Новини

Науково-практична конференція «Їжа в історії»
Ось і завершилася науково-практична конференція «Їжа в історії», на якої Гільдію гідів представляла наш гід, Пани Елена.
Те, що ми їмо - важлива частина ідентичності народу.
Їжа - це "невербальна мова", важливий культурний код, на якій впливає і релігія, і історичні та національні особливості.
Тож конференція "Їжа в історії" , напрочуд цікава та дуже необхідна, має велике значення. Її мета - об'єднати науковців з різних дисциплін для того, щоб виявити "білі плями" , порушити питання термінології, обговорити теорію та методики вивчення гастрономічної культури.
Відкриття виставки Ukraine WOW
Вихідні - гарний привід прислухатися до наших гідів та відвідати цікаві київські локації. 
Наприклад, Galina Radevich радить вам завітати на виставку Ukraine WOW. Це реальна подорож від станції «Київ-Пасажирський». 
За допомогою VR-окулярів тут можна піднятися над Батьківщиною-Матір'ю і політати над Києвом. Або ж спуститися в «Дев'ятку» - найбільшу доменну піч в Європі. Ukraine WOW - приклад того, як потрібно зараз презентувати Україну. Стильно. З любов. З захопленням. Нарбут, Малевич і Архипенко, «Апостол» Федорова і «Требник» Петра Могили. Найцінніші експонати. Неймовірні факти. Але при цьому - все інтерактивно. Де ще побачити український інь-янь, отримати «гаряченьке» пророкування зі сковороди від Сковороди, самостійно озвучити мультфільм або зловити свій щасливий квиток?
Чергова зустріч фокус-групи щодо розробки стратегії розвитку туризму Киівщини
Чергова зустріч фокус-групи щодо розробки стратегії розвитку туризму Киівщини на наступний рік під головуванням директора департаменту економічного розвитку і торгівлі КОДА Ярослава Вишні та експерта з туризму КТА Антона Тараненка проходила у славному, давньому, літописному місті Васильків за участі представників мерії міста, управлінь Туризма і різних туристичних організацій. Гільдія гідів активно та дієво приймає участь у заходах, щодо створення промоціі міст та дестинацій, популяризаціі туристичних локацій, створення нових маршрутів, обмін досвідом та спілкування з експертами та активістами різних організацій.
Розпочався третій щорічний міжнародний форум «Креативна Україна»
В Київі почався Третій щорічний міжнародний форум «Креативна Україна», де присутній наш гід-перекладач Nikolaj Vorobej.
Цей форум є платформою для політико-експертного обговорення з метою формування державної політики у сфері креативних індустрій. Креативні підприємці, міжнародні експерти у сфері культури й економіки, представники органів державної влади та громадянського суспільства залучені до розробки оптимальних шляхів формування креативної економіки в Україні, що заснована на інноваціях, таланті, творчості.
Гільдія гідів прийняла участь у Туристичній Майстерні Миколаївщини
Сьогодні в місті корабелів почалася дводенна Туристична Майстерня Миколаївщини (https://www.facebook.com/events/2423464567901320/?ti=icl).
Це той випадок, коли в одному місці зібралися гуру туризму Київа, Миколаїва, Одеси, Херсону та Вінниці. 
Семінар для гідів від Українського Культурного Фонду.
Сьогодні Гільдія гідів та Український культурний фонд в Національний Музей Історії України - НМІУ провели семінар, де провідний фахівець УКФ з питань культурної спадщини пані Мілена Чорна розповіла про діяльність Фонду, грантові програми, умови участі, а також були обговорені можливості фінансування різних ідеї в галузі туризму та культури.
XXI фотовиставка "День-2019"
Завтра в Домі Кіно відкриється XXI фотовиставка Щоденна всеукраїнська газета «День». Ця подія кожного року збирає багато людей, і сьогодні, напередодні офіційного відкриття тут зібралося чимало запрошених гостей, журналістів та фотографів. 
Були промови, нагородження, чисельні інтервью, а головне - були неймовірні історії в фотографіях. 
Гільдія гідів рекомендує!
Ми давно почали рекомендувати вам заклади, де туристи можуть відчути себе, як вдома. Де їх гостинно приймають, турбуються про них, де ім затишно та зручно. Ще влітку ми відмітили готельно-ресторанний комплекс «Тунель Кохання» спеціальним знаком, і нещодавно мали нагоду з туристами пересвідчитися в тому, що тут постійно високий рівень комфорту та сервісу! 
Про працю та нагороди
Інколи нагороди бувають дуже несподіваними та неочікуваними.
І тим вони цінніші. Бо, коли робиш своє діло, чесно, сумлінно, віддано, то не розраховуєш на винагороду чи нагороду. Але отримати вдячність, почути надихаючи слова, взяти у руки нагороду у вигляді старовинної грамоти, писаної за усіма вимогами дипломатичної переписки гетьманів Богдана Хмельницького та Івана Мазепи - неймовірно приємно і водночас відповідально. 
Нове партнерство: Гільдія гідів та Асоціація чорнобильських туроператорів
Вчора Гільдія гідів та Асоціація чорнобильських туроператорів / Assoc. of Chornobyl Tour Operators підписали меморандум про взаємодію, в рамках якого планують проводити спільну методичну роботу, навчальні семінари, спільно працювати над підвищенням якості туристичного обслуговування маршруту Київ - Чорнобиль - Славутич.
Святкування 200-річного ювілею Григорія Павловича Галагана
Святкування 200-річного ювілею Григорія Павловича Галагана об‘єднало в Національний музей літератури України шанувальників та популяризаторів життя та діяльності українського мецената.
Програма урочистої академії з нагоди 200-річчя від дня народження громадського діяча, мецената освітньої справи Григорія Галагана включала не тільки виступи учасників з доповідями, нагородження сучасних меценатів та невеличку виставу «Наталка Полтавка», де у ролях Наталки Полтавки, Терпелихи та Виборного виступали співпрацівники музею.
Гільдія гідів та Музей Становлення української нації офіційно  підписали Меморандум про партнерство.
Гільдія гідів та Музей Становлення української нації офіційно закріпили свої наміри щодо співпраці і підписали Меморандум про партнерство. Ми раді, що коло партнерів розширюється та сподіваємось на плідну співпрацю!
Все, що підписано у присутності М.Грушевського, буде виконано)
Розпочався 26 МІЖНАРОДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН UITT & UITM2019.
Виставка UITM служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону. Щорічно Міжнародний туристичний салон "Україна" об'єднує сотні компаній-учасників, делегатів готелів, курортів, авіакомпаній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та інших країн. 
Презентація книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса».
В Інформаційно-виставковий центр Музею Майданувідбулася презентація книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса».
Жодна газета у Радянській Україні не написала про арешт Василя Стуса. Тим важливіше в Україні незалежній відновити та закріпити пам’ять про сміливих борців за неї. Завдяки нещодавньому відкриттю архівів КДБ, тисячі сторінок опрацював історик Вахтанг Кіпіані, щоб найважливіше вмістити до своєї книжки.
 Вшанування памяті жертв Бабиного Яру
29-30 вересня 1941 року в урочищі Бабин Яр нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом, – ще близько 17 тисяч осіб...
Велике відкриття відреставрованого Спаса на Берестові відбулося!
Велике відкриття відреставрованого Спаса на Берестові відбулося! 
Наші гіди Nikolaj VorobejAnna LavrusТатьяна НиколайчукGalina Radevich та Алла Бондаренко не могли пропустити таку подію: вони завітали на відкриття та відшукали фреску "Чудесний лов риби" XII ст. та композицію "Дар Петра Могили" XVIIст. 
На всій території багато інфо-стендів, двомовних (укр,англ), з гарними чіткими малюнками та схемами. На вході в храм можна відсканувати код і на телефоні почитати докладну інфу.
Радіємо, що у туристів тепер є можливість милуватися цією пам’яткою.
Вітання з Днем Туризму!
Гільдія гідів вітає колег, друзів, туристів - всіх, для кого життя без подорожей неможливе!
Ми щасливі, що причетні до того, що кожен з вас знає, яке це щастя - подорожувати, бачити нові міста, країни, континенти.
Мандри лікують, вчать, заспокоюють і лише від вас залежить, якій краєвид буде перед вами завтра. Тож подорожуємо, бо ми того варті!
З Днем туризму!
Відзнака Гільдії гідів від Управління туризму та промоції КМДА
Сьогодні у Київська міська державна адміністрація - КМДА відбувся захід, що зібрав представників туризму з нагоди святкування Всесвітнього Дня Туризму. 
Ми вдячні Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації за високу оцінку нашої роботи та плануємо в рамках спільного Меморандуму про співпрацю і надалі розвивати туризм та займатися промоцією міста. 
Гільдія гідів на туристичному бізнес-сніданку
Бізнес-сніданок в колі однодумців – чудова пропозиція від Kyiv Tourism Association поспілкуватись, обмінятися думками, отримати цікаві пропозиції. І, до речі, привітати всіх причетних з наступаючим святом, адже вже завтра – Всесвітній День Туризму!
Відбувся черговий промотур на Переяславщину

Сьогодні відбувся черговий промотур на Переяславщину. Приємно, що кожен раз коло зацікавлених гостей розширюється: сьогодні до нас приєдналися представники Київська обласна державна адміністраціяУкраїнський культурний фонд та гіди з Всеукраїнська асоціація гідів.

Національний музей Голодомору-геноциду: продовження співпраці
Прохолодний сяючий вересневий ранок був для членів Гільдії гідів робочим та продуктивним. Чергова зустріч з темою трагічною, але надважливою для українців - темою Голодомору. Завдяки професійній, фаховій, ґрунтовній допомозі представників та керівників Національний музей Голодомору-геноциду, Гільдія гідів має можливість детально ознайомитись з темою Голодомору в Україні, подивитись на документи та спогади, які представлені в експозиціі музею та у архівних джерелах. 
Барна культура столиці: гастропрогулянка з експертом
Пам'ятаючи, що в хорошому барі - завжди десять вечора і що ставлення людини до алкоголю є проекцією його ставлення до навколишнього світу, дюжина нашіх гідів вчора мала задоволення стати учасниками гастропрогулянки з метою з'ясувати, яка вона - барна культура столиці)
Оскільки ми співпрацюємо лише з кращими з кращих, то гастропровідником цього вечора став Алексей Волков - гастроексперт, якій знається на тому, де в Києві смачно!
"Самокатний експеримент" від наших гідів та veliki.ua!
Наші гіди Роман ТретякGalina RadevichЮлия Семенова та колега-гід Максим Дербенев протестували електро-мікро-транспорт, як засіб пересування по місту під час екскурсій. Як виявилося, це цікавий досвід: найприємніше рухатись новим покриттям доріжок та споглядати вечірній Київ!
Екскурсія для заступника міського голови Будапешту
На прохання відділу міжнародних відносин Київська міська державна адміністрація - КМДА наш гід, Генрієта Лебедева, провела двогодинну екскурсію для заступника міського голови Будапешту пана Багді і співробітника департаменту міжнародних зв'язків Крістофа Тоса, які прибули до Києва з офіційним візитом.
Наші гіди приймають участь у Церемоніях відкриття місць пам‘яті убитим євреям на Житомирщині та Вінничині
Сумні звуки скрипки пливли над головами, п'ять стел з історією Бердичівської трагедії трьома мовами приковували погляди присутніх, і серед цього - розповіді тих, хто вижив і пережив та заклики на різних мовах пам'ятати і не допустити знов. Сьогодні тут звучали українська, іврит, німецька, французська, російська, польська, чеська, англійська...
Так почався понеділок для заступника Гільдії гідів Горбачова Наталя - з подорожі до Житомирщини. Весь тиждень вона буде представляти Гільдію гідів на Церемоніях відкриття місць пам‘яті убитим євреям на Житомирщині та Вінничині. Будуть Бердичів, Хажин, Бараші, Вінниця, Самгородок, Липовець, Чуків, Вахнівка, Плисків...