Новини

Святкування 200-річного ювілею Григорія Павловича Галагана
Святкування 200-річного ювілею Григорія Павловича Галагана об‘єднало в Національний музей літератури України шанувальників та популяризаторів життя та діяльності українського мецената.
Програма урочистої академії з нагоди 200-річчя від дня народження громадського діяча, мецената освітньої справи Григорія Галагана включала не тільки виступи учасників з доповідями, нагородження сучасних меценатів та невеличку виставу «Наталка Полтавка», де у ролях Наталки Полтавки, Терпелихи та Виборного виступали співпрацівники музею.
Гільдія гідів та Музей Становлення української нації офіційно  підписали Меморандум про партнерство.
Гільдія гідів та Музей Становлення української нації офіційно закріпили свої наміри щодо співпраці і підписали Меморандум про партнерство. Ми раді, що коло партнерів розширюється та сподіваємось на плідну співпрацю!
Все, що підписано у присутності М.Грушевського, буде виконано)
Розпочався 26 МІЖНАРОДНИЙ ТУРИСТИЧНИЙ САЛОН UITT & UITM2019.
Виставка UITM служить ефективною міжнародною платформою для консолідації та спілкування професіоналів туристичної галузі з України та з-за кордону. Щорічно Міжнародний туристичний салон "Україна" об'єднує сотні компаній-учасників, делегатів готелів, курортів, авіакомпаній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, урядових міністерств та відомств, агентів суміжних галузей з України та інших країн. 
Презентація книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса».
В Інформаційно-виставковий центр Музею Майданувідбулася презентація книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса».
Жодна газета у Радянській Україні не написала про арешт Василя Стуса. Тим важливіше в Україні незалежній відновити та закріпити пам’ять про сміливих борців за неї. Завдяки нещодавньому відкриттю архівів КДБ, тисячі сторінок опрацював історик Вахтанг Кіпіані, щоб найважливіше вмістити до своєї книжки.
 Вшанування памяті жертв Бабиного Яру
29-30 вересня 1941 року в урочищі Бабин Яр нацисти розпочали масові розстріли єврейського населення Києва. Загалом із 29 вересня по 11 жовтня 1941 року есесівці вбили майже все єврейське населення міста – понад 50 тисяч чоловіків, жінок, дітей. Тільки в перші два дні розстрілів було вбито майже 34 тисяч людей. 1, 2, 8 і 11 жовтня розстріляли тих, хто не з’явився за наказом, – ще близько 17 тисяч осіб...
Велике відкриття відреставрованого Спаса на Берестові відбулося!
Велике відкриття відреставрованого Спаса на Берестові відбулося! 
Наші гіди Nikolaj VorobejAnna LavrusТатьяна НиколайчукGalina Radevich та Алла Бондаренко не могли пропустити таку подію: вони завітали на відкриття та відшукали фреску "Чудесний лов риби" XII ст. та композицію "Дар Петра Могили" XVIIст. 
На всій території багато інфо-стендів, двомовних (укр,англ), з гарними чіткими малюнками та схемами. На вході в храм можна відсканувати код і на телефоні почитати докладну інфу.
Радіємо, що у туристів тепер є можливість милуватися цією пам’яткою.
Вітання з Днем Туризму!
Гільдія гідів вітає колег, друзів, туристів - всіх, для кого життя без подорожей неможливе!
Ми щасливі, що причетні до того, що кожен з вас знає, яке це щастя - подорожувати, бачити нові міста, країни, континенти.
Мандри лікують, вчать, заспокоюють і лише від вас залежить, якій краєвид буде перед вами завтра. Тож подорожуємо, бо ми того варті!
З Днем туризму!
Відзнака Гільдії гідів від Управління туризму та промоції КМДА
Сьогодні у Київська міська державна адміністрація - КМДА відбувся захід, що зібрав представників туризму з нагоди святкування Всесвітнього Дня Туризму. 
Ми вдячні Управління туризму та промоцій Київської міської державної адміністрації за високу оцінку нашої роботи та плануємо в рамках спільного Меморандуму про співпрацю і надалі розвивати туризм та займатися промоцією міста. 
Гільдія гідів на туристичному бізнес-сніданку
Бізнес-сніданок в колі однодумців – чудова пропозиція від Kyiv Tourism Association поспілкуватись, обмінятися думками, отримати цікаві пропозиції. І, до речі, привітати всіх причетних з наступаючим святом, адже вже завтра – Всесвітній День Туризму!
Відбувся черговий промотур на Переяславщину

Сьогодні відбувся черговий промотур на Переяславщину. Приємно, що кожен раз коло зацікавлених гостей розширюється: сьогодні до нас приєдналися представники Київська обласна державна адміністраціяУкраїнський культурний фонд та гіди з Всеукраїнська асоціація гідів.

Національний музей Голодомору-геноциду: продовження співпраці
Прохолодний сяючий вересневий ранок був для членів Гільдії гідів робочим та продуктивним. Чергова зустріч з темою трагічною, але надважливою для українців - темою Голодомору. Завдяки професійній, фаховій, ґрунтовній допомозі представників та керівників Національний музей Голодомору-геноциду, Гільдія гідів має можливість детально ознайомитись з темою Голодомору в Україні, подивитись на документи та спогади, які представлені в експозиціі музею та у архівних джерелах. 
Барна культура столиці: гастропрогулянка з експертом
Пам'ятаючи, що в хорошому барі - завжди десять вечора і що ставлення людини до алкоголю є проекцією його ставлення до навколишнього світу, дюжина нашіх гідів вчора мала задоволення стати учасниками гастропрогулянки з метою з'ясувати, яка вона - барна культура столиці)
Оскільки ми співпрацюємо лише з кращими з кращих, то гастропровідником цього вечора став Алексей Волков - гастроексперт, якій знається на тому, де в Києві смачно!
"Самокатний експеримент" від наших гідів та veliki.ua!
Наші гіди Роман ТретякGalina RadevichЮлия Семенова та колега-гід Максим Дербенев протестували електро-мікро-транспорт, як засіб пересування по місту під час екскурсій. Як виявилося, це цікавий досвід: найприємніше рухатись новим покриттям доріжок та споглядати вечірній Київ!
Екскурсія для заступника міського голови Будапешту
На прохання відділу міжнародних відносин Київська міська державна адміністрація - КМДА наш гід, Генрієта Лебедева, провела двогодинну екскурсію для заступника міського голови Будапешту пана Багді і співробітника департаменту міжнародних зв'язків Крістофа Тоса, які прибули до Києва з офіційним візитом.
Наші гіди приймають участь у Церемоніях відкриття місць пам‘яті убитим євреям на Житомирщині та Вінничині
Сумні звуки скрипки пливли над головами, п'ять стел з історією Бердичівської трагедії трьома мовами приковували погляди присутніх, і серед цього - розповіді тих, хто вижив і пережив та заклики на різних мовах пам'ятати і не допустити знов. Сьогодні тут звучали українська, іврит, німецька, французська, російська, польська, чеська, англійська...
Так почався понеділок для заступника Гільдії гідів Горбачова Наталя - з подорожі до Житомирщини. Весь тиждень вона буде представляти Гільдію гідів на Церемоніях відкриття місць пам‘яті убитим євреям на Житомирщині та Вінничині. Будуть Бердичів, Хажин, Бараші, Вінниця, Самгородок, Липовець, Чуків, Вахнівка, Плисків...
У Харкові проходить форум "9 життів традицій"
«9 життів традицій» - форум у Харкові, ініційований та проведений БФ «Харків з тобою», присвячений традиціям, пройшов у 13-15 вересня 2019 р. 
3 дні, наповнені знайомствами, комуніакацією, обміном думок, обміном досвідом, практиками, новими відкриттями.
Наші гіди на XI Міжнародному Фестивалі Дерунів у Коростені!
Сьогодні наш гід, Горбачова Наталя, завітала з туристами на XI Міжнародний Фестиваль Дерунів у Коростень! 
Нам цікаво, що вам більше смакує: деруни, тертюхі, кремзлики або терчаники?
Куди б ви не поїхали, в кожній країні ви знайдете варіації на тему наших дерунів. Але зватися вони будуть по різному: в Ізраїлі це блюдо називають латкес, в Чехії - брамборак, в Литві - млинці картопляні, в Польщі - пляцек, а в Швеції -Raggmunк, що можна перевести як «щетинистий монах», в Ірландії їх називають боксті.
Розпочалася підготовка до фієсти повітряних куль "Золота омега"
Чи паркувалася повітряна куля хоч раз у вас на галявині перед будинком? А ось в Кам'янці-Подільському це може статися!
Наш гід, Лола Гильбо, каже, що в місті вже готуються до фієсти повітряних куль "Золота омега", яка відбудеться 20-22 вересня! За інформацією Полеты на воздушных шарах Спарт-Аэро в рамках фестивалю планується 6 вільних польотів.
Гільдія гідів підписала Меморандум про співпрацю з найбільшим екскурсійним бюро Києва
Гільдія гідів підписала Меморандум про співпрацю з найбільшим екскурсійним бюро Києва - Интересный Киев!
Ми впевнені, що ця співпраця відкриє нові можливості для промоції Києва та втілення в життя нових туристичних проектів.
В столиці пройшов фестиваль #Senka.
Як це чудово, що в нас є такі фестивалі, які нагадують людям про те, що ми повинні берегти наші пам'ятки: фестиваль #Senka був присвячений Сінному ринку, якій був знаковим для багатьох киян.
Робоча зустріч із засновником "Музею становлення української нації".
Члени Гільдії гідів провели чергову робочу зустріч із засновником Музею "Становлення української нації". Під час ознайомчої екскурсії Валерій Галан звернув увагу на найважливішу інформацію в кожному із 25 залів музею-галереї, розповів про місію, унікальність, специфіку музею, застосовані інновації та плани розвитку. Музей Становлення української нації популяризує історію та сучасні досягнення України. Це місце, яке варто відвідати кожному, хто прагне дізнатися про сучасний погляд на українську історію.
Меморандум про співпрацю з Туристичним інформаційним центром "Переяслав".
Правління Гільдії гідів підписало Меморандум про співпрацю з Туристичний інформаційний центр "Переяслав"
В рамках даної співпраці ми плануємо розвивати туризм в області, в тому числі і на Переяславщині, яка має величезний туристичний потенціал. 
Туристичний інфоцентр на сьогодні є в Переяславі основним місцем, де туристи можуть отримати консультацію, безкоштовну карту міста, замовити екскурсію та придбати різноманітні сувеніри. 
Впевнені, що наша співпраця стане тією рушійною силою, яка дасть поштовх розвитку областного туризму і сприятиме промоції Переяславщини.
"Тарасова наука" у будинку Т.Шевченка на Козиному болоті
Гіди Гільдіі сьогодні не лише оглянули музей, але й спустилися до святая святих - наукової бібліотеки музею, де мали можливість опанувати "Тарасову науку" - вчилися каліграфічно писати бузинними чорнилами, старанно поскрипуючи гусячими пір'ями.
Це був цікавий досвід, який, ми впевнені, сподобається і нашим туристам, особливо діткам!
Іноземці - про нову Україну
Сьогодні з нагоди святкування Дня Незалежності відбулася безкоштовна екскурсія містом з нашим гідом, Anna Andrusyk.
На екскурсію завітала група іноземців з Австралії та Великобританії. Пані, що у червоному капелюшку, Христіна, була в Україні в 1976 році не стримала почуттів: «Це абсолютно інше місто, я вражена». 
Круглий стіл з питань розвитку туристичного потенціалу Київщини
Сьогодні тут, на теріторії Музей Народної Архітектури І Побуту (Переяслав-Хмельницький) проходить Круглий Стіл за участю губернатора Київська обласна державна адміністрація Бно-Айріян Михайло Каренович, керівника Kyiv Tourism AssociationAnton Taranenko, Керівника ГО Корінь нації - мандрівка Україною крізь віки Микола Богатир, представників Українсько-Китайської Ділової Ради, Голови Асоціації туроператорів Чорнобильської зони Ярослав Емельяненко та нас, Гільдії гідів Guides Guild.

Мери, очільники ОТГ, керівники різних структур, представники бізнесу - захід зібрав велику кількість небайдужіх до туристичної справи людей, тож говоримо про розвиток туризму Київщини, про можливості покращення стану туристичних об'єктів області та промоцію.
Далі буде!