Новини

Вітаємо з Днем Святого Валентина!
Кожна країна має свої традиції святкування 14 лютого - Дня всіх закоханих. 
Наприклад, у Данії в цей день влаштовують масові вистави та концерти, галасливі вечірки. Коханим, друзям та колегам дарують білі квіти, а також листівки зі смішними віршами і любовними поемами.
В Польщі всі закохані намагаються відвідати в цей день Познань. Там, за повір'ям, спочивають мощі святого Валентина і знаходиться його чудотворна ікона. Поляки вірять, що це паломництво допоможе їм в любовних справах.
В Японії в цей день влаштовують конкурси на найгучніші визнання в любові, а в Німеччині, яка відзначає свято з середини 20-го століття, в цей день прийнято грати весілля або влаштовувати заручини.
В Італії, звідки по легенді і бере початок День святого Валентина, ця дата називається "солодким" днем: головними подарунками є всілякі цукерки, шоколадки та печиво у формі серця.
Гіди Гільдії приєднуються до святкування Дня Св.Валентина і бажають всім шаленого кохання, віри в дива та теплих обійм!
Гільдія гідів починає співпрацю з Київським обласним молодіжним центром
4 лютого 2020 року у Білій Церкві під час заходів у рамках проекту «Патріотичні екскурсії Київщини - 2019» відбулось підписання Меморандуму між Гільдією гідів та Київський обласний молодіжний центр. Результатом нашої спільної роботи вже сьогодні була представлена перша ластівочка - патріотична екскурсія від білоцерківських екскурсоводів «Від козаків до кіборгів».
Гільдія гідів організувала екскурсію до Музею грошей НБУ
Гідьдія гідів постійно організовує для своїх гідів цікаві заходи, і сьогодні ми відправилися до Музей грошей Національного банку України. Ми поєднали можливість роздивитися величну споруду банку зсередини, а також дізналися багато цікавих фактів про історію грошей.
Науково-практичний семінар «Воєнний туризм в Україні: стан, потенціал, перспективи»
Гіди Гільдії прийняли участь у науково-практичному семінарі «Воєнний туризм в Україні: стан, потенціал, перспективи», організованого та проведеного Міністерство оборони УкраїниГеографічний факультет КНУ імені Тараса Шевченка та Інститутом досліджень діаспори.
Сьогодні відбулася екскурсія для гідів в музей-майстерню І.Кавалерідзе
Колись Іван Кавалерідзе казав, що з часом «...губляться деталі, але загальне відчуття залишається. Це відчуття краси життя, неповторності свого часу і... радості. Радості від зустрічі з мистецтвом».
І сьогодні це неповторне відчуття радості гіди Гільдії Guides Guildвідчули повною мірою у музеї-майстерні українського Мікеланджело. Три години пролетіли непомітно в спілкуванні, бесідах, розмовах про складну долю скульптора, режисера, драматурга Івана Кавалерідзе.
Гільдія гідів відсвяткувала Маланку
Саме в цей день, 13 січня українці відзначають свято Маланки. 
В цей день ще зранку господині починали готувати щедру кутю, пекли млинці, пироги та вареники; готували смаколики для щедрувальників та посівальників.
А вже починаючи звечора і до півночі щедрувальники та маланкарі обходили оселі...
Оскільки наша професійна спільнота - то є велика родина екскурсоводів та гідів-перекладачів, ми продовжуємо свої постійні зустрічі і святкуємо Маланку разом у дружньому колі! 
Екскурсія до Будинку з Химерами
90 років тому назавжди пішов від нас дивовижний чарівник-архітектор Владислав Городецький. Саме він став одним із законодавців київського модерну. Створені за його проектами будівлі вражають, будять уяву і не поступаються в химерності творінь знаменитому каталонцю Гауді.
організувала екскурсію, показавши і розповівши гідам, які таємниці ховаються за фасадами знаменитого будинку на Банковій.
Вітаємо всіх зі Святами!
Друзі, колегі, партнери! Цей рік був приголомшливим, яскравим, багатим на події. 
Проводжаючи його, ми хочемо побажати вам щастя в Новому Році, натхнення, вміння мріяти та діяти, бути впевненими у своїх силах, мати підтримку близьких! 
Хай Рік Новий буде щедрим на пригоди, злагоду та любов!
Час подарунків настав
Сьогодні до Гільдії гідів завітали з дарунками чарівні ельфи нашого партнера - Kyiv Tourism Association Поліна Андріяш та Людмила Мазуренко. Справа в тому, що цього року наші партнери на чолі з головним Сантою, Антоном Тараненко, власноруч підписують листівки, розносять подарунки, додаючи приємностей та новорічного настрою!
Ми дякуємо за турботу і навзаєм бажаємо вам успіху, натхнення та нових цікавих проектів в Новому Році!
Нас вже 50!
Привітайте нас! Сьогодні до нас приєднався гід, який став пятидесятим членом нашої спільноти професійних екскурсоводів та перекладачів! 
Менш ніж за 9 місяців нашої роботи до нас приєдналося 50 професіоналів! Ми радіємо цьому і плануємо розширятися в новому році і далі! 
Ми запрошуємо професіоналів до наших лав! Своє бажання вступити в Гільдію гідів можна зареєструвати на сайті www.gg.in.ua
Передноворічна зустріч гідів Гільдії
Рік добігає кінця, завтра Різдво і саме час завершити робочі справи. Сьогодні гіди Гільдії підбивали підсумки роботи, святкували перемогу у#KyivTourismAwards2019 та говорили про плани на майбутнє. 
Ми хочемо подякувати всім колегам за цей яскравий, цікавий, насичений подіями рік!
Інколи ви самі не усвідомлюєте, як надихаєте, мотивуєте і це чудово! Чудово знати, що туризм у Києві - в надійних руках!
Гільдія гідів отримала щорічну премію року #КYIV_TOURISM_AWARDS_2019 в номінації «Краще екскурсійне бюро»!
Друзі!
Щойно Гільдія гідів отримала щорічну премію року #КYIV_TOURISM_AWARDS_2019 в номінації «Краще екскурсійне бюро»!
В цієї номінації за право називатися кращими, змагалися екскурсійні бюро та інші об`єднання, основним видом діяльності яких є здійснення екскурсій.
Ми щиро дякуємо нашим гідам, колегам, друзям, туристам за кожен голос, за вашу віру в нас та за ту потужну підтримку, яку ми весь час відчуваємо! Це наша спільна перемога!
Гільдія гідів та КП Київський міський Туристично-інформаційний центрпідписали договір про співпрацю
Гільдія гідів та КП Київський міський Туристично-інформаційний центрпідписали договір про співпрацю! Ми сподіваємось, що це буде сприяти покращенню інформування туристів про популярні екскурсії, нові туристичні продукти, а також надасть нові можливості для промоції Києва.
Презентація досягнень кампанії з оцифрування туристичних пам’яток та популяризаціі туристичного потенціалу Київщини
В Борисполі сьогодні відбувається презентація досягнень кампанії з оцифрування туристичних пам’яток та популяризаціі туристичного потенціалу Київщини, а також окреслюються перспективи подальших планів популяризаціі нашого регіону. 
Також сьогодні обрано переможців - найактивніших серед місцевих експертів з оцифрування Київської області.
Сьогодні на Софійській площі засяяла тисячами вогнів новорічна ялинка.
Відлік часу до Нового 2020 року розпочато! Сьогодні на Софійській площі засяяла тисячами вогнів новорічна ялинка. 
Цьогоріч головною темою свята став чарівний світ пригод Лускунчика та його королівств...

Гіди Гільдії - у Довженко-Центрі
Сьогодні Гіди Гільдії відвідали надзвичайно цікаву виставку "ВУФКУ. Lost and found", новий музей та фільмосховище у Довженко-Центр : Dovzhenko Centre.
Довженко-Центр - це найбільший кіноархів України, в якому зберігається більше 5000 найменувань художніх, документальних, анімаційних українських та закордонних фільмів та тисячі архівних документів з історії українського кіно.
Екскурсія до музею НАУКМА
Сьогодні Гільдія гідів разом із Музей НаУКМА організували для гідів екскурсію-лекцію про рукописні раритети, стародруки, кахлі з Богоявленського собору та навіть маленький жиночий револьвер!
Так, всі ці речі, що мають свою унікальну історію, є експонатами музею Могилянки.
Гільдія гідів отримала Вифлеємський Вогонь Миру
Сталося! Члени молодіжної організації Пласт - український скаутингпривезли до Києва #Вифлеємський_Вогонь_Миру
Ця міжнародна скаутська акція проходить щороку і полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа.
Члени Гільдії гідів сьогодні відвідали науково-методичну зустріч з фахівцями та представниками Національний музей історії України у Другій світовій війні
Члени Гільдії гідів сьогодні відвідали науково-методичну зустріч з фахівцями та представниками Національний музей історії України у Другій світовій війні в рамках підписаних угод Меморандуму про співпрацю між Гільдією гідів та Національним музеєм історії України у Другій світовій війні". 
У пошуках Св.Андрія: лекція та концерт у Андріївської церкві
У п'ятницю 13-го гіди Гільдії зібралися у музеї Андріївської церкви  на  лекцію Ігоря Нетудихаткіна про Апостола Андрія Первозваного.
У день Св.Андрія, на Андрєєвої горі, в музеї самої київської з усіх церков - Андріївської творилися дивні речі...
Сьогодні відбулася чергова навчально-методична поїздка київських гідів до Міста Легенд - Чернігіва.
Сьогодні за ініціативою Гільдії гідів та за сприянням Управління культурі і туризму м. Чернігова відбулася чергова навчально-методична поїздка київських гідів до Міста Легенд - Чернігіва.
В Києві почався Музейний Форум
Гільдія гідів приймає участь у #Київський_музейний_Форум. За ці два дні у Києві перед учасниками постануть питання, які будуть обговорювати музейники з різних регіонів країни.
Цьогоріч програма Форуму буде ширшою і дозволить учасникам взяти участь у загальному обговоренні найбільш актуальних питань, пов’язаних з функціонуванням музеїв та долучитись до практичного обміну досвідом під час групової роботи над реальними проектами.
5-6 грудня 2019 року в Умані пройшов дводенний воркшоп «Умань (не) відома»
5-6 грудня 2019 року в Умані пройшов дводенний воркшоп «Умань (не) відома», покликаний підняти нерозпрацьовані міські теми і залучити нові формати їх представлення. Програма воркшопу знайомила з новими підходами до проведення екскурсій і з різними форматами залучення аудиторії. Розроблені методології екскурсій по відомих місцях Умані дали учасникам нові знання і навички як розробляти маршрути, як підбирати візуальний та інтерактивний матеріал, як включати історію тих спільнот, які в наслідок радикальних трансформацій ХХ століття були переселені чи винищені і спадщина яких затерта в публічному просторі міста, як вибудовували комунікацію з туристичною групою.
Гіди Гільдії приймають участь у  трьоденному семінарі від   Школи соціального проєктування та грант-менеджменту "Спадщина"
Сьогодні у Чернігові Школа соціального проєктування та грант-менеджменту "Спадщина" розпочала трьоденний семінар на тему проектного менеджменту, на який з’їхалися представники із різних міст України: Київ, Кропивницький, Харків, Миколаїв, Хмельницький, Чернігів, Батурин, Вознесенськ, Новгород-Сіверський, Баришівка, Полтава, Житомир та ін. 
Гільдія гідів вручила відзнаку М.Кальницькому
Нагородження гідних народними відзнаками відбулось сьогодні в УКРІНФОРМ за сприянням ВТО "ОРДЕН" - національний виробник нагород
Гільдія гідів мала велику честьвручити відзнаку «За збереження історіі»  одному з найвідоміших дослідників, багаторічному зберігачу та популяризатору історіі, сучасному літописцю, письменнику, історику-архівісту Михайлу Кальницкому.
Легенда київського екскурсознавства Анатолій Халепо відсвяткував 85-річчя!
Гуру екскурсознавства, метр краєзнавства і унікальних маршрутів, Вчитель, філософ, мислитель, києвознавець, натхненник, невтомний мандрівник і дослідник, харизматичний розповідач Анатолій Трохимович Халепо відсвяткував свій 85-річний ювілей у колі колег, учнів, шанувальників та близьких.
У затишному та дружньому приміщенні бібліотеки 
Публічна бібліотека імені Лесі Українки, м. Київ під овації та оплески зустрічали та шанували Анатолія Трохимовича.
2 дні супер інтенсивного семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Киівщиною 2019»
2 дні супер інтенсивного семінару-навчання «Патріотичні екскурсії Киівщиною 2019» під керівництвом та за сприянням Київський обласний молодіжний центр спільно з Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання КОДА, ГО "Гільдія професійних екскурсоводів та гідів-перекладачів", Громадська ініціатива "Корінь нації", всеукраїнською громадською ініціативою «Патріотичні екскурсії по Україні" відкрили нові патріотичні локації, нові напрямки, нові імена. Такі заходи створюють підстави для формування нових зв`язків, народжують нові теплі знайомства, відкриваються новими ідеями, змістами та можливостями. 
Музею на Поштовій - БУТИ!
Багато хто з вас чув про безстрокову акцію істориків, археологів та волонтерів, які прагнуть створити Музей на Поштовій площі.
Вони привертають увагу киян, чиновників, експертів з єдиною метою - захистити та зберегти пам'ятки історії, археології, архітектури місцевого та національного значення. Вони мріють повернути Поштовій площі ії значення культурного, історичного та туристичного центру, зі створенням повноцінного, сучасного музею саме на місці знахідок з постійною колекцією артефактів та культурних цінностей, з урахуванням пам'яток архітектури, які розташовані на Поштовій площі. Ця кропітка, непроста справа значно поліпшить туристичну привабливості Києва, буде сприяти поновленню водного туризму та розробці унікальних туристичних маршрутів.