній події одна за одній! Але весь рік всі чекають на найголовнішу - Odesa International Film Festival!
Цього року ювілейний - десятий! І з них 6 років наш гід, Lyolya Filimonova, віддано працює на ньому, бо каже, що ОМКФ - це любов! Це фонтан культурний подій, показів, найкращих українських і зарубіжних фільмів! 
Презентація нового екскурсійного маршруту по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль»
Сьогодні проходить презентація нового екскурсійного маршруту по місцях зйомок серіалу «Чорнобиль» за сприянням Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації. Наші гіди працювали над цим маршрутом і готові його презентувати для всіх, кого цікавить тема найбільшої техногенної катастрофи.
Зустріч представників Гільдії гідів з Симоном Шлегелем - вченим і співробітником факультету соціології Університету Лафборо (Великобританія)
Сьогодні відбулася зустріч представників Гільдії гідів з Simon Schlegel - вченим і співробітником факультету соціології Університету Лафборо (Великобританія), який разом з колегами вивчає питання, як в діалозі між екскурсоводами та туристами створюється картина минулого. В результаті двогодинної зустрічі ми обмінялися думками, поділилися досвідом роботи з туристами, поговорили про те, як створюються екскурсії, як вони впливають на сприйняття туристом міста, країни, на що звертають найчастіше увагу туристи і яка в цьому роль гіда.
Гіди Гільдії - у Демілітарізованої зоні між Північною та Південною Кореєю.
Гіди Гільдії - у Демілітарізованої зоні між Північною та Південною Кореєю.
Ця зона розділяє Корейський півострів на дві половини, — північну (Корейська Народна Демократична Республіка) і південну (Республіка Корея).
Після падіння Берлінської стіни демілітаризована зона вважається останнім реліктом епохи «холодної війни».

 Воркшоп "Kyiv-Chornobyl HBO Series tour"
В час, коли багато туристів цікавляться новим серіалом «Чорнобиль», дуже важливо, щоб ця тема була подана правильно, без байок та вигадок. 
19 червня представники Гільдії Гідів взяли участь в обговореннях під час Воркшоп "Kyiv-Chornobyl HBO Series tour" в соціальному просторіChernobyl HUB
Про Гільдію гідів, безкоштовні екскурсії для киян та секрети подолання комплексу меншовартості.
Заступниця Голови правління Гільдії гідів Горбачова Наталя — про Гільдію гідів, безкоштовні екскурсії для киян та секрети подолання комплексу меншовартості в інтерв'ю журналісту  Щоденна всеукраїнська газета «День».
Обговорення створення туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль».
Сьогодні в прес-румі КМДА за ініціативи Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації серед представників туристичної галузі проходить жваве обговорення створення туристичного маршруту «Локаціями зйомок міні-серіалу «Чорнобиль».
Гільдія Гідів прийняла участь у прес-турі “Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ”
Останнні дні травня учасники Гільдії гідів провели на Черкащині, в рамках великого прес-туру “Подорожуй Черкащиною ЗАРАЗ”, організованого Департаментом регіонального розвітку Черкаської ОДА та Громадською спілкою "Асоціація гостинності Черкащини".
Краєзнавча екскурсія Старим Подолом для членів Національної спілки краєзнавців України

30 травня 2019 р., за організаційної підтримки Київської міської організації "Національна спілка краєзнавців України"  відбулася декількагодинна пішохідна краєзнавча екскурсія Старим Подолом Києва.

Безкоштовні екскурсії до дня Києва
У найближчу неділю, 26 травня до Києва відсвяткує свій день народження. У місті з цього приводу планується безліч святкових заходів, в тому числі Всеукраїнський велодень і традиційний 27-й Пробіг під каштанами. Гільдія Гідів теж приготувала киянам і гостям міста подарунок - ми запрошуємо вас прийти на безкоштовні екскурсії, які проведуть кращі київські гіди!

Графік екскурсій дивіться у нас на сайті, в розділі "Заходи".