Новини

Сьогодні гіди Гільдії відвідали виставку "Чорнобиль. Подорож"
Сьогодні гіди Гільдії відвідали виставку "Чорнобиль. Подорож", де разом із чорнобильськими гідами топкалися питань, як навчитися говорити і розповідати про Чорнобиль не тільки як про трагедію, але й як про досвід.
Гільдія гідів святкує дворіччя!
Вже пройшло 2 роки, як команда однодумців взяла відповідальність за своє майбутнє у професії і гіди - дуже незалежні, кожен лідер, харизматична особистість, кожен із своїм цільним поглядом на життя - об’єднались заради спільних цілей та проектів.
Незважаючи на карантини, локдауни, заборони, відсутність допомоги від держави та можливості заробляти, ми виросли і продовжуємо рости та об'єднуватися.
Наші гіди у радіо-етері на Українському радіо
Де і як відпочити на Великдень у Закарпатті можна дізнатись з радіо-програми Українського радіо Українське радіо «52 вікенди» ведучого Андрія Тичини.
Про Великодні вихідні на Закарпатті розповідає наша гідеса Аліна Козирєва.
23 квітня - Всесвітній День Книги
Сьогодні всі любителі читання відзначають Всесвітній День Книги.
Придумали його каталонці майже сто років тому, коли хотіли вшанувати пам'ять великих письменників, які померли майже в один день: Шекспіра, Інкі Ґарсіласо де ла Веґа (який написав Загальну історію Перу) і Сервантеса.
Гільдія гідів взяла участь у літературно-мистецькому вечері, присвяченому ювілею Лесі Українки
24 лютого 2021 року з партнерами і друзями Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ Гільдія гідів взяла участь у літературно-мистецькому вечері, присвяченому ювілею Лесі Українки «Свічка, запалена від Бога».
Гіди Guides Guild відзначали Міжнародний день жінок в науці
Сьогодні гіди Guides Guild відзначали Міжнародний день жінок в науці разом з нашими багаторічними друзями Державна наукова архітектурно-будівельна бібліотека імені В.Г. Заболотного.
Працівники бібліотеки спеціально для нас підготували підбірку матеріалів з фондів бібліотеки про жінок архітекторок.
Але не тільки виставками сьогодні нас вразила бібліотека.
В Одесі відбулася  лекція нашого гіда Borys Tynka – «Іноземець закоханий в Одесу», із циклу зустрічей «Одеса для романтиків»
На днях в Одеській національній науковій бібліотеці у рамках співпраці з Одеським імені А. Міцкевича відділенням Спілки поляків в Україні відбулася перша лекція нашого гіда Borys Tynka – «Іноземець закоханий в Одесу», із циклу зустрічей «Одеса для романтиків» (http://odnb.odessa.ua/view_post.php?id=3112
0).
Підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство між Гільдію гідів та "Національний музей Голодомору-геноциду".
Сніжна зимова мінусова погода, заметіль не привід сидіти вдома. Поки не відновляться погодні умови, Гільдія Гідів готується до нового туристичного сезону та продовжує спільні проекти з партнерами.
Сьогодні, 8 лютого 2021 року, відбулось підписання Меморандуму про співробітництво та партнерство між Гільдію гідів та "Національний музей Голодомору-геноциду".
Вручення бейджів на сцені Національної Опери України
Новий рік - нові плани і можливості!
Сьогодні Гільдія гідів урочисто вручила своїм членам нові бейджи на сцені головного театру країни - в Національній Опері України.
Вперше в історії театру на сцені звучали імена кращих гідів Києва і панувала атмосфера справжнього свята!
Гіди Гільдії вшанували пам'ять Валеріана Підмогільного
Сьогодні Валеріану Підмогильному 120.
Часу на розлогий ювілейний допис не було зовсім. Їх сьогодні було достатньо і без мене. У нас, гідів-екскурсоводів, було своє свято і урочистості на сцені і за лаштунками Київської опери. А потім була прогулянка Містом разом із Валеріаном Підмогильним і його «Містом», який ми, гіди-однодумці, розібрали на цитати і влаштували флешмоб по дорозі від Оперного до Андріївської церкви. І це було неймовірно круто!

Наші гіди - преможці номінації "Кращий гід на карантині" премії Ukraine Tourism Awards
Друзі!
Щойно були оголошені результати головної туристичної премії країни. Гільдія гідів вітає свою гідесу з Одеси Альону Калетинську з перемогою в номінації «Кращий гід на карантині» головної туристичної премії #UkraineTourismAwards-2020.
Наші гіди номіновані на головну туристичну премію країни
Ми раді сповістити вас про те, що одразу кілька наших гідів в цьому році номіновані на головну туристичну премію України Kyiv Tourism Awards-2020.
Всі ви пам’ятаєте, що в минулому році Гільдія гідів стала переможцем Премії в номінації «Краще екскурсійне бюро».
Ця відзнака стала результатом нашої постійної, якісної роботи на туристичному ринку, адже наші гіди - дійсно найкращі в своєї справі і в цьому році ми вирішили підтримати наших гідів вже в двох номінаціях: «Герой карантину» та «Кращий гід на карантині».
Гіди Гільдії привітали Національну наукову медичну бібліотеку з 90-річчям
Гільдія гідів дає своїм гідам можливість бути дотичними до всього найкращого, чим володіє і наше місто,в Україна в цілому.
Тож сьогодні ми завітали на екскурсію до  чудової Національної наукової медичної бібліотеки України, яка святкує своє 90-річчя. 
Гільдія гідів організувала лекцію "Українське традиційне вбрання:міфи та реальність"
Перший день зими розпочався для членів Гільдії гідів з розмови про українське традиційне вбрання з старшим науковим співробітником Інституту народознавства НАН України, кандидатом історичних наук, етнологинею Оксаною Косміною, котра майже сорок років досліджує українську матеріальну культуру.
Відбулася учбово-методична екскурсія для гідів в будинок Підгорського
Сьогодні у будинку Подгорського тиша. І лише гіди Гільдії піднімаються сходами, зазирають до кімнат, милуються кахлями камину та груб, і відкинув фіранки, дивляться на те, як листопад йде з Міста...
Дрібниці не що інше, як атоми життя...
Відбулася кураторська екскурсія для гідів по екскурсію по КПІ ім. Ігоря Сікорського
Вчора молодь світу відмічала Міжнародний День Студентів. А сьогодні віце-президент
Асоціації випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського Євген Бульда провів для наших гідів цікаву та пізнавальну екскурсію по КПІ ім. Ігоря Сікорського: історія, факти, легенди, можливість оглянути не лише величезну теріторію, а й зазирнути в середину святая святих!
Незабаром чекайте від наших гідів нових маршрутів Київським Хогвардсом!
І так - сьогодні вперше в історії закладу маятник Фуко вручну запускали гіди Гільдії гідів!
Член Гільдії гідів став амбасадором Одеси в Республіці Польща
На днях в Одесі відбулося онлайн-засідання комісії з питання відбору та визначення Амбассадорів міста Одеси, в ході якого учасники засідання затвердили нових кандидатів.
Так, амбасадором Одеси в Республіці Польща став провідний представник туристичного агентства "ZimaLeto Travel" (головний офіс - у місті Краків), член Гільдії гідів Борис Тинка. 
Гільдія гідів завітала на Львівський Міжнародний Форум Індустрії Туризму та Гостинності - 2020.
Гільдія гідів завітала на Львівський Міжнародний Форум Індустрії Туризму та Гостинності - 2020.
Нова філософія, нові умови в сучасних кризових реаліях, нові погляди на безпеку та кількість туристів, нові тури і шалений попит на еко-туризм.
Сьогодні Львів ставить питання та дає відповіді на сучасні виклики в сфері туризму та гостинності.
Сьогодні наші гідеси стали гостями Архіву національної пам'яті.
В будівлі, яка раніше будувалась під завод, буде облаштовано повний спектр опрацювання архівних документів : зберігання, реставрація, знепилення, оцифрування. І найголовніше-архів має бути для людей, які мають право отримувати усю необхідну інформацію якісно.
Мета творців архіву розвінчувати міф про те, що архіви - це темні, страшні будівлі, куди ніхто не може потрапити.
Гільдія гідів організувала для своїх членів відвідування нововідреставрованого Маріїнського Палацу.
2 жовтня 2020 року Гільдія гідів організувала для своїх членів відвідування нововідреставрованого Маріїнського Палацу,  який планувався та будувався як царський, а використовувався в різні періоди свого існування в різний спосіб - від царських апартаментів до лікарні, музея та мінералки.
Наша гідеса стала "співведучою" класного проекту "Дома лучше с Женей Синельниковым"!
Наша гідеса Льоля Філімонова стала "співведучою" класного проекту "Дома лучше с Женей Синельниковым"!
Через цю програму люди, які геть ніц не знають про місто, дізнаються про родзинки, цікавинки, сховані місця, незвичні локації.
Гільдія гідів прийняла участь у презентації оновленого Закону про туризм
28 вересня 2020 року Гільдія гідів прийняла участь у презентації оновленого Закону про туризм, яка відбулась у Прес-центрі Укрінформу і організована Міністерством культури та інформаційної політики України.
Були представлені основні тези та нова ідеологія законопроекту, який має вирішити багато питань у туристичному секторі.
Вітаємо з Всесвітнім Днем Туризму
Шановні колегі, партнери та друзі-мандрівники!
Гільдія гідів вітає вас з Всесвітнім Днем Туризму! Бажаємо вам жаги до пригод, нових відкриттів та країн без кордонів!
Будьте відкриті Світу і він відповість вам взаємністю!
З Днем Туризму!
Урочиста презентація путівника по Києву, співавторкою якого є наша гідеса
Сьогодні відбулись 2 урочисті події, пов’язані з туризмом.
Перша - відкриття інноваційного об’єкту - 3D-моделі найвідомішої в Україні та за її межами пам’ятки ХІ століття Софії Київської. Унікальний об’єкт культурної спадщини ЮНЕСКО тепер у зменшеному вигляді доступний для ретельного огляду, фотографування та дотиків, бо створений з використанням текстів Брайля.
Друга - урочиста презентація путівників по Києву та вітання та відзначення грамотами та подарунками туристичного активу міста Києва. Серед авторів путівника - наша членкіня, гідеса Альона Дерябина та багаторічний партнер Гільдії, Олексій  Волков - експерт та сертифікований гастро-гід.
Чернівці вручили відзнаку нашому гіду за активне просування туристичного іміджу міста
Сьогодні у Чернівцях, напередодні святкування Всесвітнього Дня Туризму наш гід, член Гільдії гідів Ярослав Адамчук отримав відзнаку від міської влади за активне просування туристичного іміджу Чернівців.
Приєднуємось до вітань та бажаємо Ярославу успіхів в подальшій роботі!
Завершився черговий курс підвищення кваліфікації для гідів Києва
Сьогодні завершився черговий курс підвищення кваліфікації для гідів Києва, організований Управлінням туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації.
Цього разу він тривав більше двох тижнів і піднімав багато різних питань.
Приємно, що серед спікерів цього заходу було багато членів Гільдії гідів.
Голова правління ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів» Пирогова Наталья увійшла до складу Експертної ради з питань розвитку туризму та курортів в Україні при Державному агентстві розвитку туризму України.
Голова правління ГО «Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів»
Пирогова Наталья увійшла до складу Експертної ради з питань розвитку туризму та курортів в Україні при Державному агентстві розвитку туризму України.